Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Adrop.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Adrop.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

130+ nákupů
99 uživatelů vyzkoušelo
148 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
49 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 7 % cashback z každého nákupu!

Rok, co rok vybíráte a nakupujete dárky pro rodinu i pro nejbližší přátele, ale poslední dobou už Vám nějak docházejí dobré nápady na dárky? Tak v tom případě čtěte dál … Navštivte ADROP.cz, e-shop který se zabývá zprostředkováním originálních a netradičních zážitků pro Vás i pro Vaše blízké, které tento neotřelý dárek zajisté mile překvapí a hlavně potěší. Z široké nabídky si vyberete každý, její převážnou část tvoří adrenalinové dárky jako je tandemový seskok padákem, akrobatický let, jízda obrněným transportérem BVP či Hummerem H2, jízda monster truckem, bungee jumping či paintball. V nabídce jsou ale také i dárky plné odpočinku a relaxace, které uvítají nejen ženy. Na stránce e-shopu lze nalézt například nejrůznější druhy masáží - medové, čokoládové, konopné, čínské, jávské, havajské, thajské bylinné nebo erotické. Další relaxačními zážitky jsou pobyty v pivních lázních nebo kurzy malování, fotografování, floristiky, keramiky, tančení (s tanečními mistry) nebo vaření (i kurz vaření u Vás doma). Také labužníci si zde na stránkách přijdou na své díky kurzu o kávě, kurzu o čaji, vinařskému pobytu na Moravě nebo degustaci rumů či sushi. Pivaře zaujme možnost stát se na den sládkem. Romantické duše zase ocení zamilované víkendové pobyty na zámcích a projížďky gondolami. Mezi velmi netradiční zážitky lze zařadit únos komandem.

Velmi rozsáhlá a různorodá nabídka je přehledně rozdělena do kategorií na: dárky k narozeninám, dárky k svátku, svatební dary, Valentýnské dárky, dárky k výročí, dárky k Vánocům, originální dárky či typy na dárky. ADROP.cz nabízí také zprostředkování velkých podnikových nebo narozeninových večírků s různými doprovodnými programy. Na trhu se tato firma pohybuje více než 9 let, proto rozumí svým zákazníkům a nabízí jim tak jen nejkvalitnější a nezapomenutelné zážitky, o kterých si budete vyprávět dlouhá léta a vzpomínat.

Získejte navíc slevové kódy a kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google