Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 614 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Tipa.eu?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Tipa.eu
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

200+ nákupů
190+ uživatelů vyzkoušelo
13 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
60 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu Tipa.eu

Peníze zpět z nákupu
5 %
Přejít do obchodu
Zboží značky Geti
5 %
Přejít do obchodu
Zboží značek GoSAT, Motoma, Uni-T
3.5 %
Přejít do obchodu
Energie, LED osvětlení
2 %
Přejít do obchodu
Dům a zahrada, nářadí
1.5 %
Přejít do obchodu
Bílá technika, hračky
1 %
Přejít do obchodu
Audio, video, TV, SAT
0.5 %
Přejít do obchodu
Zboží v akci či výprodeji
0.25 %
Přejít do obchodu
Ostatní
0.25 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 5 % cashback z Vašeho nákupu!

Tipa.eu jsou odborníci na elektro, domov a vše, co je s tím spojeno.

Tipa.eu se věnuje prodeji zboží do domácnosti a elektroniky už více než dvacet pět let. Maloobchodně i velkoobchodně. Specializujese na prodej audia, videa, satelitní techniky, bílé techniky, zboží pro dům a zahradu, energetického zboží jako jsou baterie či akumulátory, nářadí a všemožných součástky. V nabídce, která čítá přes 10 000 kusů můžete dále nalézt i potřeby pro Vaše mazlíčky, hračky a další výbavu, bílé zboží a mnoho dalšího. Při objednávce nad 999 Kč pak získáte dopravu zdarma.

Podmínky

Zobrazit více

Výše odměny závisí na kategorii, do které zakoupené zboží spadá. V případě, kdy je možné některé zboží ze sortimentu považovat za patřící do více možných kategorií, rozhoduje o kategorii a tím i výši odměny vždy obchod Tipa.eu. Přehled kategorií naleznete níže.

Nárok na odměnu se nevztahuje na zlevněný sortiment či zboží ve výprodeji.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google