Přidejte svůj e-shop
na Plnou Peněženku

Získejte nové zákazníky a zvyšte své obraty

Přidat e-shop

Přivádíme nové
zákazníky

Zvýšíme průměrnou
objednávku

Zvýšíme dosah
vašich kampaní

Co je Plná Peněženka a jak to funguje

Plná peněženka je nejznámějším českým cashbackovým portálem. Podle výzkumu agentury GFK dosahuje její spontánní znalost 18 % a navozená pak dokonce 47 %. Její známost a také oblíbenost stoupá i proto, že na každý den připravuje akce a soutěže, do kterých zapojuje nejen zákazníky ale také samotné e-shopy.

Celá spolupráce s e-shopy je postavena na provizním prodeji. Díky affiliate systému e-shopy platí jen předem domluvenou provizi z nákupů, které Plná Peněženka zprostředkuje, zákazníci odeberou a zaplatí. Cashback pak spočívá v tom, že se Plná Peněženka o získanou provizi podělí se samotným zákazníkem.


Oslovíte více než
800 000 zákazníků

Platíte jen provizi
z uskutečněných nákupů

E-shopy propagujeme v TV,
outdooru, rádiu
i na dalších webech

Přidat e-shop

Na Plné Peněžence zákazníci nakupují i v těchto obchodech

Přidat E-shop

Chcete zapojit váš eshop na PlnaPenezenka.cz a získat více zákazníků? Neváhejte nás kontaktovat. Nabídneme vám kompletní výkonnostní řešení pro eshopy. Naším cílem je zvyšovat prodeje vašich produktů a služeb při měřitelných nákladech.

Jak probíhá spolupráce s Plnou Peněženkou?

Napište nám prostřednictvím formuláře na této stránce. Kontakt zpracuje manžerka affiliate sítě AffiliatePort.eu, která Vás v krátké době kontaktuje, vysvětlí podmínky spolupráce, zašle návrh smlouvy a provede celým zapojením do sítě.

Následně s vámi manažerka podepíše smlouvu o provizním prodeji a vystaví fakturu na kredit, který slouží k úhradě budoucích provizí. Ihned po úhradě kreditu získáváte přístup do affiliate systému a náš specialista Vas provede instalací měřícího kódu na děkovací stránku e-shopu.

E-shop je připraven ke spuštění, následuje jeho zapojení na Plnou Peněženku, propagace na sociálních sítích a v mailingu a u více než 3.500 partnerů, kteří mají možnost Váš e-shop ještě více za provizi z nákupů propagovat (Denik.cz, FTV Prima, Mall Pay, …)


Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat