Zoohit.cz logo

Zoohit.cz – zvířata, doplňky a krmivo

Dejte svým zvířecím miláčkům to nejlepší! Ať máte psa, kočku, hlodavce, ptáčka nebo rybičku, na Zoohit.cz pro ně vše seženete.

Více o Zoohit.cz

Počet hvězdiček: 4,5 / 5

4,5 1405 hodnocení

1,4 mil. Kč vráceno uživatelům

9 894 uživatelů získalo odměnu

Zoohit.cz logo

Z každého nákupu 0,5 - 1,5 % Detailní výše cashbacku

Peníze zpět z nákupu

0,5 - 1,5 %

Peníze z nákupu nového zákazníka

1,5 %

Peníze z nákupu stávájícího zákazníka

0,5 %

Recenze a články

O Zoohit.cz

Specialista na chovatelské potřeby, Zoohit se kompletně postará nejen o vaši kočku a psa. Seženete zde ověřená a kvalitní krmiva, ale i pelíšky, škrabadla, hračky pro zvířata a spoustu dalšího.


Profi pomocník v péči o mazlíčka

Komu doma pobíhají chlupaté tlapky, víří prach malá křídla nebo cákají ploutvičky, ten ví, jak je někdy těžké pro ně sehnat to nejvhodnější krmivo, hygienické pomůcky nebo zábavné hračky. Zoohit je e-shopem, který vám nejen poskytne ty nejlepší produkty pro vaše mazlíčky, ale povede vás také na cestě správné výchovy a péče o zvířecí kamarády všech velikostí i věků. Má-li váš Punťa, Mourek nebo Mr. Ušák nějakou speciální dietu či jiné potíže, Zoohit vás při výchově těchto chlupáčů podrží a poskytne veškeré potřebné zboží i cenné rady.

Pro koho na Zoohit nakoupíte?

Psi: Krmivo a příslušenství pro vaše hafany je nejobsáhlejší kategorií na Zoohit. Jste hrdým psím páníčkem? Zde své štěně i psího seniora dosyta nakrmíte, ať váží 5 nebo 50 kilo – vybírat můžete z 50 různých značek kvalitního krmiva. Na své si přijdou milovníci sušších granulí, pojídači šťavnatých konzerv i fanoušci čerstvého BARF krmení. V této kategorii svým trhačům pořídíte i pohodlné pelíšky, stylové oblečky, obojky i vodítka, vybavení na cesty, hračky a sportovní pomůcky, hygienické příslušenství nebo různé smart doplňky. Vybírat navíc můžete podle plemene svého psa, takže si můžete být jisti, že kupujete přesně to, co váš mazlíček nejvíc ocení.