Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Vivantis.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Vivantis.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

1700+ nákupů
1100+ uživatelů vyzkoušelo
90 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
63 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu Vivantis.cz

Peníze zpět z nákupu
7.5 %
Přejít do obchodu
Módní doplňky, šperky
7.5 %
Přejít do obchodu
Značky Troli a Brilio
7.5 %
Přejít do obchodu
Hodinky, kosmetika, zdraví
5 %
Přejít do obchodu
Značky Sefiros a Linziclip
5 %
Přejít do obchodu
Parfémy
2.5 %
Přejít do obchodu
Ostatní zboží
2.5 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 7.5 % cashback z každého nákupu!

Vivantis.cz - Nabídka tak bohatá, že vás bude přecházet zrak

Každý miluj něco jiného, a tak abyste měli z čeho vybírat, naleznete aktuálně v nabídce obchodu Vivantis.cz 31 337 produktů z toho nejlepšího, co se dá na trhu sehnat.

Módu, kosmetiku, parfémy, hodinky i šperky pro Vás vybírají skuteční mistři oboru. Díky nim si můžete vždy vybírat z TOP značek, a pokud si zrovna s výběrem nevíte rady, stačí se obrátit na zákaznickou linku, kde Vám ochotně poradí.

Fashion&LifeStyle je náplní světa Vivantis.cz. O módě a o všem, cos ní souvisí, by s Vámi mohli specialisté tohoto obchodu hovořit hodiny a hodiny. Proto na stránkách obchodu naleznete dostatek informací v podobě popisů zboží, recenzí, vlastních fotek a videí.

S paparazzi Vivantis.cz se do světa Fashion&LifeStyle prostě zamilujete. Podělí se s vámi o recenze, rady, tipy i novinky, přinesou vám reporty z fashion events a zodpoví Vám všechny vaše otázky. Jen tak, protože je to prostě baví.

Při objednávkách nad 2 000 Kč je pro Vás doprava ZDARMA. Zboží si navíc můžete vyzvednout osobně na výdejnách v Praze a Chrudimi.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google