Vánoční dekorace, ozdoby a stromečky s cashbackem

Akce skončila 23. 12. 2023
Vánoční dekorace, ozdoby a stromečky s cashbackem

Vánoční výzdoba není jen o zdobení stromečku a pečení vánočního cukroví. Vánoční náladu vytvoříte také díky dekoracím, které promění váš domov v pohádku. Vybírejte vánoční dekorace na stůl, do pokoje a na okna anebo ven na terasu či zahradu. S cashbackem pořídíte i živé nebo umělé vánoční stromečky a vánoční ozdoby.

Živé vánoční stromečky

Pořiďte si živý vánoční stromek online. Vyberte si stromeček pomocí filtru a fotografií. Po odeslání objednávky dostanete fotky stromků, které nejlépe splňují vaše požadavky, výběr je tak zcela na vás. Nebo nechte výběr na e-shopu. V nabídce najdete i oblíbené vánoční stromky v květináči.

Umělé vánoční stromečky

Umělé vánoční stromečky miniaturní, malé, velké, ale i hotové včetně ozdob a svítící. To vše s cashbackem. Vybrali jsme stromečky z různých e-shopů, které uspokojí každý vkus a styl. Ať už živý nebo umělý vánoční stromek, každý přinese do vašeho domova nádech vánočních svátků.

Vánoční řetězy

Bez řetězů, hlavně těch svítících, si dnes Vánoce umí představit málokdo. Navodí dokonalou atmosféru Vánoc a díky mnoha dostupným barvám a tvarům můžete při výzdobě popustit uzdu své fantazii. Vyzdobíte jím nejen vánoční stromek, ale i okno nebo jakoukoli část interiréru – třeba i rostlinu v květináči, vázu a vánoční stůl nebo okno a balkon či terasu.

Vánoční ozdoby na stromeček

Ozdobte si vánoční stromeček klasickými skleněnými koulemi nebo třeba slaměnými ozdobami. V oblíbených e-shopech najdete levné i luxusní baňky, papírové a dřevěné ozdoby, ale i špice různých tvarů a barev. Mezi oblíbené barvy patří bílá, červená a zlatá, popusťte ale uzdu fantazii a zkuste letošní Vánoce s růžovými, zelenými nebo fialovými ozdobami.

Balení dárků

pěkně zabalený dárek dělá radost sám o sobě. Vyberte si z velkého množství vánočních motivů balicích papírů a tašek. V e-shopech najdete i doplňky k balení dárků, jako jsou stuhy a mašle, kartičky a další potřeby pro kreativní způsoby balení dárků.

Vánoční domečky, betlémy a vesničky

Dekorace v podobě vánoční vesničky, zimní krajiny nebo betlému skvěle doplní vaši vánoční výzdobu. Svítící domečky a kostelíky ze dřeva, z keramiky nebo papíru, vnesou do každého domova kouzlo Vánoc a i když třeba nesněží, budete mít pocit, jako by přišla ladovská zima.

Vánoční skřítci a sobi

Vánoční dekorace v podobě skřítků a sobů se k nám dostaly ze Skandinávie a jsou čím dál oblíbenější. Jak by taky ne, jsou totiž ohromně roztomilí a podle severské tradice jsou věrnými pomocníky, kteří pomáhají nosit dárky. Pořídíte je malé i velké, stojící nebo sedící, svítící i bez světla. Ať vyberet jakékoliv, vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale i vašim návštěvám.

Vánoční svícny a svíčky

Vánoční čas bez svíček a svícnů by nebyl vánočním časem. Během svátků by přece mělo všechno svítit příjemným měkkým světlem. Ať už zvolíte svícen na čajové svíčky nebo LED elektrický vánoční svícen, kouzlo Vánoc vytvoříte v každém případě. Vyberte si z tradičních vánočních svícnů, jako je andělský vánoční kolotoč nebo oblíbené kovové svícny. Službu udělá na okně, na stole, ale i na dveřích.

Vánoční svíčky

Tu pravou večerní vánoční atmosféru vytvoří svíčky, třeba jen ty čajové v pěkném svícnu s vánočním motivem. Svíčky jsou u nás tradiční vánoční dekorace. Pořídit můžete klasické svíčky, které moho u být vonné nebo bez vůně, nebo také LED svíčky na baterie.

Vánoční hvězdy

Hvězda se jako symbol světla váže hlavně ke třem králům, ale jako dekorace je dnes už tradiční součástí adventu a Vánoc. Hvězda skvěle ozdobí okna, stůl, ale i vánoční stromeček. Vyberte si z mnoha druhů hvězd tu pravou do vašeho domova a vyšperkujte tak svou vánoční výzdobu. Je libo papírové vánoční hvězdy, svítící LED hvězdy nebo třeba hvězdy ze slámy?

Vánoční věnce

Vánoční věnec je skvělou a zároveň tradiční vánoční dekorací,  která se používá už bezmála 150 let jako pomůcka při odpočítávání dní do Štědrého dne. Vykouzlí vánoční afmosféru a krásně ozdobí jak zeď, krb nebo stůl, tak i vchodové dveře. Dozdobit jej můžete svíčkami, mašlemi, vánočními koulemi, LED světýlky a jinými dekoracemi, nebo ho můžete koupit už hotový. Tak či tak, věnec by o Vánocích neměl chybět v žádné domácnosti.

E-shopy s vánočními dekoracemi

Vánoční výzdobu pořídíte s cashbackem v následujících obchodech.

Podobné články