Tipy na silvestrovskou párty

Akce skončila 1. 1. 2022
Tipy na silvestrovskou párty

Oslavy konce roku se blíží a my pro vás máme tipy, kde pořídit ty správné propriety na silvestrovskou párty a k tomu ještě díky cashbacku ušetřit.

Na Plné Peněžence jsou stovky e-shopů, my vám některé z nich pro inspiraci vybereme.

Základem je dobré pití

Co si budeme říkat, dobré pití je základem každého večírku. A oslava konce roku není výjimkou, dobré pití během celého večera a půlnoční přípitek dobrým sektem je „must have“.  Na Plné Peněžence v kategorii obchodů s alkoholem (i nealkem) je z čeho vybírat.

Pokud pořádáte větší párty, některé z e-shopů nabízí výhodné silvestrovské balíčky sektů a vín, jako je tomu v e-shopu Osobní vinotéka. Podobně i třeba v e-shopu Simply Wines najdete sady vín – vybírat můžete nejen ze sektů, ale i Prosecca či balíčků vín z Česka, Itálie, Rakouska, Chile a dalších světových vinařských oblastí. Hodit se můžou maxi velikosti alkoholu, klasikou v e-shopech s alkoholem jsou známé i méně známé destiláty, někde objevíte i limitované edice.   

Ozvláštněním silvestrovské tabule budou koktejly, dalo by se říct „nice to have“. Najít recepty nebude těžké, k nim se budou hodit sirupy do koktejlů.

TIP: Chcete-li předejít další den bolení hlavy, zkuste kapsle Mindflow Hangover proti kocovině.

Netradiční pohoštění na silvestrovský stůl

Vlastní výroba klasických jednohubek, chlebíčků, vánoční cukroví, ale i spousta nakoupených dobrot – tohle všechno patří na silvestrovský stůl. Vedle dobrého pití je to druhá nejoblíbenější část každé oslavy. Kromě klasického pohoštění si můžete dopřát i exotičtější nebo méně obvyklé pochutiny. Vybrali jsme několik tipů na dobroty, ale podívat se můžete sami do kategorie s jídlem.

Jako neobvyklé jednohubky na stůl jsou slané jedlé kytice z Frutika, tím, troufáme si říct, všechno trumfnete. Další skvělou dobrotou na stůl je sušené maso – hovězí, krůtí, losí a jiné s různými příchutěmi najdete v e-shopu MasoHere. Netradiční pochutinou na stole budou určitě asijské slané pochutiny z e-shopu Chopsticks, ochutnat tak můžete krevetové chipsy a třeba výtečné arašídy ve wasabi.

Zkuste také delikatesy s kampotským pepřem z e-shopu Kampotský pepř nebo všelijaké chilli dobroty, jako jsou oříšky s chilli nebo třeba utopence s chilli v e-shopu Semínka-chilli. Čím ale určitě všem vytřete zrak, jsou hmyzí „chipsy“ WormUp, pro mnohé to bude 100% challenge, ale s postupujícím večerem a uvolněnější náladou se možná leckdo osmělí. :-)

Stylová výzdoba na silvestrovskou párty

Ozdoby a dekorace na silvestrovskou párty patří. Dobře poslouží vánoční výzdoba, můžete ale upravit pár detailů a rázem máte výzdobu silvestrovskou. Na Plné Peněžence najdete spoustu e-shopů, ve kterých pořídíte dekorace všeho druhu – lampiony, konfety nebo třeba balónky. Stačí, když hodíte oko do kategorie Dekorace a začnete hledat.

Tematickou výzdobu na Silvestr objevíte v e-shopu MojeParty, dekorace můžete ladit do různých stylů anebo barev. Nebo pořiďte jen několik balónků, konfet či girland v e-shopu HeliumKing. Zajímavým doplňkem na každé párty bude určitě jedlé nádobí – talíře, misky, brčka nebo i lžičky, kterým všechny určitě mile překvapíte.

Chybí-li vám nějaké stylové misky či podnosy, doporučujeme poohlédnout se pro inspiraci v e-shopu 4home, kde najdete sady krásných mís a misek. E-shop Bonami je taktéž zárukou stylových podnosů a jiného servírovacího nádobí. A v neposlední řadě ještě mrkněte do e-shopu Butlers, kde je na výběr spousta designových podnosů či misek. A tak bychom mohli pokračovat, e-shopů je opravdu hodně.

 

Pojďte pane, budeme si hrát...

Silvestrovské večery bývají dlouhé a někdy v průběhu večera nastávají „hluchá“ místa, proto k Silvestru společenské hry neodmyslitelně patří. Ačkoli každý nemusí být od přírody chtivý her, vězte, že z toho mohou vzniknout zážitky, na které budete s úsměvem vzpomínat celý život. Na Plné Peněžence můžete brouzdat mezi e-shopy, které v nabídce mají i společenské hry, najdete je v kategorii Knihy, audio, video a hry

Takovou klasikou mezi hrami jsou staré známé Aktivity nebo akční Twister. Zkuste se ale poohlédnout i po něčem jiném. Asi nejznámější obchod s hrami je Albi, kde vytváří své vlastní hry, je to nekonečná studnice nápadů a tam nejspíš intuitivně povedou vaše první kroky. Knihkupectví bude další zastávkou při lovení nějakých zajímavých her – Luxor, Knihy Dobrovský, Kosmas a například Martinus jsou jedněmi z nich. 

Další skupina obchodů, kde můžete hledat i společenské hry pro dospělé, jsou hračkářství. Určitě zkuste Bambuli, Veselého draka nebo Pompo. Pokud na internetu čas od času pátráte po dárcích, pak asi znáte i e-shopy, kde najdete i hry, na Plné Peněžence takovými jsou Hubatá černoška, Kokiskashop nebo Popron. Je tedy opravdu z čeho vybírat.