OBI.cz logo

OBI.cz

OBI - Váš DIY obchod - jednička v oboru, která je na trhu od roku 1970. Nabízíme široký sortiment výrobků, které jsou užitečné v každé fázi zařizování domu a zahrady. 

Více o OBI.cz

Peníze zpět z nákupu

2,5 %

O OBI.cz

Na našich stránkách naleznete nejen přístup do katalogu výrobků a informace o jednotlivých supermarketech, ale také četné tipy umožňující realizovat stavbu svépomocí, návody (například: jak šetřit energií, jak pokládat obklady a laminát), ale také mnoho rad a návodů pro kutily , jak provádět práce spojené s rekonstrukcí a úpravou domů a zahrad krok za krokem. Před návštěvou prodejny OBI DIY vám prozradíme, jaké jsou vlastnosti jednotlivých druhů materiálů, abyste si mohli vybrat ty, které se budou ve vaší domácnosti nejlépe hodit.
Dojdou-li vám nápady, OBI vám vyjde vstříc a poskytne vám inspiraci k použití neobvyklých řešení. To vše a mnohem více najdete na OBI.cz. Objevujte s námi radost z kutilství, stavění a renovace. Navštivte nejbližší stavební hypermarket OBI a nechte se inspirovat našimi nápady na vybavení bytu, domu, zahrady a balkonu.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit