Nakupte do 14 dnů a získejte jako bonus 100 Kč

Pro využití akce Vám zbývá

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 415 zapojených obchodů
  • 300 000 spokojených uživatelů
přehrát

Vytvořit účet zdarma

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

A kde nejraději nakupujete?

Pneushop.cz

Pneushop.cz - Ceny pneumatik na pneushop.cz jsou včetně DPH a veškerých nákladů na dopravu!

Získejte až 1.5 % zpět z Vašeho nákupu

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Pneushop.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Pneushop.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

22 nákupů
22 uživatelů vyzkoušelo
83 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
78 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 1.5 % cashback za každý nákup!

Pneushop.cz to je Váš osobní specialista na pneumatiky všech druhů zakoupené on-line. E-shop nabízí unikátní pneumatiky všech značek a velikostí pro všechny typy Vašich vozidel. Ať už limuzíny, auta, motocykly, nebo nákladní automobily, na všechny dopravní prostředky seženete pneumatiky za příznivé ceny. Jako zákazník zajisté oceníte, že Pneushop.cz má komplexní know-how v oblasti pneumatik, jejich zaměstnanci jsou do jednoho specializovaní v oboru pneumatik a technologie proto dokáží přesně poradit. Pneushop.cz úzce spolupracuje s výrobci všech značek pneumatik a díky tomu mohou mít vždy aktuální, sledují nejnovější vývoj v odvětví výroby pneumatik a od svého založení nabízí pouze kvalitní velkoobchodní i maloobchodní sortiment pneumatik. Na internetových stránkách si vyberete z pneumatik pro osobní automobily, pro motocykly, pro lehké i těžké nákladní vozy, pro autobusy, pro elektromobily. Najdete na stránkách letní pneumatiky, celoroční pneumatiky zimní pneumatiky, pneumatiky pro ofroad a SUV, závodní pneumatiky, pneumatiky pro oldtimer, samonosné pneumatiky. Dále zde seženete také speciální pneumatiky, kompletní sady kol (ocelové a hliníkové ráfky), sněhové řetězy a další zboří pro auto-moto.

E-shop je velmi solidní a spokojení zákazníci se pravidelně vracejí - 6 milionu zákazníků po celém světě je nejpůsobivějším důkazem a hovoří za vše! Pneushop.cz nabízí spousty zajímavých akcí a soutěží, díky tomu zákazníci získají o 20 až 25% výhodnější ceny v Pneushop.cz než u ostatních prodejců pneumatik. Žádné skryté náklady! Všechny ceny pneumatik jsou včetně DPH a dopravy, pokud objednáte více než 1 kus. E-shop má také 30 denní garanci vrácení peněz či výměny zboží. Dále také Pneushop.cz nabízí výhodnější montážní ceny podle oblasti od 100 Kč za pneumatiku. Objednávat on-line můžete 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

V zákulisí e-shopu stojí společnost Delticom AG. Tato německá společnost je uvedená na seznamu 100 největších německých společností. Delticom AG má více jak 100 on-line obchodů ve více jak 40 zemích světa a celkový počet ročních prodejů se pohybuje kolem hodnoty 500.000.000 Eur. Delticom AG je tedy předním evropských prodejcem. Více informací se dočtete na www.delti.com.

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google
Zapomněli jste heslo?

Registrovat se

Zaregistrujte se zdarma a začněte využívat PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google