Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 614 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Alkohol.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Alkohol.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

110+ nákupů
85 uživatelů vyzkoušelo
29 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
60 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu Alkohol.cz

Peníze zpět z nákupu
3.5 %
Přejít do obchodu
Alkohol testery
1 %
Přejít do obchodu
Pálenky, likéry, tequily a mezcaly, giny, vodky, brandy, whisky, cava, rumy,
2 %
Přejít do obchodu
Šampaňské, koňaky a armaňaky, prosecco, aperitivy, absinthy, dárková balení
3 %
Přejít do obchodu
Dezertní vína, fortifikovaná vína, růžová vína, červená vína, bílá vína
3.5 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 3.5 % cashback z každého nákupu!

Nakupujte online výjimečný a kvalitní alkohol, alkoholické a nealkoholické nápoje na Alkohol.cz.‎ Nápoje z celého světa, příměsi do koktejlů a barmanské potřeby a příslušenství.

Obchod Alkohol.cz Vám nabízí ty nejlepší alkoholické nápoje z celého světa. V nabídce e-shopu najdete více než sto různých druhů alkoholů – od aperitivů, vodek, rumů, koňaků, tequil, whisky, likérů po šampaňská vína. Vybrat si tak můžete z celé řady nápojů. U každého alkoholu najdete detailní popis, který Vám pomůže ve výběru, ať už hledáte tu pravou láhev pro sebe, nebo třeba jako dárek pro své blízké či známé.

Ptáte se, proč využít tento e-shop a nakupovat přes internet? Je to jednoduché. Na serveru Alkohol.cz je zajištěn rychlý a pohodlný nákup. Všechny alkoholické produkty jsou kvalitní a prověřené, přesto za zcela výjimečné ceny. Můžete využít výdejní místo v Praze, Vaši objednávku Vám však může obchod doručit i kamkoli jinam. Objednávky jsou dodávány za pouhých 90 minut po Praze, do druhého dne po celé České republice. Pokud si navíc objednáte alkoholické nápoje v hodnotě 5 000 Kč bez DPH , získáte dopravu zdarma. Ušetříte tak nejen čas, ale i peníze.

Podmínky

Zobrazit více

Výše odměny závisí na kategorii, do které zakoupené zboží spadá. V případě, kdy je možné některé zboží ze sortimentu považovat za patřící do více možných kategorií, rozhoduje o kategorii a tím i výši odměny vždy obchod Alkohol.cz. Přehled kategorií naleznete níže.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google