Jaký dárek koupit dětem?

Ti nejmenší se těší na Vánoce nejvíc. Ježíšek totiž rozdává miliony dárků po celém světě. Nemá to vůbec jednoduché, vybrat ten pravý dárek pro každého prcka je neskutečná fuška.  A my se letos rozhodli, že mu pomůžeme. Přinášíme totiž přehled těch nejpopulárnějších vánočních dárků pro vaše ratolesti.

 

Co koupit přítelkyni, dceři nebo mamince?

Ženy milují dárky, ale jaký dárek je vhodný pod vánoční stromeček? Stylovou kabelkou nebo šperkem nic nepokazíte, stejně tak jako dobrou knížkou pro chladné zimní večery.  Vybrali jsme opět ty nejpopulárnější dárky, které potěší ženy každé věkové kategorie. 

 

Rodinné dárky ze světa ELEKTRO

Potěšte vánočním dárkem celou rodinu! A jak se vám líbí nakupování vánočních dárků s cashbackem? Vychutnejte si například štědrovečerní pohádky v nové televizi podporující DVB-T2 nebo koledy z oldchoolového gramofonu.

 

Zážitky jsou právě v módě. Buďte originální!

Pro ty, kteří dávají přednost nehmotným dárkům, přinášíme inspiraci v podobě zážitků.  Mezi oblíbené patří letenky do turisty neobjevených míst, vouchery na kosmetiku či masáže nebo také adrenalinové zážitky. Darujte svým blízkým neopakovatelný moment, který si budou pamatovat navždy!

 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat