Recenze Adrop: Sada na výrobu koženého pásku a sušeného masa

Zážitkové dárky nejsou jen skoky padákem, bungee jumping nebo třeba vyhlídkové lety, ale také DIY neboli udělej si sám zážitky. Nejen že si obdarovaný vyzkoušení něco nového, zároveň získá i originální dárek.

4. 12. 2021
Recenze Adrop: Sada na výrobu koženého pásku a sušeného masa

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Kolegyně Janka a Míša vyzkoušely novinku z Adrop.czKutilBoxy aneb udělej si sám dárky, kreativní sady na výrobu koženého pásku a sušeného masa včetně návodu na výrobu. Je to podle nás skvělý tip na netradiční překvapení pod stromeček – obdarovaný si vyzkouší něco, co nejspíš nikdy nedělal a k tomu získá originální dárek.

KutilBox: Sada na výrobu koženého pásku

Recenze Adrop - KutilBox na výrobu koženého pásku

 • Cena: 1 899 Kč
 • Sada obsahuje:
  • Hovězí useň o šířce 3,5 cm
  • Kožený proužek na opaskové očko
  • Opasková přezka
  • Sedlářská jehla
  • Nit
  • Kulatý průbojník na opaskové šroubky
  • 3× opaskový šroubek
  • Výsečník pro zakončení opasku
  • Papírová šablona na umístění otvorů a zakončení opasku
 • Hodnocení Janky: ★★★★★
 • Stránka produktu: KutilBox: DIY dárková sada na výrobu koženého opasku | Adrop.cz

Těšila jsem se, až mi přijde KutilBox, abych se směle mohla vrhnout do výroby koženého pásku. Jakmile jsem krabičku rozbalila, sama jsem byla zvědavá, zda zvládnu pásek sama sestavit s pomocí některého náčiní, které jsem držela v ruce poprvé. Nejdřív jsem samozřejmě nastudovala návod, který je jednoduše sepsán v přiložené brožurce. Na poslední stránce je také odkaz na video návod, kterého jsem také velmi ráda využila. :)

Ve videu je doporučeno vybavit se jednoduchou sadou na úpravu hran (brusný papír, hranořízek, hladítko a látka). Jelikož jsme většinu věcí ze sady doma bohužel neměli, nebyl to naštěstí žádný problém a zvládlo se to i bez toho.

Recenze Adrop: KutilBox na výrobu koženého pásku

Začala jsem šitím poutka, což bylo dle návodu vcelku jednoduché, následně jsem upravila opasek vyseknutím otvorů, upevnila jsem sponu pomocí opaskových šroubků, potom jsem si změřila a vysekla otvory pro uzavírání opasku (po vyzkoušení jsem naštěstí zjistila, že jsem otvory vysekla správně a opasek dobře sedí :) a v závěru jsem usekla zakončení pásku pomocí výsečníku.

Výroba pásku mi trvala celkem 2,5 hodiny a musím říct, že jsem si to opravdu užila. Vrátila jsem se v čase zpět, jelikož jsem si připadala jako na základní škole při pracovních činnostech. 

Pásek je určen nejen pro ženy, ale i pro muže a je to skvělý dárek nejen pro kutily, ale pro všechny, které baví cokoliv tvořit.

KutilBox: Sada na přípravu domácího sušeného masa

Recenze Adrop: Sada na přípravu sušeného masa

S manželem jsme si již delší dobu říkali, že bychom si sami usušili maso, ale přesně jsme nevěděli jak na to. Když jsem obdržela sadu na přípravu sušeného masa, byla jsem velmi ráda, že nám začátečníkům tato sada pomůže. Přišla velká krabice, která byla plná dřevité vlny a v tom byly lahvičky s omáčkami.

V krabici byl také návod a recepty, jak maso připravit. Sušit se dalo v sušičce na ovoce nebo v troubě. Sušičku na ovoce nemáme, takže jsme postupovali dle návodu na sušení v troubě.

Postupovala jsem podle návodu, nachystala jsem si všechny suroviny, maso jsem očistila, nakrájela na tenké proužky a naložila do uzavíratelné krabičky. Když bylo maso několik hodin odleželé, skládala jsem maso na rošt v troubě a pod něj dala ještě plech na odkapávání.

Sušila jsem dle požadované teploty skoro 6 hodin. Už jsem se nemohla dočkat, jak bude maso chutnat.

Výsledek byl překvapující. Maso bylo velmi chutné a nebylo moc cítit po koření a sojové omáčce. S chilli jsem šetřila, bála jsem se, abych ho nedala hodně, ale nakonec se ukázalo, že jsem ho dala naopak málo. Příště vím, že můžu přidat víc chilli.

Sušené maso jsme si schovali do dózy, ale mám takové tušení, že tam dlouho nevydrží. Příště musím koupit více masa

Tento box je podle mě skvělý také jako dárek. Příprava sušeného masa není nijak náročná a zvládne jej opravdu každý.

Recenze Adrop: KutilBox sada na přípravu sušeného masa

Co v e-shopu Adrop.cz oceníte?

široký výběr zážitků v různých kategoriích (druh zážitku), lokacích (dle krajů v ČR), pro různé věkové kategorie či osoby (pro ženy, pro děti, pro dědu atd.), pro různou příležitost (narozeniny, Vánoce, svatba apod.)

✅ nabídku originálních dárkových setů, které jinde nekoupíte

✅ možnost nákupu univerzálního dárkového poukazu v hodnotě, kterou si sami stanovíte

✅ originální dárková balení

✅ možnost platby různými poukázkami či benefitními body

✅ možnost e-poukazu, kterým hravě vyřešíte dárek na poslední chvíli 

Něco málo o e-shopu Adrop.cz

E-shop Adrop.cz nabízí zážitkové dárky, které udělají radost sportovcům, milovníkům nadupaných aut, adrenalinovým nadšencům, milovníkům jídla a pití i pohodářům. Mají zkrátka něco pro každého. 

Originalita, emoce a splněné sny, to jsou nejčastější důvody, proč vnímat zážitek jako ten nejlepší dárek. Už 16 let obrací své zákazníky na “správnou” víru… Na víru, že zážitky jsou mnohem lepší a kvalitnější než hmotné dárky, které často vyvolají pouze “jednorázový” pocit radosti. Na krásné zážitky se vzpomíná i po letech. Na druhou stranu jsou si v Adropu vědomi toho, že někdo na zážitky zkrátka není a mnohem raději si rozbalí onen hmotný dárek. I ten ale může být nevšední a zážitkový a přesně takové najdete v nabídce eshopu Adrop.cz , která se stále rozšiřuje o nové zážitkové dárky.

Jaké zážitky v Adropu najdete?

Můžete si vychutnat jízdu například ve Ferrari nebo Lamborghini, trochu adrenalinu při tandemovém seskoku nebo zkusit pilotovat Boeing 737 nebo stíhačku F16. Pro požitkáře je nabídka také široká, například můžete vyzkoušet plavbu na plachetnici, pobyt v pivních lázních, wellness, zážitkovou noc v ZOO nebo třeba pobyt ve vesmíru ve virtuální realitě a spoustu dalších nevšedních zážitků.

KutilBoxy jsou v Adropu novinkou, kromě výroby pásku a sušeného masa si můžete vyzkoušet výrobu koženého zápisníku, výrobu piva, dochutit whisky či třeba upražit vlastní kávu.

Související slevy a akce

SLEVA 14 %

Adrop.cz - Sleva 14 %
Adrop.cz logo

2 % zpět

Sleva 14 %

Vyhlídkový let vzducholodí

Akce končí za:

Akce končí:

AKČNÍ CENY

Adrop.cz - Akční ceny
Adrop.cz logo

2 % zpět

Akční ceny

Vánoce 2022 plné záááážitků

Akce končí za:

Akce končí: