Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 651 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Lékárna.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Lékárna.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 2,5 % cashback z každého nákupu!

Lékárna.cz je lídrem trhu v oblasti prodeje lékárenského sortimentu na internetu. Je zároveň první a dlouhodobě největší internetovou lékárnou v České republice a na Slovensku, prodává volně prodejné léčivé přípravky, prostředky na podporu zdraví a moderního životního stylu, léčebnou kosmetiku, dětskou výživu, zdravotnický materiál a drogerii. Lékárna.cz je obchod mající za sebou 14 let zkušeností v oboru, špičkové logistické zázemí a koncovým zákazníkům poskytuje komfortní služby. Lékárna.cz je synonymem rychlého, spolehlivého a moderního nákupu.

Lékárna.cz nabízí:

Moderní nakupování léků, drogerie, kosmetiky a pomůcek – Lékárna.cz je rychlá, spolehlivá a i když je vše na internetu, umí s nákupem poradit. Při výběru na Lékárna.cz máte po ruce dostatek informací, obrázků a call centrum. Lékárna.cz garantuje výhradně originální léky a doplňky stravy.

Lékárna.cz je certifikovaným obchodem od Asociace pro elektronickou komerci (APEK) a vlastní též certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka.cz.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Lékárna.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat