2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

SlevaDne - slevový portál

Vybírejte slevy na jídlo, wellness, ale i dovolenou a pobyty! SlevaDne patří mezi přední slevové portály u nás. Nabízí pestré slevy až do výše 90% do restaurací, na masáže, pobyty, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody a další slevy od více než 4 000 partnerů.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 910 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o SlevaDne

SlevaDne.cz patří mezi přední slevové portály a nabízí každý den neuvěřitelně výhodné nabídky až do výše slevy 90% z ceny. Můžete si koupit kupóny se slevou od 50 - 90% po městech po České republice, ale i mimo ni. Najděte si slevu ze svého města a jeho okolí, nebo si udělejte krásný výlet.

Kde všude lze se Slvou dne vybírat

Na výběr z měst jsou hlavně Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Kralovy Vary, Liberec, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Ústí nad Labem, Zlín a další. Vyberte si ze široké nabídky (více jak 120 nabídek slev denně), a kupte sobě nebo Vašim blízkým, vouchery do nejrůznějších restaurací (italské, americké, burgrárny, české, mexické, asijské a mnoho dalších), na masáže (tantrické masáže, masáže prostaty, lymfatické masáže, medové a čokoládové masáže, uklidňující masáže atd.), na relaxační kůry a wellness, pro zdraví (dentální hygiena, laserová operace očí), krásu (bělení zubů, lifting obličeje, kadeřnické služby - barvení, střih; zeštíhlující produkty a doplňky stravy), na sport a zábavu (laserová střelnice, jazykové kurzy - angličtina, francouzština, španělština, němčina a další jazyky, jízdy na koních či v superrychlých závodních autech, kulečník, stolní tenis), na módu (hodinky, šperky, oblečení, doplňky jako jsou šátky, šály, peněženky a další), do obchodů, na víkendové pobyty (last minute, poznávací pobyty a zájezdy, rodinné dovolené) v penzionech nebo hotelech, nejrůznější výlety (Disneyland) a další. V kategorii Zboží naleznete spousty užitečných věcí nejen do domácnosti - sady hrnců, sedací pytle, špičkové navigace, matrace, postele a postelové rošty, fotoknihy, zeštíhlující legíny proti celulitidě, obrazy, pomocníky na zahradu a mnoho dalšího). SlevaDne spolupracuje s více jak 4000 prověřenými partnery.

Reklamace a stornování

Všechny slevy jsou pečlivě vybírány a osobně prověřovány, a proto tento slevový portál garantuje svým zákazníků spokojenost vrácením peněz nebo kompenzací bonusový kreditem. Každou reklamaci řeší do 24hodin. kupón je možné stornovat do 14 dnů od jeho přijetí, pokud ještě nebyl použit. Pokud splňujete lhůtu, napíšete z e-mailové adresy, na kterou jste kupón objednali, na adresu [email protected] Do e-mailu uveďte číslo kupónu, který si přejete stornovat a číslo účtu, na který Vám vrátíme peníze. Po 14 dnech již stornování kupónu není možné a je nutné se pokusit dohodnout přímo s poskytovatelem konkrétní akce na alternativním řešení.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat