2 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

DocSimon - zajistěte si zdraví pohodlně z domova

Internetová lékárna DocSimon.cz vám nabídne široký sortiment jak léčiv, tak i kosmetických přípravků, doplňků stravy, sortiment z kategorie péče o děti, seniory, léčivé čaje a zelené potraviny, tak i třeba přípravky určené k veterinární péči a mnoho dalších výrobků. Kamennou lékárnu najdete v Praze v přízemí Krčské polikliniky. 

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 745 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o DocSimon

Se zdlouhavým vystáváním fronty v lékárnách je díky DocSimon.cz konec

Jste nemocní a nechce se vám mezi jiné nemocné do lékárny? Pak se vám nabízí jednoduché řešení. Objednejte si léky přes internetovou lékárnu DocSimon.cz a doručí vám je nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne objednání. DocSimon.cz se může pochlubit širokou škálou výrobků týkajících se vašeho zdraví, kosmetické péče o tělo nebo také zdravé výživy. Objednat si u DocSimon můžete také různé elektronické přístroje a další zdravotnické prostředky. Na stránkách DocSimon.cz se poradíte přes internetovou poradnu s odborníkem, pokud si ohledně produktů nebo svého zdravotního stavu nebudete s něčím jistí. Zboží si můžete nechat doručit nejen po České republice, ale také v Německu, Polsku, Rakousku a na Slovensku. 

Jaké máte u DocSimon.cz možnosti?

Vyberete si z opravdu různorodých početných kategorií produktů:

 • Léčiva - vitamíny, minerály a koenzym Q10; na bolest a teplotu; na kašel, rýmu, nachlazení a alergie; na krk a dutinu ústní; na dýchací cesty, plíce; na oči a zrak; uši a sluch; paměť, psychiku a spánek; nevolnost, zvracení, zácpu nebo průjem; srdce, cévy, cholesterol a krevní tuky; žilní potíže, hematomy a poruchy prokrvení; močový systém a ledviny; pohlavní orgány, prsa, prostata a klimaktérium; pohlavní styk a sexualita; klouby, kosti a svaly; vlasy a nehty; kůže a pokožka; imunita a systémová enzymoterapie; zdravý životní styl; homeopatika

 • Doplňky stravy - vitamíny, minerály; doplňky stravy s obsahem…; krk a dutina ústní; trávicí trakt; klouby, kosti, svaly; močové pohlavní ústrojí; paměť, psychika a spánek; oči a zrak; uši a sluch; vlasy, nehty, pleť; zdravý životní styl; sirupy; šťávy; pastilky.

 • Kosmetika - pleť, léčebná dermokosmetika; tělová kosmetika; slunění a solární dermokosmetika; dekorativní kosmetika; vlasová kosmetika; svaly a klouby; kosmetika pro muže; dětská kosmetika; péče o nos; péče o rty; péče o ruce a nehty; péče o nohy; intimní hygiena; péče o uši; repelenty, ochrana proti hmyzu; přírodní kosmetika.

 • Děti, novorozenci: komplexní péče - léky pro děti; dětská výživa; dětská kosmetika; hygiena dětské ústní dutiny; dětské pleny; kojenecké zboží.

 • Těhotenství a laktace: komplexní péče - léky pro těhotné a kojící matky; péče o těhotnou; porod, šestinedělí a kojení; kojenecké pomůcky

 • Čaje a léčivé rostliny - čaje jednobylinné porcované; čaje jednobylinné sypané; čajové směsi porcované; čajové směsi sypané; zelený a černý čaj; dětské a instantní čaje; ovocné čaje.

 • Senioři: komplexní péče - vitamíny pro seniory; zpomalení stárnutí a tonizace organismu seniorů; zlepšení periferního prokrvení seniorů; paměť, psychika a spánek seniorů; sexuální problémy u seniorů; léčba bolesti seniorů; kloubní výživa, ochrana kloubů a regenerace chrupavky u seniorů; enterální výživa pro seniory; péče o zubní náhrady, protézy; tonometry vhodné pro seniory; inkontinence; ortézy a rehabilitační pomůcky.

 • Diety, sportovní výživa - enterální výživa; obezita, redukce hmotnosti; sportovní výživa.

 • Zdravá výživa, superpotraviny - zelené potraviny; rostlinné oleje; šťávy a extrakty z rostlin; cukry, sladidla.

 • Hygiena ústní dutiny - profesionální zubní kartáčky; zubní pasty; ústní deodoranty a ústní vody; parodontóza, záněty dásní; afty, poranění a otlaky v dutině ústní; prevence zubního kazu; bělení zubů; péče o zubní náhrady, protézy; péče o rovnátka.

 • Zdravotnické prostředky - sportovní pomůcky; náplasti; chirurgické a vyšetřovací nástroje a mnoho dalších

 • Přístroje a elektronika - teploměry, tonometry, váhy, inhalátory a mnoho dalších.

 • Veterinární péče - veterinární doplňky stravy; šampóny a kosmetika; granulovaná krmiva; kloubní výživa; prevence a léčba parazitóz a další.

 

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  2 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat