Jak ušetřit s Plnou Peněženkou při cestování

Každý si potřebuje jednou za nějakou dobu odpočinout, a tak se rozhodne vydat se na dovolenou, ať už u nás v Česku, či do zahraničí. Při plánování dovolené se snažíme zařídit vše tak, aby jsme co nejvíce ušetřili, ale zároveň si odpočinek naplno užili. A právě s Plnou peněženkou můžete díky cashbacku při cestování hodně ušetřit.

13. 2. 2019
Jak ušetřit s Plnou Peněženkou při cestování

Co vše byste měli před cestou zařídit?

Nejdůležitějším rozhodnutím je samozřejmě destinace. Dále je potřeba, aby jste si vybrali dopravce, případný transfer, ubytování, zapůjčení dopravního prostředku, pojištění, nákup léku, oblečení, zavazadel...Je toho opravdu dost, ale výsledek v podobě klidně prožité dovolené bez komplikací za to stojí!

Levné letenky

Pokud se rozhodnete do cílové destinace dostat letecky, Plná peněženka vám díky cashbacku vrátí až 6 % částky z nákupu. Na Plné peněžence si budete moci vybrat z leteckých společností jako je Lufthansa, Kiwi.com, vueling.com, Expedia, Swiss.com, IBERIA.COM. S těmito aerolinkami se dostanete téměř na každý kout naší země, kde si budete moci plně vychutnat svůj volný čas.

Cestování s pohodlným ubytováním

S cestováním také úzce souvisí i ubytování. V dnešní době si můžete vybrat pobyt jak v pronajaté vile s bazénem, tak útulném rodinném hotelu, bytě v mrakodrapu či chatě uprostřed lesa. Ubytování přesně podle vašich představ si budete moci zamluvit například na Slever.cz. Dále si svého favorita vyberete i na SlevaDne.cz, která má nabídky až do výše slevy 90 % z ceny.

Plná Peněženka nabízí i ubytování od Booking.com, jedné z největších a nejvýznamnějších ubytovacích stránek na světě. S cashbackem na Booking.com ušetříte až 4 %. Dále si u nich budete moci koupit letenky, pronajmout auto nebo si zařídit letištní taxi. Jedním z velkých společností nabízející ubytování, kde s použitím cashbacku Plné peněženky dostanete 2,5 % zpět z nákupu, je i Reservations.com. Plná Peněženka vám při nákupu ubytování na Hotels.com vrátí 2 až 3 % zpět z nákupu. Zde si budete moci vybrat z ubytování ve více než 200 zemí světa. Portál Travelking.cz vám s pomocí Plné peněženky nabízí 2 % zpět z ceny nákupu. Je zaměřen na akční nabídky u wellness, lázeňských, rodinných pobytů a mnoho dalšího. S vueling.com pořídíte nejen letenky, ale také ubytování a pozemní dopravu. S cashbackem vám na váš bankovní účet přijde 40 Kč z každého nákupu. Expedia nabízí svým klientům nejen letenky a ubytování, ale také různé aktivity a hromadné balíčky služeb. Díky Plné Peněžence a cashbacku ušetříte až 6 % z částky nákupu. S Chata.cz vám vyplatíme až 3 % cashback z Vašeho nákupu, díky kterému si budete moci vybrat ubytování v jedné z mnoha chat, chalup, rekreačních domů a vinných sklepů, a to po celé České republice i na Slovensku!

Půjčovny automobilů s cashbackem

Jestli vyrážíte na cestu, kterou si zařizujete sami bez cestovní kanceláře, určitě se vám bude hodit půjčené auto, díky kterému procestujete spoustu zajímavých míst. Kromě půjčovny aut Rentalcars.com, která vám díky cashbacku nabízí až 4,5 % zpět z nákupu a pronájem vozů ve více jak 167 zemích světa si budete moci auto půjčit i u stránek Lufthansa, vueling.com, Expedia, Swiss.com, IBERIA.com nebo například na PriceLine.com

Wellness pobyty levně a maximálním prožitkem

Nechce se vám cestovat daleko a zároveň si chcete bez starostí na maximum odpočinout, užít si relaxační masáže, koupele a romantické večeře při svíčkách? Pak jsou právě wellness pobyty pro vás tou správnou volbou, jak si užít volný čas. Od dvoudenních pobytů až po ty dlouhodobější vám nabízí servery slever.cz, kde dostanete díky cashbacku až 5,5 % zpět z nákupu. Dále si budete moci vybrat třeba na stránce SlevaDne.cz, Invia.cz, Travelking.cz, VýhodnáCena.cz, CenyNaDne.sk, FajnSlevy.cz nebo na Dovolena.cz. Díky těmto serverům si budete moci vybrat wellness pobyty s cashbackem až 5 %.

Levné zážitky s Plnou Peněženkou

Nechce se vám cestovat na více dní, ale stejně máte chuť na dobrodružství? Pak by se vám mohly líbit jednodenní formy zábavy plné akce. Ty nejzajímavější zážitky pro každý den si vyberete na stránce Adrop.cz a Adrop.sk, která svým zákazníkům nabízí díky cashbacku až 6 % zpět z nákupu. Vyberete si u nich od relaxačních zážitků až po ty pivní. U Allegria.cz si vyberete z více jak 1000 zážitků, které navíc můžete věnovat i jako nápaditý dárek. S cashbackem se vám na účet vrátí 3,6 % zpět z ceny nákupu. Zážitky.cz je přehledný web s širokou nabídkou, díky kterému vám Plná peněženka poskytne slevu až 6 %. Při koupi poukazu vám bude zaslán v dárkovém obale.

Pojištění s cashbackem

Každá cesta mimo domov, ať už na dovolenou nebo na služební cestu přináší určité riziko nejen úrazu, ale také ztráty věcí jako je kufr až po dlouhé zpoždění letu. Aby jste předešli případným komplikacím. Plná Peněženka vám nabízí pojištění, u kterého díky cashbacku ještě ušetříte.

Společnosti, které nabízí vše od cestovního pojištění po pojištění odpovědnosti jsou například suri.cz, která klientům díky Plné Peněžence na cashbacku vrátí až 6 % zpět z nákupu. Suri.cz nabízí kromě cestovního pojištění také pojištění dronu. Dalším takovým webem je mBank.cz, se kterým se vám díky cashbacku vrátí a účet 250 Kč z nákupu. Se stránkou Pojisteni.cz se vám na účet díky cashbacku vrátí až 25 % zpět z nákupu! Díky nim také pořídíte nejširší nabídku pojistných a finančních produktů za ty nejnižší ceny. S ceskapojistovna.cz, největší pojišťovnou na českém trhu se skoro 200 letou tradicí, ušetříte díky cashbacku až 5 % z ceny nákupu.

Všechny potřebné léky na jednom místě

Se zdravotními komplikacemi, které se při vaší cestě mohou nečekaně objevit, vám může Plná peněženka také pomoci. Díky cashbacku navíc i při nákupu ušetříte. Kromě léků by se vám mohl hodit zdravotnický materiál jako obvazy či náplasti, ale také vitamíny, minerály, doplňky stravy, dětská výživa či dokonce kosmetika. Díky Plné peněžence nakoupíte všechny tyto produkty a mnohem víc na stránkách obchodů Profimed.cz, Lekarna.cz,  lékárna Pilulka.cz, BENU.cz, ProZdravi.cz, GreenStore.cz, online lékárna Drmax.cz, VMD-drogerie.cz, Pilulka.sk, Lieky24.sk nebo například na DocSimon.cz. Jejich produkty vám budou dovezeny nejen na každé místo v České republice, ale také na Slovensku. S cashbackem se vám na váš bankovní účet vrátí až 10 % z ceny nákupu.

O zábavu pro děti bude postaráno

Plánujete cestovat s dětmi a chcete se jim postarat o zábavu na cestu, aby jim rychleji utíkala a vy měli více času pro sebe? Zkuste jim vybrat hračky v jednom z eshopů hračkáren, které vám Plná Peněženka nabízí. Produkty pro děti právě narozených až pro ty náctileté seženete například na Feedo.cz, Rozbaleno.cz, Patro.cz, Funbaby.cz, AliExpress i v češtině, Dilego.cz, NejlevnejsiZbozi.cz, TrendyBaby.cz, Bambule.cz, BangGood.cz, Xzone.cz, MrakyHracek.cz, slune-cz.cz, Mimulo.cz, MamiTati.cz, Craftholic.cz, PidiLidi.cz, Bambino.sk, Fantoys.cz, Ostrov-hracek.cz, Familium.cz. Z širokého sortimentu vyberete něco pro vašeho syna i dceru a s cashbackem navíc ušetříte až 10 % z ceny nákupu.

Kvalitní cestovní zavazadla na dosah ruky

Dalším důležitým krokem při cestování je kvalitní cestovní zavazadlo, které vydrží i tu nejnáročnější cestu. Vše od malých batohů a kufrů až pro krosny na horské túry najdete na stránkách:

  • Bagalio.cz, kde pořídíte také obaly na notebooky,
  • KANDOO.cz, který svým zákazníkům nabízí pánské a dámské tašky a doplňky,
  • Bagin.cz prodává ekologické nákupní, cestovní, kosmetické tašky a mnoho dalšího,
  • DobrýTextil.cz prodává kromě oblečení i tašky které si u nich můžete nechat potisknout vámi vybraným potiskem,
  • Zarro.cz má na svých stránkách velký výběr sortimentu z řad kufrů ultralehkých, business nebo palubních, ale také městských, turistických, školních a cyklistických batohů.
  • Na Zoot.cz a Zoot.sk si vyberete nejenom z široké nabídky zavazadel, ale také oblečení, obuvi a doplňků.

Tyto stránky a mnoho dalších vám díky cashbacku vrátí zpět až 7 % z ceny nákupu.

Kalkulačka cestovních náhrad při služební cestě

Cestovat nemusíte jen za soukromými účely. Vydáváte-li se svým vlastním osobním automobilem na pracovní cestu a zajímá vás výše cestovních náhrad, které vám budou uhrazeny zaměstnavatelem? Pak je Kalkulačka cestovních náhrad to pravé pro vás! Cestovné se určuje podle ceny pohonných hmot a počtu ujetých kilometrů. Taková sazba byla v roce 2018 určena na 4 Kč za každý procestovaný kilometr.