Často kladené otázky

Jak PlnáPeněženka.cz funguje?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů.
1. Na PlnaPenezenka.cz najdete váš oblíbený obchod nebo obchod, který nabízí vámi hledané zboží.
2. Přejdete do vybraného obchodu přes tlačítko Přejít do obchodu a provedete nákup, jak jste zvyklí.
3. Jakmile obchodník váš nákup přes PlnaPenezenka.cz potvrdí, připíšeme vám peníze zpět na váš uživatelský účet.
Na uživatelském účtu peníze vyčkají do žádosti o jejich výplatu. Snadné a rychlé. Žádné triky a fígle u nás nehledejte.

Proč je nutné se registrovat?

Prostřednictvím registrace jsme schopni přiřazovat odměny nákupům registrovaných uživatelů a připisovat je na uživatelský účet.

Co je to bonus za první nákupy?

Bonus za první nákupy je odměna uživatelům za jejich první 3 nákupy na uskutečněné do 30 dnů od registrace na 3 různých obchodech uskutečněné přes Plnou Peněženku. Bonusy Vám vyplatíme ihned v první výplatě, která zahrnuje alespoň 100 Kč v odměnách získaných zpět ze svých nákupů.

Jak mohu získat odměnu za doporučení přátel?

Po přihlášení k vašemu účtu najdete v sekci Doporuč a získej až 6 000 Kč odkaz a návod pro doporučení PlnáPeněženka. Za každého pozvaného kamaráda získáte 300 Kč, kamarád získá 60 Kč jako odměnu za první 3 nákupy. Odměnu 300 Kč vám zaregistrujeme ihned po prvním nákupu kamaráda a k výplatě bude schválená, jakmile kamarád získá na potvrzených odměnách z nákupů minimálně 50 Kč bez započtení jeho bonusů. Maximálně můžete získat 6 000 Kč. Platnost odkazu není omezena.

Za jak dlouho mi připíšete odměnu za nákup?

Pojďme se podívat, jak přesně probíhá připisování odměny:
1. Odměnu registrujeme na vašem účtu obvykle do 2 pracovních dní. Jakmile odměnu registrujeme, zašleme vám upozornění emailem.
2. Registrovaná odměna čeká na potvrzení obchodníkem. Potvrzení odměny získáme od obchodníka během 2 až 60 dní.
3. Ihned po potvrzení odměny obchodem může být cashback odměna zařazena do vaší příští výplaty.

Co znamená, že je odměna potvrzená?

Po potvrzení odměny může být cashback odměna zařazena do vaší příští výplaty. Potvrzení odměny získáme od obchodníka během 2 až 60 dní.

Proč je potřeba čekat na potvrzení obchodníkem několik týdnů?

Obchodník potvrdí cashback odměnu obvykle nejdříve po uplynutí zákonné lhůty 14 dní pro vrácení zboží bez udání důvodu. V případě vrácených nebo stornovaných objednávek vám obchodník vrací peníze a není z čeho přiřadit cashback odměnu. Za tyto objednávky bohužel nedokážeme zajistit peníze zpět z ceny nákupu.

Kdy si mohu nechat své odměny vyplatit?

Žádné peníze vám nebudeme zbytečně zadržovat. Odměny získané nákupem přes PlnaPenezenka.cz vám vyplatíme kdykoliv, vyplatíme vám třeba i 1 korunu, když si to budete přát. Jakmile na svém účtu nasbíráte odměny z nákupů za minimálně 100 Kč, můžete požádat i o vyplacení svých potvrzených bonusů.

Jak dlouho trvá vyplacení odměny?

Výplata je rychlá, když nás banka moc nezdržuje, peníze máte na vašem bankovním účtu do 3 pracovních dní. Pokud máte pocit, že výplata trvá příliš dlouho, určitě nám napište a my platbu ověříme.

Proč mi zobrazujete doporučení vypnout si program AdBlock?

Program AdBlock je rozšíření internetových prohlížečů sloužící pro zablokování zobrazování reklam. Bohužel tento program také blokuje získání peněz zpět z vašich nákupů, proto jej doporučujeme vypnout. Více informací a návod pro vypnutí programu AdBlock jsme pro vás připravili zde.

Kamarádka dříve používala konkurenční portál, kde jí peníze získané zpět z nákupu po nějaké době automaticky expirovaly. Má PlnaPenezenka.cz omezení platnosti získaných peněz?

Na PlnaPenezenka.cz vám získané peníze nikdy neexpirují. Jejich platnost je bez omezení a je jen na vás, kdy si zažádáte o výplatu.

Jak je možné vypnout zasílání emailových zpráv?

Po přihlášení do vašeho účtu můžete v sekci Nastavení vypnout zasílání pravidelných newsletterů a upozornění.

Proč jeden z mých oblíbených obchodů nenabízí zatím peníze zpět z nákupu na PlnaPenezenka.cz?

Neustále pracujeme na získávání nových obchodů, ve kterých můžete získat peníze zpět z ceny nákupu. Pokud některý z vašich oblíbených obchodů chybí v naší nabídce, napište nám prosím jeho jméno. Obchod kontaktujeme a začneme jednat o cashback odměně pro vás.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat