Chata.cz

Chata.cz - Chaty a chalupy k pronajmutí

Získejte 4,5 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 4.5 % místo běžných 3 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 608 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Chata.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Chata.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Nabídka obchodu Chata.cz

Chaty a chalupy
4.5 %
Přejít do obchodu
Hotely a penziony
3 %
Přejít do obchodu
Peníze zpět z nákupu
4.5 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 4.5 % cashback z Vašeho nákupu!

Chata.cz je online rezervační systém zprostředkující ubytování vlastní dopravou na chatách, chalupách, rekreačních domech, apartmánech i vinných sklípcích v České republice a na Slovensku. Pronajměte si chatu či chalupu online z pohodlí domova, rychle, bezpečně a bez starostí. Nabídka objektů se neustále přizpůsobuje trhu jak dle sezónnosti, tak i vzhledem k dlouhodobým trendům.

Nebaví vás procházet desítky nabídek na webových stránkách? Máme pro vás návrh, objednejte si zdarma
papírový katalog
a vyberte si místo pro svou dovolenou v klidu domova či s přáteli. Nezapomeňte následnou objednávku učinit s proklikem přes PlnáPeněženka.cz, ať vám můžeme připsat další cashback!

Důvodů, proč vyrazit zrovna na chatu či chalupu je více než dost. Soukromí, rodinné prostředí, přímý kontakt s přírodou to jsou výhody, které v penzionu či hotelu nenajdete. Máte náladu si večer ugrilovat něco dobrého, blbnout s dětmi či přáteli? Koupat se v bazénu, který máte jen pro sebe? Nebo se kochat přírodou, nebýt omezeni hotelovým pokojem? Proč ne? Udělejte si dovolenou podle svých představ.

Dalším důležitým kritériem pro výběr dovolené je také cena. Pobyty na chatách a chalupách se v mimosezonu pohybují již od částky 90 Kč/osoba/noc, což je pro mnoho lidí velkou výhodou kvůli omezeným financím.
Při vyhledávání ubytování na chata.cz můžete využívat i další filtry, týkající se vybavení objektu, např. požadavek na internet, počet ložnic, televizi, venkovní bazén, zahradu, zahradní krb, klimatizaci či bezbariérový přístup.

V Česku i na Slovensku nabízíme více než 1000 chat a chalup. Využijte při hledání ubytování našich více než 20-letých zkušeností. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu. Těšíme se na spokojenost při cestování s námi .

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google