Zpátky do školy s výbavou na jedničku

Pro školáky na prvním stupni ZŠ

Jako lusknutím prstů se z vašich miminek staly děti školou povinné a vy se budete poohlížet po vhodném oblečení na těch pět dní v týdnu, ale také po pomůckách. Nejdůležitější bude pohodlný, ale zároveň praktický batoh, který vašemu dítěti ještě pár let vydrží, ale také penál a podobné drobnosti, ve kterých se budete muset začátkem školního roku zorientovat.

 

Pro žáky druhého stupně ZŠ

Dítě roste, stává se samostatnějším a jeho potřeby se mění. Možná bude potřeba poohlédnout se po větším školním batohu, bytelných botách na tělocvik či mimoškolní aktivity a třeba i po nové lahvi na pití. Jestli vašemu dítěti připravujete svačinu vy, pořiďte mu speciální svačinový box a termosku na čaj pro zimní měsíce.

 

Pro vysokoškoláky

Všichni mají stejné potřeby - potřebují notebook s dobrou výdrží, který navíc neváží tolik, aby ho z jeho nošení v batohu nebolela záda, velké obědové boxy, ve kterých si budou přenášet jídlo na celý den ve škole, či přenosné hudební reproduktory na víkendová setkání s kamarády. Vydělané peníze z letních brigád tak mohou smysluplně využít právě s Plnou Peněženkou.

 

Akční nabídky pro školáky i studenty

1 % zpět

Dětské batůžky a tašky nyní nakoupíte se slevou až 40 %

Končí: 31. 10. 2021

Zobrazit akci

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat