Zpátky do školy s výbavou na jedničku

Akce skončila 15. 9. 2021
Zpátky do školy s výbavou na jedničku

Pro děti z mateřské školy

Děti se budou vracet po prázdninách do školky a určitě vám za ty 2 měsíce o pár centimetrů vyrostly. Podívejte se po pohodlných a snadno omyvatelných botách, teplákové soupravě a pyžámku na denní nošení do školky a batůžkách na výlety. Vašim ratolestem se určitě bude líbit nějaká ta drobnost v podobě autíčka či panenky, a to jen tak pro radost, kdyby se mu brzy ráno nechtělo do školky vstávat.

 

Pro školáky na prvním stupni ZŠ

Jako lusknutím prstů se z vašich miminek staly děti školou povinné a vy se budete poohlížet po vhodném oblečení na těch pět dní v týdnu, ale také po pomůckách. Nejdůležitější bude pohodlný, ale zároveň praktický batoh, který vašemu dítěti ještě pár let vydrží, ale také penál a podobné drobnosti, ve kterých se budete muset začátkem školního roku zorientovat.

 

Pro žáky druhého stupně ZŠ

Dítě roste, stává se samostatnějším a jeho potřeby se mění. Možná bude potřeba poohlédnout se po větším školním batohu, bytelných botách na tělocvik či mimoškolní aktivity a třeba i po nové lahvi na pití. Jestli vašemu dítěti připravujete svačinu vy, pořiďte mu speciální svačinový box a termosku na čaj pro zimní měsíce.

 

Pro studenty středních škol

Vaše děti už si nejspíš nenechají mluvit do výběru oblečení, elektroniky či školních potřeb, ale stále tu jste pro jejich financování. Avšak ani výběr vašich pubertálních dětí vás nemusí zruinovat, poohlédněte se po levnějších alternativách a udělejte své děti šťastné. Na povinnou četbu by se mohla hodit čtečka knih, k maturitě třeba speciální kalkulačka a k narozeninám nový smartphone.

 

Pro vysokoškoláky

Všichni mají stejné potřeby - potřebují notebook s dobrou výdrží, který navíc neváží tolik, aby ho z jeho nošení v batohu nebolela záda, velké obědové boxy, ve kterých si budou přenášet jídlo na celý den ve škole, či přenosné hudební reproduktory na víkendová setkání s kamarády. Vydělané peníze z letních brigád tak mohou smysluplně využít právě s Plnou Peněženkou.

 

Akční nabídky pro školáky i studenty