VínoVýhodně.cz

VínoVýhodně.cz - nejvýhodnější ceny vín

Získejte 6 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 6 % místo běžných 4 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 612 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě VínoVýhodně.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web VínoVýhodně.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

300+ nákupů
110+ uživatelů vyzkoušelo
62 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
104 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 6 % cashback z každého nákupu!

Internetový obchod VínoVýhodně.cz je provozován společností The Food Experience s.r.o., která se specializuje na prodej vysoce kvalitních potravin a vín.

Nejvýhodnější ceny vín v Evropě na VínoVýhodně.cz
VínoVýhodně.cz přichází každou středu v 7 hodin ráno s novou bezkonkurenčně nejlepší možnou nabídkou v celé Evropě ( až - 50 % z běžné maloobchodní ceny). Nabízené víno nikde levnější nenajdete!

Vždy nejlevnější!
Vzhledem k velké kupní síle obchodního partnera tohoto obchodu, společnosti Baarsma Group (www.baarsma.com), která patří mezi největší vinařské skupiny v Evropě s prodejem více než 100 milionů lahví ročně, Vám VínoVýhodně.cz může garantovat nejlepší ceny v Evropě.

Nízká cena, ale výborná kvalita!
Obchod VínoVýhodně má k dispozici 10 sommelierů, kteří hledají nejlepší vína z celého světa za tu nejvýhodnější cenu. Vzhledem k tomu, že Baarsma Group nakupuje ve velkém množství, můžete Vám tento obchod nabídnout víno za fantastické ceny.

Při jakékoliv objednávce získáte dopravu ZDARMA!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google