LaHome.cz logo

LaHome.cz – dekorace a bytové doplňky

E-shop LaHome.cz si zamiluje každý, kdo se trochu zajímá o dekorace, nábytek a doplňky do bytu. Vyšňořte si domov podle svého!

Více o LaHome.cz

Peníze z nákupu zpět

2 %

Recenze a články

O LaHome.cz

Na LaHome.cz se rozhodně nemusíte bát, že byste nenašli doplňky ve svém oblíbeném stylu. Vybírejte z nepřeberného množství produktů a udělejte si z domova komfortní oázu klidu i pastvu pro oči!

Sladěná domácnost

Ať už se vám líbí skandinávský nebo třeba industriální styl dekorací do bytu, LaHome.cz má ve své nabídce vše. Nebudete muset prohledávat celý e-shop, abyste našli pár kousků v jednom stylu, které k sobě perfektně padnou. Na LaHome.cz naleznete nejen rozdělení podle kategoriíí doplňků do domácnosti, ale i podle stylů. Stylů tam najdete opravdu hodně a můžete si být jistí, že s produkty vytvoříte opravdu stylovou domácnost. 

Jaké kategorie LaHome.cz nabízí?

  • Bytové doplňky a dekorace - domácnost jen s nábytkem není nikdy kompletní. To, co chybí, jsou doplňky a dekorace. Zútulněte váš domov novým obrazem, soškou na stůl nebo třeba velkými nástěnnými hodinami. 
  • Kuchyně - i do kuchyně patří doplňky, a proto si na LaHome.cz můžete vybrat například nové podnosy, ošatky, chňapky, ubrusy a mnoho dalšího. 
  • Móda a šperky - když už budete v tom nakupování doplňků do bytu, co si takhle pořídit i něco pro sebe. Může to být stylový batoh a peněženka nebo třeba šátek, šperk a klobouk.
  • Koupelna - nic nerozzáří vaší koupelnu více než krásné koupelnové doplňky jako dávkovače na mýdlo, mýdlenky, flakonky, ručníky nebo koš na prádlo.
  • Lampy a lustry - abyste viděli na všechny své nové doplňky do domácnosti, budete potřebovat světlo a nová svítidla. Na LaHome.cz si budete moct vybrat lustry, nástěnná svítidla i lampy. 
  • Nábytek - vytvořte si útulný a stylový domov pomocí komod, skříní, křesel, lavic, stolů a stolků z LaHome.cz. Nepřeberné množství nábytku různých stylů, barev i materiálů.
  • Textil - příjemné a stylové polštáře, přehozy, plédy, koberce a záclony vytvoří z vašeho domova místo, kam se budete rádi vracet.
  • Zahrada - a pokud máte zahradu, tak ani na tu LaHome.cz nezapomněli. Na e-shopu mají skladem mnoho krásných pítek pro ptáčky, poštovních schránek, piknikových košů, konví a květináčů.

Jak ušetřit na LaHome.cz?

Neutrácejte zbytečně za bytové doplňky a dekorace, když na nich můžete jednoduše ušetřit. Stačí když na e-shopu LaHome.cz nakoupíte pomocí prokliku z Plné Peněženky a získáte tak díky službě cashback 2 % z částky celého nákupu zpět na váš účet.

Nevybrali jste si u obchodu LaHome.cz?

Pokud jste si nevybrali na e-shopu LaHome.cz můžete se podívat na mnoho dalších obchodů z kategorie “Domácí potřeby” na Plné Peněžence jako například internetový obchod Bonami.cz, který nabízí inspiraci pro moderní bydlení a design nebo obchod s designovým nábytkem za ty nejlepší ceny DesignOutlet.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit