Zpátky do školy s výbavou na jedničku

Pro děti z mateřské školy

Děti se budou vracet z letních prázdnin do školky a určitě vám ze všeho za ty dva měsíce vyrostly. Podívejte se po pohodlných a snadno omyvatelných botách, teplákové soupravě a pyžámku na denní nošení do školky a batůžkách na výlety. Vašim ratolestem se určitě bude líbit nějaká ta drobnost v podobě autíčka či panenky, a to jen tak pro radost, kdyby se mu brzy ráno nechtělo do školky vstávat.

 

Pro školáky na prvním stupni ZŠ

Jako lusknutím prstů se z vašich miminek staly děti školou povinné a vy se budete poohlížet po vhodném oblečení na těch pět dní v týdnu, ale také po pomůckách. Nejdůležitější bude pohodlný, ale zároveň praktický batoh, který vašemu dítěti ještě pár let vydrží, ale také penál a podobné drobnosti, ve kterých se budete muset začátkem školního roku zorientovat.

 

Pro vysokoškoláky

Všichni mají stejné potřeby - potřebují notebook s dobrou výdrží, který navíc neváží tolik, aby ho z jeho nošení v batohu nebolela záda, velké obědové boxy, ve kterých si budou přenášet jídlo na celý den ve škole, či přenosné hudební reproduktory na víkendová setkání s kamarády. Vydělané peníze z letních brigád tak mohou smysluplně využít právě s Plnou Peněženkou.

 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat