Shop-vino.cz logo

Shop-vino.cz – alkoholické nápoje pro každou příležitost

Všechny peníze světa nemají tolik ceny, jako v pravou chvíli pohár skvělého vína. Odměňte se stopkou dobrého vína ze Shop-vino.cz!

Více o Shop-vino.cz

Peníze zpět z nákupu

2,5 %

O Shop-vino.cz

Kdy je čas na víno? Kdykoliv je chuť! Vybavte se kvalitními víny z celého světa na Shop-vino.cz a otevřete si lahvinku s kamarády, u televize nebo k večeři! Potěšte své sommelierské já.

Není to jen víno

Vína, destiláty, dárková balení - i to je Shop-vino.cz, obchod, který nabízí více než jen kvalitní odrůdy vín z celého světa. Díky tomuto e-shopu už nebudete muset bloudit hypermarkety a bezradně číst etikety skleněných lahví. Ušetřete si čas a nakupte alkohol vhodný k jídlu, večernímu posezení s přáteli nebo oslavě, a to právě na e-shopových stránkách Shop-vino.cz

Velký výběr zboží - i to je Shop-vino.cz

Nenechte se zmýlit názvem obchodu - opravdu zde můžete koupit víc, než jen výborné víno. Kromě doplňků zde pořídíte i vybrané druhy destilátů. Neváhejte a podívejte se na přehledně vytvořené sekce. Určitě si zde vyberete i vy!

 • Vína světa - vína vyrobená ve všech koutech našeho světa. Neváhejte s ochutnávkou a objednejte si lahve vín z Mexika, Austrálie, Kalifornie, Argentiny, Chile, Francie, Nového Zélandu, Německa, Itálie, Španělska, Portugalska, Peru a dalších zemí, do kterých spadá i samotná Česká republika.

 • Destiláty - jak už jsme zmínili, najdete zde mnohem více, než jen víno. Podívejte se na široký sortiment vodky, tequily, whisky, armagnacu, calvadosu, rumu, absintu, fernetu, ginu, likérů, pastisu či grappy a vychutnejte si kvalitu alkoholicých moků.

 • Vína dle odrůd - snad každý z nás, co má rád víno, má i svoji oblíbenou odrůdu. Najdete zde oblíbené odrůdy jak vín bílých, tak červených i růžových. Od Pálavy po Cabernet Sauvignon, od Pinotu Grigio po Viognet.

 • Vinotéky - máte doma sbírku vín a nevíte, kam s nimi? Pořiďte si do domácnosti vinotéky od Shop-vino.cz! Vybírat můžete ze stojanů na víno, které jsou buď dřevěné nebo v kombinaci s železem. Ty se používají k archivaci vín ve sklepech nebo vinotékách. Dále zde můžete pořídit elektrické vinotéky, které jsou vhodné jako vinotéky do interiérů, a to často proto, že jsou vhodným doplňkem do prostoru.

 • Dárková balení - hledáte vhodný dar pro partnera, rodiče či kamarády, a vybrali jste si právě alkoholické nápoje? Podívejte se do této kategorie a určitě nebudete odcházet s prázdnou. Vybírat můžete jak z dárkových balení vín, tak z destilátů.

 • Vývrtky a otvíráky - vždyť ty jsou potřeba! Nezapomeňte si nějaký přidat do internetového košíku a užijte si chutných alkoholických nápojů, které na Shop-vino.cz jistě nakoupíte.

 • Ostatní - hodit by se vám mohly i speciální karafy na víno, ve kterém ho můžete servírovat vašim hostům. Určitě se vám bude líbit i spousta dalších výrobků prodávaných v této sekci.

Jak ušetřit na Shop-vino.cz?

No přece nákupem přes Plnou Peněženku! Jak, říkáte si? Proklikněte se skrze naše internetové stránky na e-shop Shop-vino.cz a nechte si na svůj bankovní účet zaslat cashback ve výši  2,5 %.

Doprava

Nakupování přes internet je snadné a rychlé i proto, že si zásilku můžete nechat dovézt až do domu. Vyberte si z možností dopravy tu, která vám vyhovuje nejvíce a užijte si alkoholických nápojů už několik málo dnů po objednání. Z čeho si tedy mohu vybrat?

 • Česká pošta - Balík Do ruky

 • Česká pošta - Balík Na poštu

 • Zásilkovna.cz

 • Uloženka

Platba

I platba u obchodu Shop-vino.cz je snadná, rychlá a hlavně naprosto bezpečná. Platit můžete:

 • Online platební kartou

 • Uloženkou

 • Převodem

 • Na dobírku

Recenze na nákup v e-shopu Shop-vino.cz

Podívejte se na poznatky lidí, kteří na tomto e-shopu už nakoupili a rozhodli se o ně s vámi podělit na serveru Heuréka:

 • Bobeš dává nákupu 4 hvězdičky:

“Vše proběhlo rychle a bez problémů. Co bylo slíbeno, bylo dodrženo.”

 • Draha byla spokojená a ohodnocuje nákup 5 hvězdičkami:

“Tento obchod mohu velmi doporučit. Objednávala jsem víno dost na poslední chvíli a bohužel došlo k tomu, že některé nebylo. Nicméně mě kontaktoval pan Dufek a nejen, že mi poradil jiné víno a velmi dobré, ale postaral se i o to, abych zásilku opravdu obdržela tak, jak jsem potřebovala. Tento postup byl pro mě velkým překvapením, ještě jsem se s takovou kvalitou služeb a ochotou nesetkala.”

 • Mirísek dává obchodu 5 hvězdiček:

“Příjemné jednání. Zboží bylo dodáno v prvotřídní kvalitě a tak mohu obchod vřele doporučit.”

Kde jinde nakoupit?

Nevybrali jste si z alkoholických nápojů na tomto e-shopu? Kromě Shop-vino.cz můžete víno i destiláty společně s Plnou Peněženkou nakoupit i jinde, podívejte se například do kategorie “Jídlo” a nakupte vše potřebné v e-shopu s alkoholickými nápoji Alkohol.cz. Za výhodné ceny nakoupíte víno i na internetových stránkách VínoVýhodně.cz. Objednat výhodná vína můžete i na Vicom-vino.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

 • Celkem připsáno zákazníkům +197 mil. Kč připsáno zákazníkům
 • Počet registrovaných uživatelů 880 tis. registrovaných uživatelů
 • Počet obchodů v našem katalogu 1050 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus