Právě zde nakupuje 71 uživatelů

Pilulka.cz

Pilulka.cz - Online lékárna s desítkami odběrných míst!

Získejte 6,5 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivován navýšený cashback o 160 %, proto získáte v obchodě až 6.5 % místo běžných 2.5 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 613 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Pilulka.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Pilulka.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

16300+ nákupů
6800+ uživatelů vyzkoušelo
25 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
64 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 6.5 % cashback za každý nákup!

Internetový obchod Pilulka.cz sdružuje přes 300 lékáren v České republice a na Slovensku. Nakoupíte zde volně prodejné léky, doplňky stravy nebo potřeby pro miminka. E-shop nabízí rezervaci zboží ve vybrané lékárně nebo vám rád nechá dopravit zásilku domů. Pokud to spěchá, kurýr Pilulky vám zásilku přiveze do 60 minut.

Sortiment volně prodejných léků je v této internetové lékárně opravdu rozmanitý. Rozděleny jsou do jednotlivých sekcí podle toho, jaké potíže léčí. Pokud vás složila chřipka či nachlazení a kašel, zakupte si léky pro rychlou úlevu během nemoci a přípravky na rýmu a tlumení kašle. Může se jednat o kapky, tabletky, ale i spreje. Když už přijde nachlazení, rýma či chřipka, většinou to způsobí popraskání rtů, afty či sušší pleť. Pro tyto případy doporučujeme zakoupit balzámy na rty, krémy, gely či dezinfekční olejíčky. Vyhnout se však podobným nemocím můžete užíváním vitamínů a doplňků stravy, které jsou podporou právě proti nemocím, ale i přímo při zdravotních potížích. Velmi oblíbené jsou produkty vyrobené z Aloe Vera, která je díky svým aktivním látkám vhodným pomocníkem při detoxikaci organismu. Jako prevence působí i ovocné či čistící čaje nebo bezlepkové potraviny, které vám pomohou k lepšímu trávení a vy se tak budete cítit o mnoho lépe, díky čemuž i náchylnost k nemocím nebude tak velká. Všechny tyto produkty, ale např. i přípravky na srdce, vysoký krevní tlak, cholesterol, žaludeční problémy, chudokrevnost, gynekologické problémy či klouby zakoupíte právě na Pilulka.cz.

Pokud již máte menší dítě nebo se teprve na narození dítěte těšíte, tak i tyto všechny potřebné věci pro maminky malých dětí i těhotné ženy naleznete na Pilulka.cz. Nakoupit můžete dětskou výživu, pleny, hračky, pomůcky pro kojení a krmení, chůvičky, těhotenské či ovulační testy. V neposlední řadě je dostupná i kosmetika a drogerie. Zahrnuje kompletní sortiment pleťové, tělové a vlasové kosmetiky kvalitních značek, hygienické a čistící potřeby, sortiment pro opalování, ochranu před hmyzem nebo holící přípravky.

Pilulka.cz je internetová lékárna s desítkami míst pro osobní odběr zboží. Objednané zboží lze tedy obdržet nejen prostřednictvím zvoleného přepravce, ale i vyzvednutím na odběrovém místě. Těchto odběrových míst je více než 370 po celé České republice. Oceníte bezpečnou a pohodlnou online platbu a i to, že doprava je při nákupu nad 750 Kč zdarma. Pokud si objednáte zboží přes expres kurýra, tak je možnost zboží obdržet v Praze do 4 hodin od objednání. Jestliže vás během nakupování napadnou nějaké dotazy, můžete využít online zákaznickou podporu.

Navíc získejte slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google