Vánoční dekorace, ozdoby a stromečky s cashbackem

Akce skončila 23. 12. 2022
Vánoční dekorace, ozdoby a stromečky s cashbackem

Vánoční výzdoba není jen o zdobení stromečku a pečení vánočního cukroví. Vánoční náladu vytvoříte také díky dekoracím, které promění váš domov v pohádku. Vybírejte vánoční dekorace na stůl, do pokoje a na okna anebo ven na terasu či zahradu. S cashbackem pořídíte i živé nebo umělé vánoční stromečky a vánoční ozdoby.

Vánoční věnce

Vánoční věnec je skvělou a zároveň tradiční vánoční dekorací,  která se používá už bezmála 150 let jako pomůcka při odpočítávání dní do Štědrého dne. Vykouzlí vánoční afmosféru a krásně ozdobí jak zeď, krb nebo stůl, tak i vchodové dveře. Dozdobit jej můžete svíčkami, mašlemi, vánočními koulemi, LED světýlky a jinými dekoracemi, nebo ho můžete koupit už hotový. Tak či tak, věnec by o Vánocích neměl chybět v žádné domácnosti.

Vánoční svícny a svíčky

Vánoční čas bez svíček a svícnů by nebyl vánočním časem. Během svátků by přece mělo všechno svítit příjemným měkkým světlem. Ať už zvolíte svícen na čajové svíčky nebo LED elektrický vánoční svícen, kouzlo Vánoc vytvoříte v každém případě. Vyberte si z tradičních vánočních svícnů, jako je andělský vánoční kolotoč nebo oblíbené kovové svícny. Službu udělá na okně, na stole, ale i na dveřích.

Vánoční hvězdy

Hvězda se jako symbol světla váže hlavně ke třem králům, ale jako dekorace je dnes už tradiční součástí adventu a Vánoc. Hvězda skvěle ozdobí okna, stůl, ale i vánoční stromeček. Vyberte si z mnoha druhů hvězd tu pravou do vašeho domova a vyšperkujte tak svou vánoční výzdobu. Je libo papírové vánoční hvězdy, svítící LED hvězdy nebo třeba hvězdy ze slámy?

Vánoční skřítci a sobi

Vánoční dekorace v podobě skřítků a sobů se k nám dostaly ze Skandinávie a jsou čím dál oblíbenější. Jak by taky ne, jsou totiž ohromně roztomilí a podle tradice jsou věrnými pomocníky, kteří pomáhají nosit dárky. Pořídíte je malé i velké, stojící nebo sedící, svítící i bez světla. Ať vyberet jakékoliv, vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale i vašim návštěvám.

Vánoční řetězy

Bez řetězů, hlavně těch svítících, si dnes Vánoce umí představit málokdo. Navodí dokonalou atmosféru Vánoc a díky mnoha dostupným barvám a tvarům můžete při výzdobě popustit uzdu své fantazii. Vyzdobíte jím nejen vánoční stromek, ale i okno nebo jakoukoli část interiréru – třeba i rostlinu v květináči, vázu a vánoční stůl.

Vánoční domečky, betlémy a vesničky

Dekorace v podobě vánoční vesničky, zimní krajiny nebo betlému skvěle doplní vaši vánoční výzdobu. Svítící domečky a kostelíky ze dřeva, keramiky nebo jen z papíru, vnesou do každého domova kouzlo Vánoc a i když třeba nesněží, budete mít pocit, jako by přišla ladovská zima.

Vánoční stromečky

Pořiďte si živý vánoční stromek online. Vyberte si stromeček pomocí filtru a fotografií. Po odeslání objednávky dostanete fotky stromků, které nejlépe splňují vaše požadavky, výběr je tak zcela na vás. Nebo nechte výběr na e-shopu. V nabídce najdete i oblíbené stromky v květináči.

Umělé vánoční stromečky miniaturní, malé, velké, ale i hotové včetně ozdob a svítící. To vše s cashbackem.

Balení dárků

Vyberte si z velkého množství vánočních motivů balicích papírů, tašek, stuh a mašlí levněji v e-shopech s cashbackem.

Vánoční ozdoby na stromeček

Ozdobte si vánoční stromeček klasickými skleněnými koulemi nebo třeba slaměnými ozdobami. V oblíbených e-shopech najdete levné i luxusní baňky, papírové a dřevěné ozdoby, ale i špice různých tvarů a barev. Mezi oblíbené barvy patří bílá, červená a zlatá, popusťte ale uzdu fantazii a zkuste letošní Vánoce s růžovými, zelenými nebo fialovými ozdobami.

E-shopy s vánočními dekoracemi

Vánoční výzdobu pořídíte s cashbackem v následujících obchodech.

Podobné články