Lékárna-Matěj.cz logo

Lékárna-Matěj.cz - tradiční specializovaná lékárna v srdci Prahy

Tato lékárna nenabízí pouze klasický sortiment, který zahrnuje léčiva, doplňky stravy, dětskou výživu nebo veterinární přípravky, ale překvapí vás také svou bezplatnou možností měření tělesného tlaku a tuku nebo screeningem vašeho plicního a cévního věku. Můžete zde také mít odbornou konzultaci s lékárníkem, v nabídce objevíte další lákavé služby. 

Více o Lékárna-Matěj.cz

Peníze zpět z nákupu

3,5 %

Recenze a články

O Lékárna-Matěj.cz

Tato lékárna nenabízí pouze klasický sortiment, který zahrnuje léčiva, doplňky stravy, dětskou výživu nebo veterinární přípravky, ale překvapí vás také svou bezplatnou možností měření tělesného tlaku a tuku nebo screeningem vašeho plicního a cévního věku. Můžete zde také mít odbornou konzultaci s lékárníkem, v nabídce objevíte další lákavé služby. 

Léčiva, doplňky stravy i veterinární kosmetika čekají možná právě na vás

LékárnaMatěj.cz je internetový obchod tradiční nezávislé lékárny Pod svatým Matějem, kterou najdete v Praze-Dejvicích. Je skvělou volbou, ať už hledáte klasická léčiva pro akutní případy, jako jsou záněty, nebo potřebujete sehnat kosmetiku, která bude pečovat o vaše nohy, pleť, ruce či nehty. Nabídka obsahuje také zdravotnické prostředky, ústní hygienu, čaje nebo veterinární medicínu a potravní doplňky pro vaše mazlíčky.

Tyto kategorie najdete v Lékárna-Matěj.cz

  • Léčiva - antibiotica, antiepileptika, anticonvulsiva, antikoncepce, derivancia, desinfekce (lokální), homeopatika, chemoterapeutika, léky na alergie, léky na bolest a teplotu, léky na bolest a zánět, léky na hemoroidy, léky na hubnutí, léky na játra, léky na játra a žlučník, léky na kožní problémy, léky na nervozitu a úzkost, léky na paměť, léky na ředění krve, léky na suchý a dráždivý kašel, na vlhký kašel, léky na žíly, léky proti nevolnostem a zvracení, léky proti pálení žáhy, léky proti plísním, při zácpě, minerální přípravky, oční přípravky, péče o zuby a dásně, rostlinná léčiva, různé (odvykání kouření, enzymy,...), speciální výživa, trávicí potíže, ušní, krční a nosní potíže, vitamíny, znecitlivující léky, ženské potíže. 
  • Zdravotnické prostředky - desinfekce, implantáty na měkké tkáně, interní obory, laboratorní materiál, měření fyzikálních veličin, nástroje, pro kojící matky, prostředky diagnostické, prostředky k elektrodiagnostice, nespecifikované prostředky, ochranné a hygienické, obvazovací, krycí a fixační, podpůrné a kompresní a mnoho dalších produktů.
  • Doplňky stravy - bezlepková dieta, dětská výživa, dietetika, minerály čisté, minerály s vitamíny, potraviny ostatní, sportovní výživa, vitamíny, zdravá výživa. 
  • Dětská výživa - mléčná výživa, ostatní dětská výživa.
  • Ústní hygiena - dentální nitě, péče o zubní náhrady a rovnátka, prostředky na prořezávání zubů, přípravky na bělení zubů, sety past, kartáčů a vod a další.
  • Kosmetika - dekorativní kosmetika, hygienické a dezinfekční prostředky, mýdla a přípravky do koupele, ošetřující, ochranné a odvykací prostředky, péče o dutinu ústní, péče o nohy, péče o pleť, o ruce a nohy a další.
  • Hygiena a domácnost - prostředky hygienické a pro domácnost, ošetřující a ochranné prostředky, další.
  • Čaje - bílé, bylinné, černé, ovocné, rooibos, rostlinné a bylinné přípravky, směs různých druhů, speciální a zelené. 
  • Veterina - ektoparazitika, veterinární kosmetika, veterinární léčivé přípravky, veterinární potravní doplňky. 

Cashback od Plné Peněženky si zamilujete

Také v obchodě Lékárna-Matěj.cz se dočkáte oblíbeného cashbacku od Plné Peněženky. Pokud se na stránky obchodu prokliknete z našeho cashback portálu, můžete si od nás nechat zaslat zpátky 3,5 % z ceny vašeho nákupu.

Na přehledných stránkách e-shopu najdete výhodnou pasáž s akční nabídkou a sekci s informacemi o věrnostním programu, který vám při nákupech v Lékárna-Matěj.cz přinese díky věrnostním bodům nejednu slevu.

Nepochodili jste? Nevadí, máme pro vás jiné návrhy

Pokud vás nakonec nabídka tohoto obchodu zas tak nezaujala, nemusíte věšet hlavu. Na stránkách Plné Peněženky se to dobrými tipy jen hemží! Nakoukněte do naší sekce “Lékárny”, kde na vás čekají obchody jako Herbatica nebo Dr.Max.cz. Chybu neuděláte ani nahlédnutím na stránky od FitVýživa.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit