Už jste přezuli na zimní?

10. 10. 2022
Zimní pneumatiky

Blíží se 1. listopad a s ním i povinnost všech řidičů mít na svém voze zimní pneumatiky, pokud se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. 

  • Kvalitní pneumatiky ze skladů rychle mizí. Pojistěte si jedny z nich pro své auto a objednejte si je online co nejdříve. Kde získáte slevy?
  • Chcete vědět, které jsou nejkvalitnější a kde nakupovat s cashbackem? Jste na správném místě!  Prohlédněte si pneumatiky v akci a vyberte to pravé přezutí pro své auto.

Nejlevnější pneumatiky

Hledáte kvalitu a je pro vás prioritou nízká cena? Vybrali jsme kvalitní zimní pneumatiky, u kterých vás přezutí celého auta vyjde levně.

 

Vysoká kvalita - pro bezpečné a dlouhé cesty

Jak se říká, zlatá střední cesta je většinou tím nejlepším řešením. Pneumatiky v této kategorii jsou vhodné pro řidiče, kteří si potrpí na kvalitu a bezpečnost a důvěřují známým značkám.

 

 

Nejvyšší třída - to nejlepší na trhu

Potrpíte si na kvalitu a věříte vždy těm nejlepším? Vyberte si ze špičkových pneumatik top značek. Obujte své auto na zimu do toho nejlepšího, co můžete dostat. 

 

Celoroční pneumatiky

Celoroční pneumatiky se v nabídkách výrobců objevují stále častěji. Můžeme dokonce říct, že si v nich našly svoje stálé místo a stejně tak i skupinu zákazníků. V očích mnohých řidičů ale toto obutí stále představuje novinku, respektive jakousi malou neznámou. Celoroční obutí je vhodné pro řidiče, kteří se v průběhu zimy pohybují se svým vozidlem primárně v rámci města a vyhýbají se jízdě do hustěji zasněžených oblastí. Celoroční pneumatiky jsou totiž jiné, než klasické zimní pneumatiky, a je potřeba si to uvědomit.

 

Zůstaňte v teple po celý rok

Podle meteorologů bude nadcházející zima opravdu tuhá. Jak zařídit, aby vám v autě bylo příjemně, i když venku řádí mráz? Vyzkoušejte vyhřívané potahy, podsedáky a deky do auta. A vaše jízdy budou příjemné po celý rok. Všechny produkty navíc koupíte se slevou a cashbackem.

Vyhrajte boj proti námraze skel

Určitě to všichni znáte. Ráno přijdete k autu a potřebujete co nejdříve vyrazit do práce či odvézt děti do školy, ale přes zmrzlá okna nic nevidíte. Připravte se na boj proti námraze a pořiďte si MUST HAVE produkty v akci. Nesmí chybět škrabka na led, clona na čelní sklo nebo zimní směs do odstřikovačů, kterou je třeba pravidelně doplňovat. Jde o základ výbavy každého auta.

Další doplňky a vychytávky do auta

Přinášíme vám výběr šikovných produktů, které ocení každý šofér, a dovolujeme si tvrdit, že některé jsou jednoduše nevyhnutelné. 

 

 

Top akce našich e-shopů

Zimní pneumatiky a autodoplňky najdete v těchto obchodech