Tipy na Silvestr s cashbackem

Akce skončila 31. 12. 2023
Tipy na Silvestr s cashbackem

Oslavy konce roku se blíží a my pro vás máme tipy, kde pořídit ty správné propriety na silvestrovskou párty a k tomu ještě díky cashbacku ušetřit.

Na Plné Peněžence jsou stovky e-shopů, my vám některé z nich pro inspiraci vybereme.

Základem je dobré pití

Co si budem, dobré pití je základem každého večírku, a oslava konce roku není výjimkou – dobré pití během celého večera a půlnoční přípitek dobrým sektem je „must have“.  Na Plné Peněžence v kategorii obchodů s alkoholem (i nealkem) je z čeho vybírat.

Pokud pořádáte větší párty, některé z e-shopů nabízí výhodné silvestrovské balíčky sektů a vín, jako je tomu v e-shopu Osobní vinotéka.

Podobně i třeba v e-shopu Simply Wines najdete sady vín – vybírat můžete nejen ze sektů, ale i Prosecca či balíčků vín z Česka, Itálie, Rakouska, Chile a dalších světových vinařských oblastí.

Hodit se můžou maxi velikosti alkoholu, klasikou v e-shopech s alkoholem jsou známé i méně známé destiláty, někde objevíte i limitované edice.   

Ozvláštněním silvestrovské tabule budou koktejly, dalo by se říct „nice to have“. Najít recepty nebude těžké, k nim se budou hodit sirupy do koktejlů

Netradiční pohoštění na silvestrovský stůl

Vlastní výroba klasických jednohubek, chlebíčků, vánočního cukroví, ale i spousta nakoupených dobrot – tohle všechno patří na silvestrovský stůl. Vedle dobrého pití je to druhá nejoblíbenější část každé oslavy. Kromě klasického pohoštění si můžete dopřát i exotičtější nebo méně obvyklé pochutiny. Vybrali jsme několik tipů na dobroty, ale podívat se můžete sami do kategorie s jídlem.

Jako neobvyklé jednohubky na stůl jsou slané jedlé kytice z Frutika, tím, troufáme si říct, všechno trumfnete.

Další skvělou dobrotou na stůl je sušené maso – hovězí, krůtí, losí a jiné s různými příchutěmi najdete v e-shopu MasoHere.

Netradiční pochutinou na stole budou určitě asijské slané pochutiny z e-shopu Chopsticks, ochutnat tak můžete krevetové chipsy a třeba výtečné arašídy ve wasabi.

Zkuste také delikatesy s kampotským pepřem z e-shopu Kampotský pepř nebo všelijaké chilli dobroty, jako jsou oříšky s chilli nebo třeba perníček s chilli v e-shopu The Chilli Doctor.

Čím ale určitě všem vytřete zrak, jsou balíčky cvrčků, kobylek i červů v čokoládě. Pro mnohé to bude 100% challenge, ale s postupujícím večerem a uvolněnější náladou se možná leckdo osmělí. :-)

Stylová výzdoba na silvestrovskou párty

Ozdoby a dekorace na silvestrovskou párty patří. Dobře poslouží vánoční výzdoba, můžete ale upravit pár detailů a rázem máte výzdobu silvestrovskou. Na Plné Peněžence najdete spoustu e-shopů, ve kterých pořídíte dekorace všeho druhu – lampiony, konfety nebo třeba balónky. Stačí, když hodíte oko do kategorie Dekorace a začnete hledat.

Tematickou výzdobu na Silvestr objevíte v e-shopu MojeParty, dekorace můžete ladit do různých stylů anebo barev.

Nebo pořiďte jen několik balónků, konfet či girland v e-shopu MojeParty.

Chybí-li vám nějaké stylové misky či podnosy, doporučujeme poohlédnout se pro inspiraci v e-shopu 4home, kde najdete sady krásných mís a misek.

E-shop Bonami je taktéž zárukou stylových podnosů a jiného servírovacího nádobí.

A v neposlední řadě ještě mrkněte do e-shopu Butlers, kde je na výběr spousta designových podnosů či misek.

A tak bychom mohli pokračovat, e-shopů je opravdu hodně.

 

Pojďte pane, budeme si hrát...

Silvestrovské večery bývají dlouhé a někdy v průběhu večera nastávají „hluchá“ místa, proto k Silvestru společenské hry neodmyslitelně patří. Ačkoli každý nemusí být od přírody chtivý her, vězte, že z toho mohou vzniknout zážitky, na které budete s úsměvem vzpomínat celý život. Na Plné Peněžence můžete brouzdat mezi e-shopy, které v nabídce mají i společenské hry, najdete je v kategorii Knihy, audio, video a hry

Takovou klasikou mezi hrami jsou staré známé Aktivity nebo akční Twister. Zkuste se ale poohlédnout i po něčem jiném. Asi nejznámější obchod s hrami je Albi, kde vytváří své vlastní hry, je to nekonečná studnice nápadů a tam nejspíš intuitivně povedou vaše první kroky.

Knihkupectví bude další zastávkou při lovení nějakých zajímavých her – Knihy Dobrovský, Kosmas a například Martinus jsou jen špičkou ledovce.

Další skupina obchodů, kde můžete hledat i společenské hry pro dospělé, jsou hračkářství. Určitě zkuste Bambuli, Veselého draka nebo Pompo.

Pokud na internetu čas od času pátráte po dárcích, pak asi znáte i e-shopy, kde najdete i hry. Na Plné Peněžence takovými jsou Hubatá černoška, Kokiskashop nebo Popron. Je tedy opravdu z čeho vybírat.

 

Související články