Zoohit.cz, ráj pro vaši kočku

Zoohit je to pravé místo, kde seženete všechno pro vaši kočku, od krmiv až po přepravky. Podívejte se, co všechno si můžete objednat pro čtyřnohého mazlíčka na jednom místě. Nechybí ani naše doporučení a tipy k nákupu na Zoohit a celkové výhody nákupy na tomto e-shopu.

30. 7. 2018

Jste milovníci čtyřnohých vrnících bytostí? Sháníte krmivo pro kočky za výhodnou cenu? Chcete svému mazlíčkovi udělat radost pamlsky a hračkami pro dlouhé chvíle? V tom případě čtěte dál. Na Zoohit.cz neseženete jen krmivo a hračky, ale i další potřeby pro kočky, jako jsou podestýlky, přepravky nebo oblíbená škrabadla. V nabídce najdete doplňky pro malé neposedy i pro dospělé kočky seniorky.

Zoohit krmivo pro mlsné kočičí jazýčky

Krmivo pro kočky, to nejsou jen granule. Zoohit na svém e-shopu nabízí kromě široké nabídky granulí také spousty kapsiček, konzerv a pamlsků. Veškeré produkty samozřejmě odpovídají největším požadavkům kvality.

Granule

Volba správného krmiva závisí na stáří kočky. Složení granulí pro různé věkové kategorie je přizpůsobeno potřebám koček v jednotlivých obdobích života. Pokud máte kočku doma a její pohyb je omezen na cestu z gauče k misce, kontrolujte množství kalorií v potravě. Domácí kočky mají často problémy s nadváhou. Oblíbenými a kvalitními značkami jsou granule Brit nebo Taste of the Wild . Jakmile vaše kočka tohle krmivo ochutná, bude radostně reagovat na každý zvuk otevírání sáčku.

Konzervy a kapsičky

Mokrý typ krmiva, jako jsou konzervy a kapsičky , se ve srovnání s granulemi více přibližuje potravě, kterou by kočky přirozeně jedly ve volné přírodě. Pokaždé se ujistěte, zda kupujete komplexní, nebo doplňkové krmivo, aby vaše kočka dostávala všechny potřebné živiny.
A nejznámější značka? Mezi páníčky a jejich kočkami vede všude dostupný Whiskas . Zoohit má v nabídce také krmivo Cosma , prémiové krmivo vyrobené z čistého masa či ryb.

Pamlsky

Na Zoohit.cz můžete pro svou nejmilejší kočku vybírat z několika druhů pamlsků, třeba tyčinky, jednohubky nebo pasty. V e-shopu mají i pamlsky pro koťata, vitaminové nebo nízkotučné pamlsky, vybírat můžete podle druhu, značky nebo příchutě: drůbeží, rybí, hovězí & vepřové, sýrové & mléčné.

Hračky pro kočku

Kočky jsou hraví tvorové a ke svým každodenním hrám využijí všechno, co najdou u vás doma. Udělejte své kočce radost hračkou, která bude jen její. Na Zoohit najdete klasické hračky jako myšky a udice. Prodávají tu ale také interaktivní hračky , které kočku nejen zabaví, ale navíc podporují její schopnosti a dovednosti.
Tip: Prozkoumejte kategorii Catnip , hračky s vůní kočičí máty, která přiláká každý kočičí čumáček. Vaše kočka si je zamiluje.

Jaké stelivo pro kočky vybrat na Zoohit?

E-shop nabízí čtyři základní typy podestýlky. Každé z nich má své výhody i nevýhody a jak vybrat to to nejlepší pro vaši kočičku se dozvíte přímo na Zoohit.cz v dolní části stránky v kategorii s podestýlkami.

  • Hrudkující stelivo je nejpoužívanějším druhem podestýlky a běžně dostupné i v kamenných obchodech. Sice se nemusí tak často měnit, ale bohužel produkují nejvíce zápachu.
  • Nehrudkující stelivo bývá přírodní, z materiálů, jako je hlína nebo dřevo. Nezapáchá tolik jako hrudkující podestýlka, je však nutná častější výměna.
  • Rostlinné stelivo vyrobené bez chemie a ze stoprocentně přírodních materiálů. Po vynesení lze spláchnout do toalety.
  • Silikátové stelivo má vysokou a rychlou savost. Při konzumaci se však stává toxickým.

Důležitý je také výběr kočičí toalety. Buď zvolíte klasickou, nebo samočisticí, což je pohodlnější varianta. Pro toaletu vyberte místo, kde bude mít váš kočičák soukromí.

 

Škrabadla na Zoohit pro drápky i odpočinek

Kočky obecně hodně škrábou, broušení drápků je pro kočky denním chlebem. Pokud nechcete mít poškrábaný nábytek, pořiďte své kočičí šelmiče škrabadlo. Zoohit.cz nabízí různé barvy i provedení, takže můžete vybrat kousek, který dobře zapadne do interiéru vašeho domova.

Kočky na škrabadlech také rády odpočívají, takže slouží jako prevence případného kočičího gaučování. Pokud to nezabere a vaše kočka dá proti vaší vůli přednost křeslu, posteli či gauči, prozkoumejte kategorii Pelíšky & polštáře a vyberte pro ni ten nejpohodlnější.

Co dalšího najdete na Zoohit?

Kromě krmiv a základního kočičího vybavení v e-shopu pořídíte také další potřeby a doplňky, které zpříjemní život vám i vašim kočkám.

Přepravky a tašky

Většina koček cestování právě nemiluje. Cestu k veterináři, na dovolenou nebo na návštěvu svému mazlíčkovi zpříjemníte pohodlnou přepravkou nebo taškou.

Kočičí misky

Miska pro kočku už dlouho není jen šedou nerezovou záležitostí. Na Zoohit najdete spoustu stylových misek, zásobníků na krmivo nebo třeba interaktivní misky proti hltání, které by prospěly nejednomu zvířátku.

Antiparazitika

Jestliže vaše kočka chodí také ven, pořiďte jí nějaký z obojků proti klíšťatům. Antiparazitní přípravky ze Zoohit.cz chrání kočky také před blechami a jinými parazity.

Jaké výhody přináší nákup na Zoohit.cz?

  • Cashback od Plné Peněženky – až 2 % z celkové ceny nákupu
  • Doprava zdarma při nákupu nad 699 Kč
  • Bonusový program – za každých 25 Kč, které utratíte na Zoohit.cz získáte 1 bod. Body můžete proměnit za dárky.
  • Kombinovaná balení – jestliže nevíte, jaké krmivo bude vaší kočce vyhovovat, vyzkoušejte od všeho něco.
  • Pro páníčky a kočičky ze Slovenska je tu Zoohit.sk

Podobné články