Milionová soutěž

Nakupujte přes Plnou Peněženku a získejte milion korun. 1 000 000 Kč získá jeden z vás a šance je pro každého stejná. Stačí do konce května provést alespoň jeden nákup, potvrdit svou účast a jste ve hře!

 

Pro udržení v soutěži pak stačí nakoupit přes Plnou Peněženku alespoň jednou každý další měsíc. Milionem odměníme toho, kdo v soutěži vydrží nejdéle. Pro každého soutěžícího máme navíc okamžitou odměnu. Automaticky vám aktivujeme nejméně 3% zvýhodnění na všechny nákupy uskutečněné během setrvání ve hře.

 

 

Více informací o Milionové soutěži

Skutečně se hraje o finanční odměnu 1 000 000 Kč?

Ano, jedné nebo jednomu z vás vyplatíme na konci hry částku 1 000 000 Kč. Zapojením do hry vám navíc aktivujeme 3% VIP zvýhodnění, díky kterému budete mít po celou dobu účasti v soutěži nejméně o 3 % vyšší odměny než běžní uživatelé.


Jak se do akce zapojím?

K účasti v soutěži bylo nutné potvrdit účast na www.plnapenezenka.cz/milion a alespoň jednou nakoupit přes Plnou Peněženkou v období od 1.3. 2020 do 31. 5. 2020.


Kdo milion Kč získá?

1 000 000 Kč obdrží uživatel, který se zapojil do akce potvrzením své účasti do 31. 5. 2020 a zaznamenal minimálně jednu registrovanou a následně schválenou odměnu za nákup v období od 1. 3. do 31. 5. 2020 a počínaje červnem 2020 má na svém účtu u Plné Peněženky alespoň jednu registrovanou a následně schválenou odměnu za nákup v každém následujícím měsíci.
 
Hra končí, jakmile v ní zbyde poslední uživatel, který od počátku hry nakoupil přes Plnou Peněženku alespoň jednou ve všech předcházejících měsících.


Co se stane, když v jednom z měsíců zapomenu přes Plnou Peněženku nakoupit?

V takovém případě ze hry o 1 000 000 Kč vypadáváte. Pro udržení v soutěži je nezbytné provést alespoň jeden nákup v každém po sobě jdoucím měsíci.


Mohu nějak vypadnutí ze hry o milion Kč předejít?

Především tím, že v každém kalendářním měsíci získáte alespoň jednu registrovanou a následně potvrzenou cashback odměnu za nákup.
 
Ujistěte se také, že máte povolené odebírání našich e-mailů, a my vám pošleme upozornění vždy před koncem měsíce, pokud během něho na váš účet zatím žádná odměna z nákupu nepřistála.
 
V klidu můžete být i díky instalaci naší lištičky. Ta vás upozorní vždy, když se rozhodnete nakoupit v obchodě, ve kterém cashback odměnu můžete získat.


Jaká je minimální výše nákupu?

Nákup může být v libovolné výši, třeba i za pár korun z AliExpress. Důležité je, aby vám za nákup byla registrována odměna.


Musí být odměna za nákup pro udržení v soutěži i potvrzena, nebo mohu objednané zboží vrátit?

Pro účast v soutěži je nezbytné, aby v každém měsíci došlo alespoň k jednomu nákupu, u kterého bude odměna následně i potvrzena. Pokud dojde ke zrušení odměny, ať už z důvodu nepřevzetí, či třeba vrácení zboží, ze soutěže je tato odměna zpětně vyřazena.


Co když se registrace odměny po provedeném nákupu nepovede?

Snažíme se, aby se úspěšnost připisování odměn blížila ke 100 %. Pokud se ale něco přece jen nepovede, využijte naši Garanci spokojenosti. Do soutěže budou zařazeny i případné úspěšné reklamace.


Nebude soutěž příliš dlouhá?

I na to myslíme. Pokud se trvání soutěže protáhne déle, než bychom si přáli, oznámíme s dostatečným předstihem termín, ke kterému akce končí. 1 000 000 Kč pak rozdělíme rovným dílem mezi všechny soutěžící, kteří do oznámeného termínu v soutěži zůstanou.


Chápu to správně, že pro udržení ve hře stačí pouze každý měsíc provést nejméně jeden nákup přes Plnou Peněženku?

Ano, je to tak.
Přijmete naši výzvu a získáte milionový cashback právě vy? :)


Kde najdu úplná pravidla soutěže?

To nejdůležitější máte právě přečtené, ale prohlédnout si také můžete úplná pravidla soutěže.