Zoohit – chutné krmivo pro mazlíčky až ke dveřím

Na Zoohit seženete pro vašeho domácího mazlíčka opravdu cokoliv. Pro chovatele je tento e-shop to pravé místo, kde seženou co potřebují. Podívejte se na článek o Zoohit se zaměřením na psi, ale i rybičky, hlodavce a rybičky. Krmivo, pamlsky, akvárko, nic není problém sehnat na Zoohit.

10. 7. 2018

Stále více z nás se při nákupu potravin zaměřuje na kvalitní, čerstvé a lokální produkty. Je to samozřejmost, nad kterou se už nikdo nepozastavuje. Smýšlíte ale stejně i při výběru krmiva pro své zvířecí miláčky? I oni si zaslouží to nejlepší, co trh nabízí. Pokud nemáte v blízkosti obchod s rozmanitou nabídkou, nebo se vám prostě jen nechce nosit těžká balení, je tu řešení – Zoohit krmivo pro psy, kočky, hlodavce i ptáky.

Pes, nejlepší přítel člověka. Dejte mu to najevo.

Nejlépe tím, že mu kromě lásky budete dopřávat to nejlepší psí krmivo. E-shop Zoohit.cz nabízí nepřeberné množství značek a najdete tu vše od granulí pro psy až po pamlsky. Takže i když má váš pes mlsný jazýček, určitě ho potěšíte.

Jaké Zoohit krmivo pro psa vybrat?

Stejně jako lidská, měla by být i psí strava především vyvážená. Možná milujete pohled na to, jak chlupáč mlsně vylizuje zbytky vašeho oběda, ale s tím raději opatrně. Máte-li čas a chuť, můžete svému psovi připravovat jídlo doma každý den. Pokud je pro vás přijatelnější krmivo jen vybrat a přesypat, podívejme se společně, jaké granule pro psy z nabídky Zoohit zvolit.

V první řadě si ujasníme velikost a stáří zvířete. Zoohit granule pro psy se dělí na tři kategorie:

 • Granule pro štěňata s větším obsahem energie, bílkovin a minerálních látek
 • Granule pro dospělé psy s vyváženým poměrem proteinů, tuků, sacharidů a dalších látek
 • Granule pro seniory bohaté na vlákninu a složky kloubní výživy

Zoohit nabízí více než 50 značek krmiva pro psy, výběr tedy není snadný. Veškeré Zoohit granule pro psy ale dokážou splnit vše, co váš psí přítel potřebuje. Pokud patříte mezi vegany nebo vegetariány a vedete k této stravě i svého mazlíčka, značka Yarrah nabízí granule bez živočišných složek. Dále je mezi páníčky velice oblíbené krmivo Brit nebo Acana.

                                                Zoohit nabízí také dietní krmiva

 

Kkrmivo pro psy sice za supermarketové ceny na e-shopu Zoohit nenajdete, ale stojí za zvážení, zda nejnižší cena je důležitější než skvělé a vyvážené složení stravy. Navíc vám nikdo nestojí za zády a nečeká, až si vyberete. Máte tedy spoustu času na prostudování všech alternativ.

Co najdou pejskaři na Zoohit.cz?

 • Granule pro psy
  oblíbených značek jako Brit, Taste of the Wild, Royal Canin, Bosch, Hills, Eukanuba, Acana
 • Konzervy a kapsičky
  od výrobců jako Animonda GranCarno, Bozita, Rinti, Rocco
 • Psí pamlsky
  jednohubky, dropsy, žvýkací tyčinky a rolky, sušené maso, sušenky a keksy, zdravé pamlsky
 • Doplňky
  boudy, misky, oblečky, šampony, přepravky, vodítka, hračky

Na své si přijdou i hlodavci

Ať už vlastníte křečka, činčilu, morče, fretku nebo třeba zakrslého králíka, najdete na Zoohit.cz krmivo pro nejrůznější hlodavce. Králíci vyžadují více péče než drobní hlodavci, proto se dnes zaměříme právě na králičí kamarády. Hlavní složkou králičí potravy je seno, voda a čerstvá zelenina v přiměřené míře. Kamenem úrazu je však jejich dokrmování.

 

Jak vybrat krmivo pro králíka?

Výběr je mnohem jednodušší než v případě psí stravy – Zoohit nabízí pouze několik druhů granulí. Také u králíků se potrava dělí podle věku. Granule pro juniory se doporučují podávat neomezeně do 6. měsíce věku vašeho králíčka, poté je vhodné přejít na krmivo pro dospělé králíky a podávat dvakrát denně. Všeobecně se nedoporučuje krmit hotovou směsí, ušáci si z ní obvykle rádi vybírají a nedostávají tak potřebné množství živin.

Papoušek nebo rybičky? Žádný problém!

Rozhodně ne pro e-shop Zoohit. Potravu pro ptačího přítele tu pořídíte na pár kliknutí. Jestliže dáváte přednost bezkontaktnímu vztahu se zvířaty a vlastníte akvarijní ryby, krmivo si na Zoohit.cz také snadno vyberete. A pokud o pořízení domácího mazlíčka teprve uvažujete, seženete na Zoohit vše, co váš nový kamarád bude potřebovat.

Jaké jsou výhody nakupování na Zoohit.cz?

 • Dopravu zdarma – při nákupu nad 599 Kč
 • Bonusový program – za každých 25 Kč získáte 1 bod. Body pak můžete proměnit za dárky.
 • Míchaná a zkušební balení – pro vyzkoušení, co vašemu mazlíčkovi vyhovuje
 • Cashback až 2 % na Zoohit.cz – tedy peníze zpět z každého nákupu
 • Pro slovenské uživatele je tady Zoohit.sk

Hledáte podobný e-shop?

Nenašli jste na Zoohit.cz krmivo pro zvířata, které jste hledali? Nevadí. Můžeme vám doporučit další obchody s chovatelskými potřebami. Například SUPER ZOO se pyšní i 65 pobočkami po celé ČR. Mezi chovateli je oblíbený i e-shop Dobrá miska .

Související slevy a akce

NÁŠ TIP

Zoohit.cz - Outletové ceny
Zoohit.cz logo

až 1,5 % zpět

Outletové ceny

Využijte mimořádnou nabídku.

Akce končí za:

Akce končí: