Cestovatelský klub Plné Peněženky

Cestujete rádi a používáte Plnou Peněženku k inspiraci pro vaše cesty či rovnou jako prostředníka vašeho nákupů zájezdů, ubytovaní, letenek a dalších služeb pro cestovatele?

Staňte se členem našeho Cestovatelského klubu a sbírejte odměny pro cestovatele. Každý měsíc vyhlásíme seznam několika obchodů a pokud v nich provedete objednávku přes Plnou Peněženku, odměníme vás bonus, o který se podělí všichni aktivní členové klubu.

Aktuální kolo probíhá od 14. června 2024 do 31. července 2024. Aktivní členové klubu si rozdělí částku 30 000 Kč.

V seznamu obchodů Cestovatelského klubu se mimo obchodů s cashbackem mohou objevit i obchody s nulovou odměnou či takové, kde cashback neposkytujeme. I v případě, že nakoupíte v obchodu, který cashback neposkytuje, budete odměněni, jak cashbackem, tak bonusem Cestovatelského klubu.

Ještě než se stanete členem klubu, přečtěte si pozorně jeho pravidla:

1. "Cestovatelský klub Plné Peněženky" (dále jen Cestovatelský klub) je věrnostní systém organizován a spravován společností Prima Digital. s r.o.. Účastníkům umožňuje získat speciální odměnu na základě nákupu přes Plnou Peněženku z vybraného seznamu obchodů.

2. Seznam obchodů je uveřejněn na stránce Cestovatelského klubu. Složení seznamu není trvalé a pro každé kolo se může lišit.  

3. Účastníci Cestovatelského klubu Plné Peněženky si v každém kole, ve kterém bude bonus vyhlášen, rozdělí bonusovou částku, jejíž celková výše pro dané kolo bude zveřejněna na stránce Cestovatelského klubu. Průběh každého kola bude vymezen počátečním a konečným termínem kola. 

4. Bonus bude rozdělen pouze mezi účastníky, kteří potvrdí pravidla Cestovatelského klubu a zároveň v daném kole uskuteční aspoň jeden nákup přes Plnou Peněženku v obchodu (dále jen “aktivní členové klubu”) z aktuálního seznamu Cestovatelského klubu.

5. Nejaktivnější členové Cestovatelského klubu mohou být neplánováně odměněni nad rámec rozdělovaného bonusu.

6. Členové klubu, kteří po uzavření kola nezískají bonus, budou o této skutečnosti informováni do 5. dne od konce kola. Do 10. dne od ukončení kola mají možnost obrátit se na zákaznický servis Plné Peněženky a doložit, že uskutečnili nákup na Plné Peněžence, na jehož základě by měli mít nárok na bonus.

7. Do 14. dnů od skončení kola bude aktivním členům klubu připsán bonus za kolo.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo vyřadit soutěžícího ze soutěže v případě důvodného podezření, že se pokusil obejít pravidla soutěže či se dopustil jiného podvodného jednání, které je v rozporu se smyslem soutěže nebo s Podmínkami užití Plné Peněženky.

9. Pořadatel si vyhrazuje právo pravidla soutěže jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na bonus a bonusy není možné právně vymáhat. 

Soutěž pořádá Prima Digital, s.r.o. Platí podmínky užití.