Často kladené otázky

 • Jak PlnáPeněženka.cz funguje?

  Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů.
  1. Na PlnaPenezenka.cz najdete váš oblíbený obchod nebo obchod, který nabízí vámi hledané zboží.
  2. Přejdete do vybraného obchodu přes tlačítko Přejít do obchodu a provedete nákup, jak jste zvyklí.
  3. Jakmile obchodník váš nákup přes PlnaPenezenka.cz potvrdí, připíšeme vám peníze zpět na váš uživatelský účet.
  Na uživatelském účtu peníze vyčkají do žádosti o jejich výplatu. Snadné a rychlé. Žádné triky a fígle u nás nehledejte.

 • Proč je nutné se registrovat?

  Prostřednictvím registrace jsme schopni přiřazovat odměny nákupům registrovaných uživatelů a připisovat je na uživatelský účet.

 • Co je to bonus za první nákupy?

  Bonus za první nákupy je odměna uživatelům za jejich první 3 nákupy na uskutečněné do 30 dnů od registrace na 3 různých obchodech uskutečněné přes Plnou Peněženku. Bonusy Vám vyplatíme ihned v první výplatě, která zahrnuje alespoň 100 Kč v odměnách získaných zpět ze svých nákupů.

 • Jak mohu získat odměnu za doporučení přátel?

  Po přihlášení k vašemu účtu najdete v sekci Doporuč a získej až 6 000 Kč odkaz a návod pro doporučení PlnáPeněženka. Za každého pozvaného kamaráda získáte 300 Kč, kamarád získá 60 Kč jako odměnu za první 3 nákupy. Odměnu 300 Kč vám zaregistrujeme ihned po prvním nákupu kamaráda a k výplatě bude schválená, jakmile kamarád získá na potvrzených odměnách z nákupů minimálně 50 Kč bez započtení jeho bonusů. Maximálně můžete získat 6 000 Kč. Platnost odkazu není omezena.

 • Za jak dlouho mi připíšete odměnu za nákup?

  Pojďme se podívat, jak přesně probíhá připisování odměny:
  1. Odměnu registrujeme na vašem účtu obvykle do 2 pracovních dní. Jakmile odměnu registrujeme, zašleme vám upozornění emailem.
  2. Registrovaná odměna čeká na potvrzení obchodníkem. Potvrzení odměny získáme od obchodníka během 2 až 60 dní.
  3. Ihned po potvrzení odměny obchodem může být cashback odměna zařazena do vaší příští výplaty.

 • Co znamená, že je odměna potvrzená?

  Po potvrzení odměny může být cashback odměna zařazena do vaší příští výplaty. Potvrzení odměny získáme od obchodníka během 2 až 60 dní.

 • Proč je potřeba čekat na potvrzení obchodníkem několik týdnů?

  Obchodník potvrdí cashback odměnu obvykle nejdříve po uplynutí zákonné lhůty 14 dní pro vrácení zboží bez udání důvodu. V případě vrácených nebo stornovaných objednávek vám obchodník vrací peníze a není z čeho přiřadit cashback odměnu. Za tyto objednávky bohužel nedokážeme zajistit peníze zpět z ceny nákupu.

 • Kdy si mohu nechat své odměny vyplatit?

  Žádné peníze vám nebudeme zbytečně zadržovat. Odměny získané nákupem přes PlnaPenezenka.cz vám vyplatíme kdykoliv, vyplatíme vám třeba i 1 korunu, když si to budete přát. Jakmile na svém účtu nasbíráte odměny z nákupů za minimálně 100 Kč, můžete požádat i o vyplacení svých potvrzených bonusů.

 • Jak dlouho trvá vyplacení odměny?

  Výplata je rychlá, když nás banka moc nezdržuje, peníze máte na vašem bankovním účtu do 3 pracovních dní. Pokud máte pocit, že výplata trvá příliš dlouho, určitě nám napište a my platbu ověříme.

 • Proč mi zobrazujete doporučení vypnout si program AdBlock?

  Program AdBlock je rozšíření internetových prohlížečů sloužící pro zablokování zobrazování reklam. Bohužel tento program také blokuje získání peněz zpět z vašich nákupů, proto jej doporučujeme vypnout. Více informací a návod pro vypnutí programu AdBlock jsme pro vás připravili zde.

 • Kamarádka dříve používala konkurenční portál, kde jí peníze získané zpět z nákupu po nějaké době automaticky expirovaly. Má PlnaPenezenka.cz omezení platnosti získaných peněz?

  Na PlnaPenezenka.cz vám získané peníze nikdy neexpirují. Jejich platnost je bez omezení a je jen na vás, kdy si zažádáte o výplatu.

 • Jak je možné vypnout zasílání emailových zpráv?

  Po přihlášení do vašeho účtu můžete v sekci Nastavení vypnout zasílání pravidelných newsletterů a upozornění.

 • Proč jeden z mých oblíbených obchodů nenabízí zatím peníze zpět z nákupu na PlnaPenezenka.cz?

  Neustále pracujeme na získávání nových obchodů, ve kterých můžete získat peníze zpět z ceny nákupu. Pokud některý z vašich oblíbených obchodů chybí v naší nabídce, napište nám prosím jeho jméno. Obchod kontaktujeme a začneme jednat o cashback odměně pro vás.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat