Hledáš zajímavou práci? Naskoč k nám do Plné Peněženky

Hledáš zajímavou práci? Naskoč k nám do Plné Peněženky

Jedeme, nebo přesněji, ujíždíme si na on-line marketingu a rozdávání peněz lidem :-) S námi se veze skvělá parta sympatických nadšenců, žádný korporát. Cestou sbíráme nápady, a každý z nás ovlivňuje trasu i způsob přepravy cestujících. Každý si může přesednout na pozici, kde mu bude cesta líp ubíhat. Je to nejen jízda, je to zážitek :-)

Obor e-commerce nabral v posledních měsících zajímavou dynamiku, kterou se nám díky úpravě strategie podařilo zachytit. V následujících měsících a letech budeme těžit z technologických inovací, kterými Plná Peněženka prochází, a které nás v brzké době ještě čekají.

Technologie bez kvalitních lidí kteří je dokáží naplno využít, jsou stále jen technologie. Proto v Plné Peněžence hledáme možná právě Tebe. Člověka, který se nebojí máknout, je týmový hráč a chce nám píchnout s rozdáváním peněz lidem :-)

Plná Peněženka má hned tři tažné lokomotivy. Zákaznickou podporu, IT a marketing. Každá má svou nezastupitelnou roli a každá z nich je pro plynulou jízdu Peněženky stejně důležitá.

Kterou si zvolíš?

Aktuálně máme tyto místenky:


Pojď se s námi pustit do úspěšných online projektů. Aktivní zájem, pracovitost a chuť se učit má pro nás stejnou hodnotu jako dlouholeté zkušenosti. Proto vítáme seniorní profíky i mladé nováčky.

Máš chuť přistoupit do našeho týmu - napiš nám a přijď se k nám podívat!


Rádi se ti ozveme zpět.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat