Senior obchodní manažer (e-shopy/e-commerce)

Jsi zkušený obchodník, který chce prodávat zajímavý a atraktivní službu? Provozujeme úspěšné internetové projekty, mezi které patří jednička v oboru cashbacků PlnáPeněženka.cz, módní katalog Lookio.cz a mezinárodní affiliate síť AffiliatePort.

Do našeho týmu hledáme parťáka s obchodním duchem, který má příležitost obchodně vytěžit projekt, generující e-shopům obrat 1 miliardu korun ročně. Obchodníka, který využije zavedenou značku a naše výkonnostní projekty k získání nových obchodních partnerů.

Co budete dělat?

  • Vyhledávat obchodní příležitosti v oblasti e-commerce (střední a velké e-shopy)
  • Plánovat a realizovat obchodní jednání u nových i stávajících klientů
  • Plánovat a realizovat obchodní jednání u nových i stávajících klientůRozvíjet obchodní naše obchodní portfolio (Působíme v ČR, ale je možné se zapojit i do obchodu v regionech SK, DE, HU, RO, PL i na dalších evropských trzíchRozvíjet obchodní portfolio v CZ, možnost rozvoje i na dalších evropských trzích
  • Navazovat hlubší spolupráci se stávajícími partnery

Co za to dostanete?

  • Kvalitní zázemí stabilní společnosti
  • Telefon bez omezeného volání i k soukromým účelům + notebook
  • Práce v moderní kanceláři v centru Prahy (2 min. od metra Anděl)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mladý dynamický tým - rodinná atmosféra v týmu okolo 35 lidí
  • Zajímavý fixní plat + velmi atraktivní ohodnocení dle dosažených úspěchů
  • Bonusy nejsou omezené, záleží jen na vaší píli!
  • Důkladné vstupní školení, není nutná odborná znalost oboru
  • Průběžné vzdělávání v oblasti e-commerce (příspěvek na vzdělání)
  • Zvýhodněné nákupy u několika stovek e-shopů v ČR i ve světě

Co si tato pozice žádá?

  • Obchodní talent!
  • „Tah na bránu“
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s obchodní korespondencí
  • Znalost práce s Word, Excel
  • Dobrá znalost ČJ (mluvená i psaná forma)

Máš chuť přistoupit do našeho týmu - napiš nám a přijď se k nám podívat!

Rádi se ti ozveme zpět.

CHCI U VÁS PRACOVAT

Chci u vás pracovat

Máš chuť přistoupit do našeho týmu?
Napiš nám a přijď se k nám podívat!