Recenze virtuální reality od Adrop

Chtěli byste se přenést do úplně jiného světa? Vyzkoušejte virtuální realitu. Stačí si nasadit VR brýle a okamžitě se vám dostane porce nevšedních zážitků a zábavy.

8. 8. 2020
Recenze virtuální reality od Adrop

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

Dnešní recenze je opravdu speciální – vyzkoušeli jsme pro vás virtuální realitu od Adrop.cz. Díky VR brýlím jsme se přenesli do světa zážitků a otestovali vybrané hry. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, zda jsme se zážitkem ve virtuální realitě byli spokojeni a co nás překvapilo. 

 

Půjčení virtuální reality až domů + 10 VR her

 • Popis aktivity:
  • Po vytvoření objednávky a výběru termínu vám kurýr doveze virtuální realitu na vámi zvolenou adresu. Pak už na vás čeká jen pořádná dávka nových zážitků.
  • Po nutné instalaci a spuštění si užijete několik hodin nejrůznějších her ve virtuální realitě. Skvělé je, že po zážitku se nemusíte o nic starat – kurýr si opět pro vše přijede a provede nutnou dezinfekci hardwaru. 
 • Cena: 1 990 Kč
 • Stránky produktu: Virtuální realita až domů

 

Virtuální realitu a hry vyzkoušelo hned několik kolegů v naší redakci. Byli všichni spokojeni a zaujala je virtuální realita natolik, aby ji znovu vyzkoušeli?

 

Hodnocení Honzy: 5 z 5

Mým úkolem bylo hned prvotní seznámení se s virtuální realitou – měl jsem ji nainstalovat a tak říkajíc rozchodit. Nesnáším návody, ale musím říct, že zde jsem byl příjemně překvapen. V balení na mě čekala pouze jedna A4 s jednoduchým a přesto akorát podrobným návodem – kam se hrabe Ikea se svými návody. Instalace je opravdu hračka a zvládne to každý. Spokojený jsem byl i se samotným balením a doručením. Kurýr to přivezl v jedné krabici, kde bylo vše potřebné, a zase si pro to přijel.

Na začátku hry si uživatel musí nastavit herní prostor, tedy prostor, ve kterém se bude během hraní her pohybovat. Opět velmi jednoduché a intuitivní. Výběr her je nejspíš navázaný přímo na objednávku. Některé hry baví, jiné ne, nicméně když bych si virtuální realitu objednával pro sebe, tak bych si vybral, co chci hrát. Samotný zážitek za hry je parádní a za sebe hodnotím hodně pozitivně.
 

Hodnocení Šárky: 5 z 5

Na vyzkoušení virtuální reality jsem se těšila. Normálně doma hraju PC hry a tuhle „hračičku” jsem si chtěla už vyzkoušet dávno. Zároveň jsem ale nechtěla šaškovat někde v Alze, a tak mi tato příležitost přišla víc než vhod.

Po nasazení brýlí jsem prožila úplně skvělý zážitek, i když mi chvilku trvalo, než jsem si na ně zvykla. Jako první hru jsem vyzkoušela THE CLIMB. To bylo teda něco – stála jsem na prkně, které bylo umístěno na vysoké hoře. Koukala jsem si na ruce i okolí bylo nádherné, ale při pohledu dolů mi bylo zle. Celkově pohled byl reálný až tak, že mě můj mozek přesvědčoval, že vše okolo mě je reálné. Nejhorší pro mě bylo si nevidět na nohy – viděla jsem jen ruce. Začala jsem lézt, bylo ale divné, že při lezení nepoužívám nohy. Celkem jsem se bála, že spadnu. Po dané hoře jsem vylezla  celkem vysoko. O tom, jak moc je vše kolem vás reálné svědčí fakt, že jsem při pádu dolů raději zavřela oči.

Postupně jsem vyzkoušela i jiné hry. a to střílečku a box. Střílečka ovšem skončila neúspěchem, protože jsem nemohla přijít na způsob, jak se zbraň drží, přebíjí, nabíjí a střílí. Zkrátka její ovládání bylo nad mé síly. Celá hra mi připomínala reálnou střelnici.

Celkově se mi hraní ve virtuální realitě líbilo. Spíš než na hraní sám doma bych to doporučila na nějakou párty či pro páry. Zajisté si takto užijete kupu zábavy. Výhodou je, že na hraní nepotřebujete tolik místa, jak jsem si původně myslela. Při nainstalování hry si v nastavení do mapy zanesete okraje svého hracího prostoru, aby jste si při hraní neublížili například nárazem do zdi či  nábytku. Za mě tedy určitě palec nahoru a určitě ještě někdy vyzkouším. 

