Bez registrace nezískáte peníze zpět z nákupu ve výši až 15 %! Registrujte se a získejte vstupní bonus 50 Kč! »

Právě zde nakupuje 13 uživatelů

Booking.com

Booking.com - Vyberte si z více než 419 000 hotelů!

Získejte až 3 % zpět z Vašeho nákupu

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 15 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Booking.com?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Booking.com
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

17600+ nákupů
4400+ uživatelů vyzkoušelo
153 Kč průměrný cashback
1 den doba registrace transakce
67 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět až 3 % cashback z každého nákupu na Booking.com!

Snížit náklady na cestování a dovolenou lze včasným rezervováním ubytování. To nabízí Booking.com, nejvyužívanější rezervační portál u nás i ve světě s 800 000 možnostmi ubytování v hotelech, penzionech i hostelech celého světa. Online rezervaci ubytování tak využijete v tuzemsku i v zahraničí. Hlavním účelem je nalezení ubytování, rezervace a také porovnání pomocí nejrůznějších kritérií. Booking.com zaručuje nejlepší ceny ve všech typech ubytování – od luxusních 5* apartmá až po malé rodinné penziony.

Vyhledat ideální nabídky ubytování na Booking.com zvládne každý, jelikož k tomuto účelu slouží jednoduchý formulář. Do okénka zadáte zemi, město nebo dovolenkovou destinaci, kam vyrážíte, hledat však můžete i konkrétní hotel. Vyplnit ale můžete i vaše zájmy, za kterými cestujete nebo zajímavosti, které chcete vidět. I podle těchto záchytných bodů lze totiž ubytování nalézt. Vyplnit musíte datum příjezdu i odjezdu, nabízí se i účel cesty, zda jedete za prací nebo zážitky, počet pokojů, počet hostů a zda cestujete s dětmi. Detailním vyplněním se značně zúží výběr jen na ty nejvhodnější ubytovací zařízení přesně pro vás. Pokud nevíte, kam vyrazit, tak si můžete prohlédnout místa, která jsou mezi hosty nejoblíbenější a inspirovat se. Na hlavní straně vidíte právě rezervované hotely a k dispozici jsou zajímavé tipy na to, kam vyrazit.

Nabídku hotelů můžete řadit podle doporučení portálu Booking.com, nejlepšího hodnocení, počtu hvězdiček nebo dle nejnižší ceny. U každé nabídky je k dispozici dostatek fotografií, abyste získali detailní představu o tom, jak vaše ubytování bude vypadat. Vyberete si klidně konkrétní pokoj, který se vám zamlouvá. Nechybí obsáhlé informace o hotelu, jeho poloze, vybavení, službách a zajímavostech. Hodně napoví hodnocení lidí, kteří už toto místo navštívili. Vybrané ubytování si můžete ihned zarezervovat nebo uložit do svého seznamu a jít hledat dál.

S portálem Booking.com můžete provádět online změny rezervace nebo ji úplně zrušit. Značná část ubytovacích zařízení vychází vstříc a nabízí možnost zrušit rezervaci zdarma i několik dní před původním plánovaným příjezdem. K dispozici je vám nepřetržitý zákaznický servis v mnoha světových jazycích včetně češtiny. Pomoci ostatním můžete i vy a to uvedením svého hodnocení ubytování, což lze provádět i ze svého mobilního telefonu.

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Pro získání odměny je nutné, aby rezervace byla vytvořena právě v okně či panelu internetového prohlížeče, který Vám byl otevřen při přesměrování z PlnaPenezenka.cz. Toto okno poznáte podle loga Plné Peněženky, které se zobrazuje v horní části stránky až do momentu, kdy zadáváte osobní údaje pro rezervaci. Pokud je rezervace vytvořena v jiném okně či panelu bez tohoto loga, obchod Booking.com odměnu nevystaví.

- Peníze zpět nemusí být vyplaceny, pokud není použita k platbě za ubytování stejná karta, jako byla použita při rezervaci (platby v hotovosti jsou v pořádku)
- Peníze zpět mohou být zamítnuté od Booking.com, pokud použijete slevový kupón jiného partnera
- Úspěšný přechod na stránky Booking.com potvrzuje logo PlnaPenezenka.cz v horní části obrazovky

Schválení odměny: Peníze zpět budou schválené do 1 měsíce od návratu z rezervovaného pobytu. Získáte zpět odměnu 2-3 % z ceny pobytu bez DPH. Výše odměny se odvíjí od provize Booking.com a typu ubytování, lokality a sezóny. Obvykle získáte odměnu kolem 3 % v období mimo sezónu, kdy provozovatelé ubytování jsou ochotni zaplatit větší provizi za obsazení prázdných pokojů a lůžek. V top sezóně jsou provize Booking.com a získané cashback odměny obvykle nižší.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody