Letní hvězda týdne – Pilulka.cz

Na Plné Peněžence si o prázdninách představujeme Letní hvězdy týdne. Každý týden se zaměřujeme na jeden z populárních e-shopů a představujeme jeho nejzajímavější produkty, výhodné nabídky a recenze. V tomto týdnu naši pozornost upoutala online lékárna Pilulka.

11. 7. 2024
Letní hvězda týdne – Pilulka.cz

Pojďme si nyní shrnout to nejpodstatnější, co jste se mohli dočíst v našich newsletterech a na sociálních sítích v rámci hvězdného týdne Pilulky.

Produkty lékárny Pilulka jsou roztříděny do oblíbených kategorií, v nichž můžete vybírat kosmetiku, léky nebo třeba drogerii. Přesně tento sortiment patří mezi nezbytnosti, které jsou součástí obsahu dovolenkových zavazadel.

U Pilulky jste se mohli v tomto týdnu vybavit na dovolenou se speciální slevou ve výši 10 % při nákupu nad 3000 Kč. Pokud jste akci nestihli využít, nemusíte zoufat. Akce Pilulky totiž pravidelně aktualizujeme a v profilu e-shopu na Plné Peněžence najdete vždy ty, které jsou aktuálně platné.

Pokud ještě nemáte s e-shopem Pilulka.cz vlastní zkušenost, můžete si přečíst hodnocení obchodu od ostatních Peněženkářů.


A pokud hledáte inspiraci, co si u Pilulky pořídit, nechte se inspirovat čerstvou recenzí produktů pro zubní hygienu a pochoutek, na které se podílelo hned několik členů našeho redakčního týmu.  K dispozici jsou vám také naše starší recenze produktů z Pilulky.

Související slevy a akce

DOPRAVA ZDARMA

Pilulka.cz - Doprava zdarma
Pilulka.cz logo

1 % zpět

Doprava zdarma

při nákupu nad 499 Kč

Akce končí za:

Akce končí:

AKČNÍ CENY

Pilulka.cz - Léto v běhu
Pilulka.cz logo

1 % zpět

Léto v běhu

Vybavte se na dovolenou za akční ceny

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVA AŽ 35%

Pilulka.cz - Mega výprodej
Pilulka.cz logo

1 % zpět

Mega výprodej

Slevy až 35 %

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články