Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Zoohit.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Zoohit.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

21400+ nákupů
4900+ uživatelů vyzkoušelo
24 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
113 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět 2 % cashback z každého nákupu na Zoohit.cz!

Obchod s patnáctiletou tradicí, který se komplet postará o Vaše mazlíčky. Zoohit.cz nabízí krmivo pro domácí zvířata pouze ověřených a kvalitních značek, dále pelíšky, klece, hygienu a hračky pro zvířata.

Krmivo pro psy a kočky je nejrozsáhlejší částí sortimentu. Není problém zde sehnat pytel granulí za výhodnou cenu, ale nechybí ani menší balení. Potřeby pro psy zahrnují konzervy a granule pro psy, mražené krmivo, pamlsky, doplňkové a veterinární diety, pelíšky, hračky, obojky, vodítka, oblečky, kosmetiku, misky, podložky nebo stříhací strojky. Je zde i speciální sekce pro štěňata nebo psí seniory. Majitelé koček ocení konzervy, kapsičky, pamlsky a granule pro kočky, škrabadla, kočkolit, kočičí pelíšky i toalety pro kočky, misky, fontánky, přepravky, kočičí dvířka nebo obojky. Podobně jako u psů existují samostatné sekce pro koťata a starší kočky. Co se týká malých zvířat jako jsou hlodavci, králíci nebo fretky, nakoupíte pro ně v Zoohit.cz krmivo, klece, králíkárny, výběhy, podestýlku, přepravky i hračky. Na své si přijdou i akvaristé, kteří zde seženou kompletní sortiment všeho, co je pro akvaristiku potřeba. Nechybí mimořádné akce, novinky nebo zkušební akce na krmivo pro zvířata.

Při nákupu nad 799 Kč a využití České pošty je dopravné v e-shopu Zoohit.cz zdarma. Dalším možným přepravcem je DPD. Platit lze předem i na dobírku. Dodání je obvykle do 2 až 4 pracovních dní od vyexpedování, které trvá maximálně 24 hodin. Zboží lze vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Pro své dotazy můžete využít zákaznickou linku, která se vším ochotně pomůže.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Pro uložení nastavení zadejte své heslo

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google