10 tipů na dárky z AliExpressu

Pokud patříte mezi lidi, kteří rádi nakupují online i v zahraničních e-shopech a u vánočních dárků neděláte výjimky, rozhodně byste neměli ztrácet čas a nakoupit hned, aby si o vás u vánočního stromečku nemysleli, že jste zapomněli koupit dárky.

11. 11. 2023 Katka B.
10 tipů na dárky z AliExpressu

Možná se nám to nezdá, ale Vánoce jsou za rohem. Do jejich příchodu zbývá opravdu málo času, jen něco kolem osmi týdnů. Pravděpodobně si myslíte, že na nakupování vánočních dárků máte ještě čas. Máte pravdu, pokud patříte k těm, co dárky kupují v lokálních obchodech nebo internetových e-shopech, které i během největšího vánočního šílenství garantují dodání vaší objednávky včas.

Sázíte na originalitu a příznivou cenu? V takovém případě pravděpodobně sáhnete po nákupních galeriích, jakou je například oblíbený AliExpress. Dobrá volba. Pokud však chcete, aby vám dárky přišly včas, vybírat byste měli už teď. My vám s tím pomůžeme. Tady je deset tipů na vánoční dárky z AliExpressu.

Mini Crossbody kabelka

Dámy mi jistě dají za pravdu, že kabelek a tašek není nikdy dost. Donedávna jsem nebyla zastáncem této teorie, vždy jsem měla jen jeden batoh, který jsem nosila všude s sebou a používala ho, dokud se nějak nerozpadl. Díra, která nešla zalepit, zaseklý zip, utržené poutko, skvrna, kterou nešlo odstranit. V poslední době jsem však i já podlehla trendu mít tašku pro každou příležitost. Kabelky a tašky přes rameno nebo crossbody styl mě rozčilují, najdete proto u mě hlavně batohy. Jsem si však dobře vědoma toho, že existují příležitosti, kdy se batoh nehodí. Přece na takovou svatbu nepůjdu s pořádným turistickým batohem. Módní policii bych nejspíš způsobila pěkný šok.

Na AliExpress najdete široký výběr tašek pro muže nebo ženy. Kabelky, plátěné tašky, cestovní tašky, ledvinky. Dokonce i krásné crossbody kabelky, které ocením i já člověk, který k tomu nemá žádný vztah. AliExpress vám nabízí jedinečnou příležitost potěšit sestru, maminku, kamarádku, přítelkyni způsobem, který možná není nejoriginálnější, ale rozhodně sází na klasiku. Barva a materiál dodávají kabelce dojem, že pochází z luxusní kolekce, můžete ji kombinovat nejen se šaty a její objem by mohl stačit na všechny ty „zbytečnosti“, které my ženy nosíme s sebou.

Mini Crossbody kabelka

Mini Crossbody kabelka

 • barva: zelená
 • velikost 13 x 7 x 5/18 x 11 x 7
 • materiál: polyester
 • doba doručení: cca měsíc

606,00 Kč

Nakup s cashbackem

Hodinky s elastickým řemínkem

Hodinky jsou jednoznačně dárek, kterým nic nezkazíte. Kromě toho, že jsou skvělým doplňkem, nejsou jen na okrasu. Na stránkách AliExpressu si můžete vybírat z široké nabídky. Hodinky, se kterými budete vypadat jako pořádný byznysmen či takové, které budou dokonale vystihovat vaši osobnost. Jste cestovatel, milujete knihy nebo květiny nebo máte rádi něco jiného? Nemusíte sahat jen po hodinkách s „obyčejným“ designem.

Trendem poslední doby jsou také smart hodinky, které již neměří jen váš tep, počet kroků nebo kvalitu spánku. Můžete s mini telefonovat, číst zprávy, dokonce můžete pomocí některých pořizovat fotografie. I takové moderní kousky lze na stránkách e-shopu najít. Velkou výhodou je, že to vaši peněženku nemusí až tak zabolet. Hodinky jsou navíc dárkem, který potěší jak ženy, tak muže.

Hodinky s elastickým řemínkem

Hodinky s elastickým řemínkem

 • velikost řemínku: cca 16,5 cm (bez pouzdra)
 • průměr ciferníku: 38 mm pro muže / 28 mm pro ženy
 • materiál sklíčka: skleněné zrcadlo
 • materiál spony: nerezavějící ocel
 • materiál řemínku: nerezavějící ocel
 • materiá pouzdra: slitina
 • typ strojku: Quartz
 • není vododěsný

111,00 Kč

Nakup s cashbackem

Personalizované kryty na telefon

Vždycky jsem měla ráda osobnější dárky. Nejenže to znamenalo, že si dotyčný dal tu práci a opravdu přemýšlel o tom, co vám koupí, ale byl to také jasný důkaz, že vás opravdu zná. Sama jsem kdysi takové dárky dávala a nevěřili byste tomu, sama jsem je i vyráběla. Ale o tom, jak to dopadlo, si povíme jindy.

Šperky se jménem nebo symbolem, který vás vystihuje, hrnky s citátem, který přesně odpovídá vaší osobnosti. To vše a mnohem víc najdete na AliExpressu. Například i kryty na mobilní telefony. Ty samy o sobě mohou stát spoustu peněz, pokud chcete investovat do takového, který se vám nejen líbí, ale také chrání váš telefon. Na stránkách e-shopu si můžete vybrat z různých typů personalizovaných krytů. Mně se však tento líbil nejvíce. Při objednávce si můžete vybrat vlastní fotografii, která pak na krytu vypadá jako kresba. Pro takové věci mám slabost a kdyby mi někdo něco takového daroval, asi bych pod vánočním stromečkem uronila slzu či dvě.

Kryt na telefon

Kryt na telefon

 • materiál: plast
 • typ telefonu: iPhone
 • doba dorečení: cca měsíc

87,00 Kč

Nakup s cashbackem

Stříbrné náušnice

Je všeobecně známo, že šperkem nikdy nic nezkazíte. Je to dárek více pro dámy, ale věřím, že na kouzelných stránkách AliExpressu naleznete také šperky pro muže.

Přiznám se, že šperkům příliš neholduji. Asi to bude mít něco společného i s mým poněkud chlapeckým stylem a tak se většina šperků k tomu, co nosím, nehodí. Podobně jako u batohů i tady jsem se však trochu podvolila. Všimla jsem si totiž trendu, kdy dívky nosí na prstech rukou spoustu prstenů. Moc se mi to líbilo a tak jsem si jich hned několik koupila a už nějakou dobu nosím prstýnek na ukazováčku levé ruky těsně pod kloubem.

I šperky jsem už kdysi jako vánoční dárek darovala i dostala. Náušnice s malým Santa Clausem sklidily úspěch, sestře se líbily a dokonce jsem ji tím pobavila a co je lepší než slyšet po rozbalení dárku takovou radost? Od kamarádky jsem zase nedávno dostala přívěsek s pro mě neidentifikovatelným zvířetem neumím se rozhodnout, jestli je to panda nebo lenochod, obojí by mě však vystihovalo. Má to však vánoční čepici, proto ho během nastávajících svátků alespoň jednou použiji. Věřte mi, šperk je sázka na jistotu.

AliExpress nabízí široké množství šperků. Třeba i tyto stříbrné náušnice, které se mi designově velmi líbí. Nepůsobí jednoduše a ani levně, přitom bych kvůli nim nemusela do své peněženky sáhnout příliš hluboko. Dokonale by se hodily k večerní róbě i někam ven na drink s kámoškami.

Stříbrné náušnice

Stříbrné náušnice

 • materiál: stříbrný kov
 • typ: závěsné naušnice
 • tvar: kulaté
 • doba dodání: cca měsíc

Nakup s cashbackem

Sluneční brýle

Sluneční brýle pravděpodobně nejsou vaší první možností na vánoční dárek, zcela se se zimou, sněhem a mrazem nespojují. Pod nánosem balicího papíru se však nemusí skrývat jen teplé ponožky, svetry se sněhulákem, skipassy a podobné věci, které jsou se zimou neodmyslitelně spojeny. Můžete myslet dopředu, na měsíce, které přijdou po zimě. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo v létě sluneční brýle nedá z očí dolů a vzhledem k jejich vytíženosti se rychle opotřebují, určitě jej takovým dárkem potěšíte.

Na AliExpressu naleznete sluneční brýle pro běžné nošení, ale i pro sportování. Vybrat si můžete z široké nabídky stylových, kvalitních, elegantních, ale také značkových brýlí a díky nízkým cenám dokonce i ušetříte.

Sluneční brýle RoleBan

Sluneční brýle RoleBan

 • značka: RoleBan
 • materiál: pryskyřice
 • materiál sklíček: polaroid
 • optické vlastnosti: polarizační, antireflexní, UV400
 • doba dodání: cca měsíc

487,00 Kč

Nakup s cashbackem

Klávesnice pro hráče

Máte-li ve svém okolí někoho, kdo miluje videohry a je schopen strávit hodiny za počítačem, ťukat do klávesnice a zdolávat jeden level za druhým, AliExpress je jako stvořený pro vás. Hráčské vybavení je dosti drahé, o tom se nemusíme ani bavit, ale na stránkách tohoto oblíbeného e-shopu naleznete spoustu věcí a k tomu za skvělé ceny.

Mezi jinými i tuto skvělou klávesnici s podsvícením, která mění během hraní barvy. Ve světě gamingu se tak trochu pohybuji a tak vím, že podobný typ klávesnic se za poslední roky stal velmi oblíbeným kouskem hráčů. Vždyť proč by si nemohli zpříjemnit zdolávání těžkých úkolů? A nakonec, do osvětlené klávesnice se během náročného questu ťuká o něco lépe :)

Klávesnice pro hráče

Klávesnice pro hráče

 • součástí balení je i myš
 • bluetooth
 • 7 různých barev
 • doba doručení: cca měsíc

739,00 Kč

Nakup s cashbackem

Set olejových a akvarelových barev

AliExpress myslí opravdu na všechny. Dokonce i milovníci umění a kreslení si zde najdou něco pro sebe. Nejen plátna, štětce, podložky, ale dokonce i barvy. Množství barev. Různých druhů. Přiznám se, že při prohlížení stránek jsem měla sama chuť si nějaký ten kufřík s pastelkami objednat. U mě by byl však zbytečný. Vymalovat umím jedině tak omalovánku pro šestileté děti, i tak občas přetáhnu za čáru. Piccasso by ze mě rozhodně nebyl. Pokud jste však vy sami nadšensem nebo sami studujete kreslení či umění obecně nebo znáte někoho ve vašem okolí, koho by něco podobného potěšilo, neváhejte! Doručení takového kufříku, který obsahuje více než dvě stě olejových a akvarelových barev všech odstínů trvá sice měsíc, ale za cenu, kterou při tom zaplatíte, je to určitě oběť, kterou byste měli být schotni podstoupit. Za ten úsměv během Štědrého večera to stojí, co říkáte?

Set olejových a akvarelových barev

Set olejových a akvarelových barev

 • počet barev: 24/48/72/120/150/200
 • typ barev: olejové, akvarelové
 • doba dodání: cca měsíc

704,00 Kč

Nakup s cashbackem

Mini SD paměťová karta

Být fotografem nebo se věnovat fotografování jako koníčku rozhodně není levný špás. To vám potvrdí každý, dokonce i já, která se tomu věnuje jen velmi okrajově. Už samotné fotoaparáty mohou stát spoustu peněz, a co teprve objektivy, stativy, světla a podobné věci, které často potřebujete k pořízení opravdu dobrých fotografií? Nebudu vám radit, abyste fotografům ve vašem okolí kupovali něco z výše uvedeného, to by vás jako vánoční dárek vyšlo draho.

Každý fotograf vám však potvrdí, že paměťových karet není nikdy dost. Na AliExpressu můžete koupit paměťové karty různých velikostí  po jedné, po dvou nebo dokonce v sadách. A to je rozhodně něco, co fotografa potěší mnohem víc než cokoli jiného. Vždyť jejich noční můrou je plná paměťová karta, kterou zapomněli vyprázdnit a nemají po ruce žádnou záložní.

Mini SD paměťová karta

Mini SD paměťová karta

 • paměť: 128 GB/256 GB/512 GB/1 TB
 • doba doručení: cca měsíc

311,00 Kč

Nakup s cashbackem

Kosmetická taštička

U tohoto dárku se opět vrátíme k něžnému pohlaví. Dámy mi jistě dají za pravdu, že kosmetická taštička je něco, co by ve výbavě ženy nemělo chybět. Zvlášť pokud někam cestuje. Je dobré mít všechna líčidla, make-up, krémy a podobné věci, které muži považují za zbytečné, uložené na jednom místě, abychom neztrácely čas hledáním jednotlivých komponentů. Jistě, můžete si taštičku koupit přes místní e-shopy a přijde vám za pár dní, ale v tomto případě opět vítězí AliExpress a jeho kreativita v kombinaci s cenou.

Kosmetická taštička

Kosmetická taštička

 • materiál: nylon, polyester
 • hmotnost: 0,08 g
 • voděodolná

165,00 Kč

Nakup s cashbackem

Bluetooth reprák

A na závěr celého výběru jedna moje srdcovka. Před časem jsem psala recenzi na bluetooth reproduktor, na který nedám dopustit. Je to nepostradatelný společník na cesty a zpříjemňuje mi každý den. Věřím, že máte ve svém okolí lidi, kteří mají k hudbě blízko a rádi se o svůj hudební styl podělí s celým panelákem nebo ulicí. Pokud jim chcete udělat radost, je bluetooth reproduktor něco, co by jim podle mého skromného názoru udělalo pod vánočním stromečkem radost. Tento je navíc konstrukčně i stylově podobný reproduktorům od známé značky JBL, které se v posledních letech staly na trhu velmi oblíbenými. Věřím, že se mu blíží nejen vzhledem, ale i výkonem.

Bluetooth reprák T&G

Bluetooth reprák T&G

 • materiál: plast
 • značka: T&G
 • výdrž: 6 - 8 hodin
 • barva: černá, modrá, červená, modro-šedá, modro-žlutá, kamufláž, červeno-modrá
 • doba dodání: cca měsíc

209,00 Kč

Nakup s cashbackem

Katka B.

Autor Katka B.

 

Na Oravě dobře, na Oravě zdravě – přesně tohle často slyšíme z úst naší kolegyně Katky. Je vášnivou milovnicí historie a literatury, a proto se nemůžeme divit, že už prošlapala několikery tenisky jakožto lektorka na Oravském hradě. Kromě toho má ráda dobré pivo a kvalitní hudbu – na koncert Martina Garrixe je ochotná vycestovat i stovky kliometrů. Doma jí tedy často nenajdete a nepokoušejte se o to hlavně v pátek večer.

Související slevy a akce

NÁŠ TIP

AliExpress - Aliexpress Summer Carnival- Warm UP
AliExpress logo

až 7,51 % zpět

Aliexpress Summer Carnival- Warm UP

Nakupujte se slevami

Akce končí za:

Akce končí:

AKČNÍ CENY

AliExpress - Akční zboží - Under US $2.99
AliExpress logo

až 7,51 % zpět

Akční zboží - Under US $2.99

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články