OffroadSafari.cz logo

OffroadSafari.cz - zážitkový portál

Offroadsafari.cz je internetový prodejce, který nabízí zážitkové pobyty a zájezdy po neobvyklých zákoutích severu České republiky. Vybere si jak milovník přírody, historie i industriálních staveb. Díky možnosti zakoupení dárkového poukazu pro své nejbližší a možnosti personalizovaných firemních večírků už žádná cesta do neznáma nebude nudná. 

Více o OffroadSafari.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O OffroadSafari.cz

Offroadsafari.cz je internetový prodejce, který nabízí zážitkové pobyty a zájezdy po neobvyklých zákoutích severu České republiky. Vybere si jak milovník přírody, historie i industriálních staveb. Díky možnosti zakoupení dárkového poukazu pro své nejbližší a možnosti personalizovaných firemních večírků už žádná cesta do neznáma nebude nudná. 

Za nepoznaným s Offroadsafari.cz

Díky Offroadsafari.cz se podíváte i na místa, na která byste se běžně rozhodně nedostali. Ne nadarmo tedy získal tento projekt v roce 2019 ocenění výjimečnosti od cestovního portálu TripAdvisor, který je součásti gigantu Google.

Jaké zážitky si můžu na Offroadsafari.cz pořídit?

Offroadsafari.cz toho nabízí opravdu hodně. Jeho cílem je ukázat, že Krušné hory a jejich nejbližší okolí už dávno nejsou jen pustou měsíční krajinou bez turisticky atraktivních míst. Ukáží vám sever České republiky tak, jak jej neznáte vy a často ani lidé, kteří tam bydlí. Výlety se mění dle sezóny a také jejich obsazenosti. Termíny můžete vybírat přímo na webu Offroadsafari.cz. Pokud vám žádný nevyhovuje, nabízí portál možnost domluvy soukromého výletu jen a jen pro vás.

 • Díky podnikavosti Offroadsafari.cz se podíváte třeba i na místa, kde byste se běžně jen stěží dostali. Byli jste už někdy v uhelném dole, a to za jeho plného provozu? Že ne? I toto možné s Offroadsafari.cz možné.

 • Pokud holdujete spíše přírodě, portál nabízí spoustu výletů i mimo místa bující životem a hlasitými důlními zařízeními. Projděte si s Offroadsafari.cz například dávno zaniklé obce a zádumčivá zákoutí.

 • Offroadsafari.cz se drží trendů a ví, co vás zajímá. Pro fanoušky známého seriálu Most nabízí výlet třeba i do Chánova. Zjistíte, že Chánov opravdu není Jeruzalém a dáte si pivo třeba v legendární Severce. 

 • Výlety pořádá Offroadsafari.cz rovněž za hranice naší krásné země. Společně s portálem se dostanete třeba i do Velikonočního Saska a uvidíte, jak probíhá tento svátek u našeho západního souseda.

 • Pokud se na výlety vydáváte raději za tmy, určitě vás zaujme výlet po tajemných místech nočním Mosteckem. Kdo se bojí nesmí do tmy. Mostecko totiž uvidíte tak, jako ještě nikdy dřív. Čeká vás trestanecký tábor, bunkr a spousta dalšího....

Platba

Poté, co si na Offroadsafari.cz vyberete výlet či zážitek, který je vašemu srdci nejmilejší, můžete za něj zaplatit dvěma různými způsoby. Využijte ten, který je pro vás výhodnější:

 • Platební kartou – ZDARMA

 • Bankovním převodem – ZDARMA

Jak na Offroadsafari.cz ušetřit?

Zážitkový portál Offroadsafari.cz vám umožňuje strávit volné chvíle přesně tak, jak si představujete. Užijte si neobvyklé výlety, které ve vás zanechají zážitky na celý život. Díky cashbacku Plné Peněženky navíc ještě ušetřete. Proklikněte se skrze naše webové stránky na portál Offroadsafari.cz a vyrazte za dobrodružstvím. Na váš bankovní účet vám pak zašleme cashback ve výši 5 % z částky celého nákupu.

Zkušenosti lidí, kteří si zážitek na Offroadsafari.cz již zakoupili jako záruka vaší spokojenosti

Zákazníci, kteří si svůj výlet na Offroadsafari.cz již zakoupili jsou v zásadě spokojeni s jedinečným zážitkem, kterého se jim dostalo:

 • Jana je velmi spokojena s průběhem výletu a dává proto Offroadsafari.cz 5 hvězdiček z 5ti:
  “Vše bylo skvěle zorganizované, navštívili jsme zajímavá místa s poutavým výkladem.”

 • Marie a Jiří jsou s výletem s Offroadsafari.cz rovněž spokojeni a dávají mu proto plný počet hvězdiček:
  “Velmi doporučujeme! Obzvlášť milovníkům přírody, historie a offroadu.”

 • Petr je se službami portálu taktéž velmi spokojen a hodnotí jej proto plným počtem hvězdiček:
  “Přátelské jednání a profesionální přístup průvodce. Doporučujeme.”

Nenašli jste na Offroadsafari.cz to, co jste hledali?

Odměnu cashback získáte při nákupu přes Plnou Peněženku i u spousty jiných portálů s ubytováním. Podívejte se do naší kategorie “Cestování” a vyberte si ubytování, ve kterém se budete cítit jako v bavlnce. Chcete-li vyrazit do zahraničí, navštivte Booking.com, kde najdete největší výběr hotelů, a to s cashbackem až 4 %. Pokud nemáte čas na nákup letenek, zařizování transferů z letiště a výběr hotelu, svěřte se do rukou cestovní kanceláře FiroTour a nechte to na odbornících. Vy si pak za nákup nechte připsat cashback 1,5 % z ceny zájezdu.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit