Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 614 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Pneumatiky.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Pneumatiky.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

300+ nákupů
200+ uživatelů vyzkoušelo
90 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
60 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 1.5 % cashback z každého nákupu!

Obchod Pneumatiky.cz nabízí nejširší a nejpřehlednější výběr zboží – přes 16 000 položek pneu, alu i plechové disky a další sortiment, z velké části přímo skladem.

Vaše zboží Vám bude vždy doručeno v nejkratším možném termínu. Pneumatiky zpravidla již do 24 hodin!

Nakupte kvalitní pneumatiky na vaše auto. Špičkové zimní a letní pneu od výrobců jako jsou Pirelli, GoodYear, Dunlop, Michelin nebo Barum Vám zaručí nejen bezpečnou jízdu v nejrůznějších podmínkách, ale také dlouhou životnost pneu.
Přezouvejte včas. Zimní pneumatiky jsou v České Republice povinné od 1. listopadu. Přezujte včas a vyhnete se frontám v pneuservisech. Sleduje akční ceny kvalitních zimních pneumatik!
Pojistěte se! Bojíte se, že píchnete? S Pneujištěním od Pneumatiky.cz získáte až 100 % slevu na nové obutí. Objednávejte online!

Nakupte levně, rychle, spolehlivě!

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Na přání partnera není možné získat cashback za objednávku provedenou velkoobchodním partnerem.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google