 

Hodnocení Péti: 4 z 5

Hned v úvodu musím říct, že nejsem vůbec hrací typ – počítačové hry mě nikdy nezaujaly a ani nerozumím těm, kteří jsou schopni jejich hraním strávit dlouhé hodiny. Když jsme dostali příležitost vyzkoušet virtuální realitu, tak mě to narozdíl od mých kolegů nechávalo naprostou chladnou. Později na mě ve hře došla řada. Řekla jsem si, že nebudu trhat partu a hru přeci jen vyzkouším.

Po nasazení brýlí jsem měla lehké závratě, ale asi jen první minutu, než jsem si na brýle a pocit virtuální reality zvykla. Hrála jsem hru BEAT SABER a za mě překvapivě dobrý. Hra je dynamická, rychlá a jde do rytmu hudby. Hru jsem si užila a byl to fajn zážitek, takže za mě palec nahoru. Zkoušela jsem ještě hru THE CLIMB, ale ta už mě upřímně natolik neuchvátila. 

Na meetingy, oslavy a další podobné události doporučuji. I když je hra jen pro jednoho, tak věřte, že se pobaví i všichni okolo. Když si dáte ke hře ještě sklenku vína, bude celá hra o dost zábavnější.
 

Hodnocení Jitky: 5 z 5

I já jsem se samozřejmě zapojila do testování her pro virtuální realitu. Vyzkoušela jsem hry THE CLIMB a BEAT SEABER.  

THE CLIMB rozhodně není hra pro někoho, kdo trpí závratí. Pohled z hory do hlubokého údolí a poletující ptáci okolo mě ujistili, že horolezec ze mě asi nikdy nebude. Hra se mi vůbec nedařila – většina mých pokusů do 2 minut skončila pádem dolů. A to i přes to, že jsem se během pádu snažila o něco zachytit. Před samotnou hrou doporučuji si přečíst návod, který najdete na webu Adropu, protože při hře vám to hodně pomůže. Jsou tam fígle, jak na to.

Na BEAT SEABER jsem se vyloženě těšila. Má očekávání byla opravdu vysoká – přece jen má jít o celosvětově nejúspěšnější hru

Hra je akční a nudit se určitě nebudete. Ačkoli je založena na jednoduchém principu a má úplně jednoduchou grafiku, tak vás naprosto pohltí. Podle toho, co si navolíte, máte k dispozici 1 nebo 2 světelné meče (modrý a oranžový), kterými musíte rozseknout nebo probodnout stejně barevné kostky, které na vás nalétávají. Na kostkách je pomocí šipek naznačeno, z jaké strany byste je měli vzít. Pokud je na nich kolečko, stačí jen bodnout. K dispozici je i varianta hry, kdy na kostkách šipky nejsou, a vy je můžete rozseknout z libovolné strany. Abyste to neměli tak jednoduché, do cesty se vám staví překážky v podobě různých zdí, před kterými musíte uhýbat, nebo které vás přinutí se skrčit. Když včas neuhnete nebo netrefíte určitý počet kostek, hra skončí. Kostky na vás nalétávají také z různých stran, obtížnost se postupně zvyšuje, stejně jako počet kostek, které musíte zlikvidovat. Aby se vám kostky ničily lépe, hraje vám k tomu do rytmu skvělá hudba. Stačí pár minut a leje z vás jak z konve. Nečekala bych, že se při této hře tak zapotím.

I pro přihlížející se jedná o zábavnou hru, protože na televizi lze zobrazit to, co vidíte vy a ostatní se mohou bavit tím, jak se vyhýbáte neexistujícím zdím, ohýbáte se a mácháte kolem sebe rukama. Za mě jednoznačně super zážitek a určitě si ho ráda zopakuji.

 

Hodnocení Toma: 5 z 5

Počítačové hry jsem nikdy nijak aktivně nehrál, proto ani hry ve virtuální realitě mě moc nelákaly. Když jsem ale viděl kolegy, jak kolem sebe máchají rukama a skvěle se u toho baví, tak jsem neodolal a krátce jsem si také virtuální realitu vyzkoušel.

Hrál jsem hru BEAT SEABER a moc jsem si to užil. Hra vypadá velmi jednoduše, přitom skvěle zabaví nejen samotného hráče, ale i celý kolektiv, který se na něj dívá. Rozhodně to není hra jen pro jednoho! Zážitek z hraní je super jak pro hráče, tak pro přihlížející a na nějaké večírky, firemní teambuildingy či podobné akce je to jednoznačně skvělé. 

 

Video o virtuální realitě od Adrop.cz

Hry, které můžete ve virtuální realitě vyzkoušet:

 • Beat Saber – akční hra se světelnými meči, kterými rozsekáváte pohybující se kostky tak, jak ukazují šipky, to vše za doprovodu skvělé hudby.
 • Superhot – hra jako z Matrixu, ve které po červených nepřátelích střílíte nebo házíte černými věcmi, které máte po ruce. Čas je ale vaše další zbraň, ten běží jen když se hýbete. Zažijete tak Matrix naživo, dokážete uhýbat smršti kulek.
 • Fruit Ninja – jako Ninja s katanou (tradičním japonským mečem) v každé ruce rozřezáváte všechno ovoce, které uvidíte. Hra má krásnou grafiku a příjemnou hudbu.
 • Eleven Table Tennis – zahrajete si ping pong, aniž byste potřebovali druhého hráče, je to, jako kdybyste byli opravdu u stolu a drželi míček a pálku.
 • GunClub – akční střílečka pro všechny, co mají rádi akci a dobrodružství. Zachraňujete rukojmí a zbavujete se nepřátelských vojáků, zombíků a jiných.
 • The Room – úniková hra z prostředí Britského archeologického muzea na počátku 20. století. Budete jako Sherlock Holmes luštit rébusy a záhady a dozvíte se spoustu o vynálezech minulého století.
 • The Climb – lezecká hra v prostředí asijského zálivu nebo alpských vrcholků. Pouze vy příroda okolo a skála před vámi.
 • Tilt Brush – ve hře relaxujete malováním vlastního trojrozměrného obrazu, na který se můžete podívat ze všech stran, můžete jím procházet nebo si pod něj i lehnout.
 • Job Simulator – díky této hře se můžete stát tím, co jste si chtěli vždycky vyzkoušet. Bude z vás třeba šéfkuchař, automechanik, prodavač, úředník a další.
 • Angry Birds – odreagovávací hra, ve které se snažíte prakem vystřelit ptáčky, kteří mají za úkol zbourat domeček zeleným čuníkům.

Podívejte se na ukázku ze hry Beat Saber:

 

Něco málo o Adrop.cz

Na internetovém obchodu Adrop.cz se setkáte s nabídkou zážitkových dárků, které potěší především sportovce, milovníky aut a adrenalinové nadšence či gurmány. Pro každého zde jednoduše najdete to pravé. Ať už byste někoho chtěli obdarovat či si sami vyzkoušet paragliding, letecké simulátory, lety balónem či školu smyku, tak zdejší nabídkou budete více než nadšeni. Jinými slovy si vybíráte ze zážitků v autě, ve vzduchu, různých pobytů, relaxace, adrenalinových zážitků, gurmánských zážitků, únikových her a jiných netradičních zážitků a dárků.

V nabídce zážitků se snadno zorientujete díky systému kategorií a podkategorií. Snadno a rychle tak najdete to pravé. Není tedy divu, že e-shop Adrop.cz se na trhu drží již více než 15 let a pyšní se řadou spokojených zákazníků. 

Za zmínku také určitě stojí fakt, že máte 90 dní na vrácení poukazu. Nemusíte se tedy bát, že byste při výběru sáhli vedle a poukaz by již nešel vrátit. A pro jaký zážitek tedy vyrazíte na Adrop.cz vy? 

 

Platba a doručení zážitků

Nejpohodlnější doručení je hned po objednání do e-mailu. Vybrat si však můžete i doručení Messengerem, PPL či osobní odběr na jednom z míst sítě Zásilkovna. 

Platba probíhá kartou online, bankovním převodem, na dobírku či na pobočce.

Související slevy a akce

NÁŠ TIP

Adrop.cz - Ceny od 220 Kč
Adrop.cz logo

2 % zpět

Ceny od 220 Kč

Darujte zážitek k Valentýnu.

Akce končí za:

Akce končí:

Exkluzivní sleva

Adrop.cz - Letecké simulátory
Adrop.cz logo

2 % zpět

Letecké simulátory

Akce končí za:

Akce končí:

NÁŠ TIP

Adrop.cz - Ceny od 3000 Kč
Adrop.cz logo

2 % zpět

Ceny od 3000 Kč

Užijte si pobyt na horách.

Akce končí za:

Akce končí: