Hledáš zajímavou práci? Naskoč k nám do Plné Peněženky

Hledáš zajímavou práci? Naskoč k nám do Plné Peněženky

Jedeme, nebo přesněji, ujíždíme si na on-line marketingu a rozdávání peněz lidem :-) S námi se veze skvělá parta sympatických nadšenců, žádný korporát. Cestou sbíráme nápady, a každý z nás ovlivňuje trasu i způsob přepravy cestujících. Každý si může přesednout na pozici, kde mu bude cesta líp ubíhat. Je to nejen jízda, je to zážitek :-)

Obor e-commerce nabral v posledních měsících zajímavou dynamiku, kterou se nám díky úpravě strategie podařilo zachytit. V následujících měsících a letech budeme těžit z technologických inovací, kterými Plná Peněženka prochází, a které nás v brzké době ještě čekají.

Technologie bez kvalitních lidí kteří je dokáží naplno využít, jsou stále jen technologie. Proto v Plné Peněžence hledáme možná právě Tebe. Člověka, který se nebojí máknout, je týmový hráč a chce nám píchnout s rozdáváním peněz lidem :-)

Plná Peněženka má hned tři tažné lokomotivy. Zákaznickou podporu, IT a marketing. Každá má svou nezastupitelnou roli a každá z nich je pro plynulou jízdu Peněženky stejně důležitá.

Kterou si zvolíš?

Aktuálně máme tyto místenky:


Pojď se s námi pustit do úspěšných online projektů. Aktivní zájem, pracovitost a chuť se učit má pro nás stejnou hodnotu jako dlouholeté zkušenosti. Proto vítáme seniorní profíky i mladé nováčky.

Máš chuť přistoupit do našeho týmu? Přijď se k nám podívat!

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat