Recenze a soutěž o luxusní pobyt od SlevaDne.cz

Přečtěte si recenzi na wellness pobyt v luxusním pobytu Carlsbad v Karlových Varech! Slevový portál Slevadne.cz nám umožnil vyzkoušet odpočinek s relaxačními procedurami a privátním wellness 3 dny a 2 noci a my jsme neváhali pobyt s večeřemi v podobě tříchodových menu využít. Přečtěte si o luxusním pobytu, který si díky slevovému portálu můžete dopřát i vy!

24. 3. 2019
Recenze a soutěž o luxusní pobyt od SlevaDne.cz

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Známe výherce luxusního pobytu

Zasloužený odpočinek v luxusním hotelu Carlsbad Inn**** v Karlových Varech v hodnotě 3 990 Kč věnoval do soutěže slevový portál SlevaDne.cz Peťa s Hankou tam byly a báječně si relax užily! A kdo že si dvě noci ve společnosti sektu a dalšího šťastlivce užije?

Výhercem se stává

paní Jarmila Sirotková, a my nejen, že jí výlet přejeme, ale také jí ho trochu závidíme.

Co všechno zlevňuje Slevadne.cz?

Slevadne.cz je jeden z nejvetších slevových portálů v České republice, který poskytuje slevy až do výše 90 % v nejrůznějších restauracích, wellness pobytech, na masážích, ale také na krásu, zábavu, módu a mnoho dalšího. Pobyty a vše ostatní si můžete navíc vybrat a rezervovat z pohodlí domova. Za dobu své existence už zlevněných zážitků u Slevadne.cz využilo přes 2 miliony Čechů a Slováků.

Z jakých kategorií si můžu vybrat?

 • Cestování - podívejte se do každého koutu celé České republiky, ale také na Slovensko, do Maďarska, Polska, Rakouska či Německa.
 • Restaurace - využijte slev ve vybraných restauracích (nejen) ve vašem okolí. Vybírat můžete i z restauracích, které jsou vegetariánské a raw, ale i milovníci masa a ryb si díky Slevadne.cz mohou přijít na své.
 • Wellness, zdraví, krása - odpočiňte si v lázních, aquacentrech, salonech krásy a na mnoho dalších místech.
 • Zábava - vše od vyhlídkových letů balonem po zábavu na střelnici. Naleznete zde zážitky opravdu pro každého.
 • Služby a zboží  - fotoobrazy, fotoknihy, pánské hodinky a mnoho dalšího díky velkým slevám Slevadne.cz, které zákazníkům poskytují.
 • Dárky - inspirace pro ty z vás, co sháníte dárek pro muže, ženu, k Vánocům nebo na Valentýna...

 

Platba za nákup na Slevadne.cz

Platba za veškeré nákupy je jednoduchá, ale hlavně také bezpečná. Platbu můžete provézt 5ti různými typy platebních karet (VISA, VISA Elektron, MasterCard, Maestro, DinersClubInternational), převodem na bankovní účet nebo platbou přes internet banking.

 

Karlovy Vary v luxusním hotelu Carlsbad Inn****

 • Původní cena:7 322 Kč
 • Cena po slevě: 3 999 Kč
 • Počet osob: 2
 • Počet nocí: 2
 • Platnost voucheru: do 30.6.2019
 • V ceně kupónu je zahrnuto:
  • 2× ubytování pro 2 osoby v dvoulůžkovém pokoji Comfort
  • 2× snídaně formou bufetu pro oba
  • 1× láhev sektu na pokoj (0,7 l)
  • 1 hodina privátního wellness s výhledem do parku (vířivka, finská a parní sauna, odpočinková zóna)
  • Výběr 1 procedury pro každého:
   • klasická masáž částečná (25 minut)
   • reflexní masáž plosky (25 minut)
   • zkrácené relaxační kosmetické ošetření s masáží obličeje, dekoltu,
   • paží a maskou (40 minut)
   • parafínový zábal rukou (30 minut)
   • tělový zábal skořicový (40 minut)
  • Parkování pod dohledem kamer u hotelu
  • Wi-Fi v celém objektu
  • Ubytovací poplatek
  • Děti do 5,99 let s rodiči na lůžku a bez stravy mají pobyt zdarma
  • Večeře formou 3 chodového menu
 • Naše hodnocení: 5 z 5
 • Stránka pobytu: Carlsbad Inn****

 

Hanka a Peťa z Plné peněženky využily velkorysé nabídky slevového portálu Slevadne.cz navštívit hotel Carlsbad Inn**** a rozhodly se pobyt zrecenzovat. Jejich postřehy si můžete přečíst zde:

“Znáte to, když něco přijde jako na zavolanou? Když si říkáte, že je něco, co potřebujete, toužíte po tom a ono se to najednou objeví či naskytne? Tak to je přesný případ naší dnešní recenze, kdy jsme si volaly (pozn. PP.: Hanka a Peťa - kolegyně a dobré kamarádky) a bavily jsme se, jak by se hodila nějaká malá dovolená. Nějaký víkend, kdy si budeme moct dát nohy nahoru, nebudeme muset nic řešit a užijeme si babských pár hodin volna (to jsme ještě nevěděly, jaké štěstí nás potká. A že to nebude jen pár hodin). 

Když jsme se dozvěděly, že na nás padla recenze slevového portálu Slevadne.cz, bylo jasné, kam naše kroky na stránce s výběrem recenze budou směřovat… Zdraví, wellness a krása! Oběma nám padl do oka pobyt v Karlových Varech v hotelu Carlsbad Inn. Měly jsme pár kritérií, a to, že místo pobytu nesmí být více jak 150 km od Prahy (obě jsme z Prahy), musí být ve městě či jeho bezprostřední blízkosti (milujeme přírodu, ale jedeme samy ženské a cítily jsme, že jeden večer budeme potřebovat trochu večerní městské zábavy), musí být ve městě, které dokáže něco nabídnout (ať to není jen o tom jít si večer někam sednout, ale přes den taky něco vidět), a aby hotel nabízel právě nějaký wellness (protože prostě wellness). No, těch kritérií nebylo zrovna málo, ale možná právě díky nim jsme se perfektně shodly právě na daném, zarezervovaly si termín a jely.

Na pokoji na nás na uvítanou čekala láhev sektu. Špunt vyletěl dříve, než se za námi zabouchly dveře, a náš víkend bez práce a chlapů mohl začít. Pokoj designově a vybavením působil velmi dobře a navíc jej doplňovala prostorná terasa, kde se parádně na sluníčku relaxovalo. Nechyběl ani minibar, což jsme s nadšením uvítaly. Celkově na nás pokoj (i celý hotel) působil luxusním a nadstandardním dojmem.

V našem víkendovém balíčku nebyl samozřejmě jen sekt na uvítanou, ale jak už název pobytu napovídá, hodina v privátním wellness (na kterou jsme se vybavily další lahví sektu) a relaxační procedura. Na výběr je z těchto možností: částečná tělová masáž, reflexní masáž plosky, relaxační kosmetické ošetření s masáží obličeje, dekoltu, paží a maskou, parafínový zábal rukou, tělový skořicový zábal."

Peťa se rozhodla pro tělový skořicový zábal, protože miluje vůni skořice a tento zábal tělo příjemně prohřeje. Díky němu je pokožka krásně hydratovaná, navíc jemná a voňavá. Prostě paráda.

Hanka si vybrala částečnou tělovou masáž a byla přímo nadšená. Jemné a zkušené ruce masérky, včetně příjemného prostředí s uklidňující a pohodovou atmosférou ji jak sama řekla "přenesly do jiného světa, odkud se mi ani nechtělo zpět do reality" :).

"Večer jsme si dopřály privátní wellness a celou hodinu jsme měly jen a pouze pro sebe vířivku, finskou saunu i páru. Samozřejmě jsme si sebou vzali další lahev Bohemky (nejsme alkoholičky, ale k tomu to prostě patří), kterou jsme si společně s pomerančovou vodou, kterou nám připravil milý a vstřícný personál hotelu, vychutnaly na pohodlných relaxačních lehátkách.

Snídaně byla formou bufetu, výběr byl bohatý, káva dobrá a nám nic nechybělo, parkování je zdarma přímo u hotelu a samozřejmostí je také wifi.

Detailně náš babský víkend snad ani rozebírat nebudeme, co se recenze týče, tak my jsme byly opravdu nadmíru spokojené. V hotelu se nám líbilo, přestože není přímo v centru Karlových Varů, ale cca 2,5 kilometrů od hlavní promenády, což nám nevadilo. Alespoň jsme měly důvod se trochu rozhýbat a vzaly jsme to jako fajn procházku, nicméně, pokud by se vám na procházku nechtělo, taxík za necelé 3 kilometry vás vyjde na cca150 Kč. Navíc z terasy pokoje jsme měly nádherný výhled přímo na kostel "Panny Marie Utěšitelky", což dokonale doplnilo pohodovou atmosféru.

Mnozí z našich kamarádů často říkají, že služby zakoupené přes slevové portály za moc nestojí a provozovatelé těchto služeb na zákazníky nahlížejí jinak. Toto ze svých zkušeností můžeme stoprocentně vyvrátit, není to pravda, zákazník jako zákazník, ať už máte voucher skrz slevový portál či jste si zakoupili cenově odpovídající pobyt přímo v hotelu, služby jsou na stejné úrovni. Co ale stejné není, je cena. S cashbackem navíc ušetříte dvakrát, takže za nás suma sumárům jednoznačně doporučujeme. Závěrem vám jen popřejeme, ať se vám pobyt vydaří stejně, jako nám.”

 

 

SOUTĚŽ o pobyt od SlevaDne.cz již byla UKONČENA

Podobné články