Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 613 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě BENU.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web BENU.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

2800+ nákupů
1700+ uživatelů vyzkoušelo
12 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
58 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu BENU.cz

Peníze zpět z nákupu
7.5 %
Přejít do obchodu
Zboží značek Alnatura, Alnavit, Livsane, Skincode
7.5 %
Přejít do obchodu
Výrobky ostatních značek
2.5 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 7.5 % cashback z každého nákupu!

V lékárnách BENU i na e-shopu si vyberete. BENU.cz nabízí širokou nabídku léků, doplňků stravy, volně prodejných léků, kosmetiky, zdravotnických pomůcek ale i veterinárních potřeb pro Vaše mazlíčky. BENU Lékárny nabízí svým pacientům a zákazníkům zcela nový a moderní přístup k medicínské i preventivní péči, který zcela koresponduje s požadavky dnešní doby.

BENU.cz má vlastní rozsáhlou síť lékáren po celé České republice. Je vám k dispozici přes 180 kamenných prodejen a stále jich přibývá. Většina míst je zároveň i výdejním místem e-shopu. Zboží je přepravováno do lékáren vlastními klimatizovanými vozy, přičemž je dbáno na dodržení teplotních limitů. U BENU.cz se Vám nestane, že lék nebo opalovací krém je transportován v nevhodném teplotním režimu.
Potřebujete odbornou radu? Napište do on-line poradny obchodu. Lékárníci vám rádi poradí.

Podmínky

Zobrazit více

Výše odměny závisí na kategorii, do které zakoupené zboží spadá. V případě, kdy je možné některé zboží ze sortimentu považovat za patřící do více možných kategorií, rozhoduje o kategorii a tím i výši odměny vždy obchod BENU.cz. Přehled kategorií naleznete výše

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google