Booking.com

Získejte až 4 % zpět z Vašeho nákupu

Vyberte si z největší světové databáze hotel nebo jiné ubytování. Na Booking.com najdete jak velké hotely, tak rodinné penziony, pětihvězdičkové resorty, domy na stromech, a dokonce i iglú.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 638 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Booking.com?

 1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Booking.com
 2. Po prokliku na web provést objednávku
 3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
 4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Co je Booking.com? Aneb jak najít levné ubytování.


Malá amsterdamská společnost se během bezmála dvaceti let stala jedním z nejdůležitějších pomocníků všech, kdo chtějí nebo potřebují někam cestovat a potřebují vyhledat ubytování, hotel nebo i letenky. Ať už se chystáte na služební cestu, odpočinek v lázních, wellness či vysněnou dovolenou, ubytování na Booking.com si vyberete vždy podle svých představ.


Výběr pro náročné se slevou i s cashbackem


Jestliže plánujete strávit volný čas u moře, možná oceníte pobyt přímo na pláži. Nebo preferujete pětihvězdičkový hotel v rušném městě plném lákavých obchodů? S dětmi můžete strávit polovinu prázdnin v horské chatě uprostřed Alp. Největší dobrodruhy určitě zláká iglú či ubytování v korunách stromů, klidný venkov pak najdete v každé z nabízených 266 zemí. A výlet po Itálii může být vhodným dárkem pro kulturymilovné příbuzné. Na Bookingu si snadno a rychle najdete ubytování i letenky. Pokud nakupujete pro více osob, určitě oceníte slevy i cashback, se kterým můžete nastřádat vysokou úsporu.


Jak si zajistit co nejlevnější nákup ubytování?


Chcete strávit krásný týden kdekoliv na celém světě a přitom co nejlevněji? Služeb Booking.com denně využívá přes 1,5 milionu lidí, a to právě kvůli výjimečně nízkým cenám. Pokud navíc jinde objevíte stejnou, ale výhodnější nabídku, cenový rozdíl se vám stále vyplatí. Nezapomeňte ani na to, že při nákupu přes Plnou Peněženku máte zaručený až 4% cashback.


Doprava


Máte-li jakýkoli cíl, musíte se tam nejdřív nějak dostat. Booking ubytování vám nabízí a zajistí širokou škálu možností dopravy, od taxíku až po letadlo.


Nejoblíbenější destinace a hotely


Lidé si na Bookingu oblíbili celou řadu destinací. Mezi ty nejvyhledávanější patří Chorvatsko, Itálie, ale i Česká republika. U nás to jsou známá turistická místa jako Praha nebo Český Krumlov. Mezi nejžádanější hotely pak patří Hotel Horal, Hotel Bridge, Park Inn a další.


Jak Booking funguje?


 • Nákup
  Po zadání požadavků do vyhledávače se vám okamžitě zobrazí všechny dostupné nabídky. Je jen na vás, kterou si vyberete, v každém případě stačí vybranou nabídku rezervovat (což vás nestojí ani korunu). Pak už musíte jen zkontrolovat, že opravdu nakupujete přes Plnou Peněženku, abyste si zajistili odměnu za nákup.

 • Rezervace
  Rezervace na bookingu je zcela zdarma a v mnoha případech neplatíte ani za její zrušení.

 • Věděli jste, že...
  … na Bookingu můžete ubytování i nabízet?

Nejdůležitější kontakty pro nákup na Bookingu


Nejzákladnější informace určitě najdete v často kladených otázkách, kde jsou uvedené i příslušné odpovědi zákazníků, kteří už mají s nakupováním přes Booking zkušenosti. V případě, že si stále nevíte rady, můžete kontaktovat personál Bookingu e-mailem nebo telefonicky na čísle 239 018 307, případně +420 239 018 307.


Kde jinde nakoupit letenky?


Vybrali jste si s konečnou platností hotel, ale nabídnutá doprava vám nevyhovuje? Nevadí, na Plné Peněžence najdete v kategorii cestování mnoho dalších obchodů zaměřených na dopravu i pobyty kdekoli na světě. Kiwi a Tripsta zařizují lety, Rentalcars vám půjčí auto na Vaše cesty.

Ste zo Slovenska? Nakúpiť ubytovanie na Booking s cashbackom môžete aj tu.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Booking.com si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat