Bez registrace nezískáte peníze zpět z nákupu ve výši až 15 %! Registrujte se a získejte vstupní bonus 50 Kč! »

Tescoma.cz

Tescoma nabízí kompletní sortiment kuchyňských potřeb.

Získejte až 3.5 % zpět z Vašeho nákupu

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 15 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Tescoma.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Tescoma.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

2400+ nákupů
1700+ uživatelů vyzkoušelo
44 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
50 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět 3.5 % cashback z každého nákupu

Tescoma.cz je oficiální značkový e-shop společnosti Tescoma. Nabízí kompletní sortiment kuchyňských potřeb a originálních vychytávek pro Vaši kuchyni od této české značky. Jedná se o originální, kvalitní a dokonale funkční výrobky, které Tescoma nejen prodává, ale ve vlastním Design centru také sama vyvíjí a testuje. Řada výrobků nese označení světový patent a některé získaly také prestižní ocenění za design.

V internetovém katalogu, mimo nejžhavějších novinek, naleznete vybavení pro přípravu a zpracování potravin (kuchyňské nářadí a pomůcky, kráječe, struhadla, kuchyňské nástroje, nože, nůžky, bloky na nože, krájecí desky), příslušenství a vychytávky na vaření (pánve, poklice, nádobí, tlakové hrnce, nádobí do mikrovlnné trouby) a pečení (formy, plechy, zapékací misky a mísy, nářadí, vykrajovátka, formičky, odměrky, váhy a teploměry).

Dále pořídíte v e-shopu také věci a doplňky pro stolování (příbory, talíře, hrnky, misky, mísy, kořenky a mlýnky na koření, prostírání a servírování, fondue, sklenice, konvice na přípravu káv a čajů, doplňky pro bar a vinotéku). V sekci Organizace a úklid kuchyně zakoupíte nejen čistící prostředky a vybevní, ale například i závěsné systémy na nádobí. Pro skladování a balení potravin si pořiďte jídlonoše a termotašky, dózy, misky a chlebovky. Vše ohledně kuchyně a vaření naleznete v e-shopu Tescoma.cz! Přejeme příjemný nákup.

Nevíte čím obdarovat své blízké a nechcete jim pořídit nic, co by nikdy nevyužili? Darujte jim dárkový pouzaz od Tescomy!

Pokud si potřebujete pořídit pouze nové těsnění, nahradit rozbitou poklici nebo získat jinou součástku k výrobkům Tescoma, můžete si je jiný pořídit v tomto e-shopu a nemusíte si pořizovat hned celé nové vybavení, můžete tak značně ušetřit.

Díky dlouhodobě stabilní spokojenosti zákazníků získal e-shop Tescoma.cz certifikát Garance nákupu od portálu Heuréka.

Navštivte také Tescoma Outlet, který je jediný internetový obchod s evergreeny značky Tescoma se slevou až 70%! Odkaz naleznete na stránkách e-shopu.

Chcete vědět o všech slevách a novinkách jako první? Přihlaste se k odběru novinek přes Váš email a získejte tak 50 Kč slevu na nákup. Dalším důvodem, proč se u Tescomy registrovat, je věrností program, kde sbíráte body za nákupy, které pak proměníte ve slevy na výrobky. Příjemným bonusem je doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč. Tak neváhejte a nakupte kvalitní a prověřené vybavení do domácnosti z pohodlí domova!

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Na přání obchodu není možné získat odměnu při využití slevových kódů, které nepochází z portálu PlnaPenezenka.cz, webu eshop.tescoma.cz a katalogu TESCOMA. Děkujeme za pochopení.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody