Bez registrace nezískáte peníze zpět z nákupu ve výši až 15 %! Registrujte se a získejte vstupní bonus 50 Kč! »

Právě zde nakupuje 6 uživatelů

Douglas

Douglas nabízí široký výběr pánské a dámské kosmetiky a přípravků pečujících o vaše tělo.

Získejte až 5 % zpět z Vašeho nákupu

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 15 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Douglas?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Douglas
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

500+ nákupů
300+ uživatelů vyzkoušelo
53 Kč průměrný cashback
2 den doba registrace transakce
109 dnů průměrná doba schválení

Kupony a akční nabídky od Douglas

Sleva 20 %

Chcete 20% slevu na vše? Stačí nakoupit přes mobilní aplikaci, zadat kód a sleva je Vaše!

Končí 30. 7.
Získat slevu

Sleva 20 %

Nyní na Douglas.cz nakoupíte letní vůně s 20% slevou.

Končí 30. 7.
Získat slevu
Zobrazit všechny akce na PlnáPeněženka.cz

Popis obchodu

Zobrazit více

Parfumerie Douglas patří k jedné z nejlepších parfumerií v Evropě. Douglas Vám nabízí nejenom parfémy prestižních značek,ale také kosmetiku a péči o Vaše tělo.

Zboží si můžete vybírat v několika kategoriích :
- Parfémy
- Make up
- Přípravky na vlasy

Parfumerie Douglas také nabízí jedinečnou možnost, jak si rozšířit své kosmetické obzory. Nevíte, jak správně vybrat make-up? Ráda byste se seznámila s aktuálními trendy líčení? Chcete si osvojit triky make-up artistů pro perfektní nalíčení pleti? Objednejte se do MAKE-UP SCHOOL nebo na speciální VIP AKCE v režii předních kosmetických značek.

Parfumerie Douglas Vám také nabízí na svých pobočkách líčení. Vyberte si svůj termín líčení podle toho, jak se to hodí Vám. V menu začněte tím, co je pro Vás nejdůležitější – lokalita, značka kosmetiky nebo přesné datum a čas. Dále si v rezervačním systému budete vybírat z jednotlivých nabídek. Výjimečný zážitek z nakupování kosmetiky nestojí zdaleka jen na široké nabídce nebo jedinečných značkách. Parfumerie Douglas usiluje o to, aby návštěva parfumerie byla požitkem, proto jsou Vám služby k dispozici vždy a na každé pobočce.

V obchodě Douglas si vybere každý navíc při objednávce na 2 200 Kč Vám Douglas dá dopravu Vašeho zboží zdarma.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody