Recenze Adrop - Zážitek jako dárek na poslední chvíli

Hledáte vhodný dárek a nevíte co vybrat? Darujte zážitek. Naše redaktorka vyzkoušela voucher a tak vám přinášíme recenzi Adrop - firmy na zážitky.

18. 12. 2018
Recenze Adrop - Zážitek jako dárek na poslední chvíli

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Zážitková společnost Adrop.cz je na trhu od června roku 2005. Za tu dobu Adrop.cz posbíral spousty zkušeností, díky kterým může nabídnout ty nejlepší záááážitkové dárky pro chlapy. Nicméně nyní, v předvánočním období jde toto striktní vymezení trochu stranou. :-)

Z jejich široké nabídky více než 300 zážitků si vybere každý pro každého, koho lákají adrenalinové, gurmánské, relaxační, nebo jiné zážitky.  V e-shopu najdete i speciální stránku pro ženy a pro děti, takže je kam se podívat a z čeho vybírat.

Dárky na poslední chvíli

Také se dostáváte do situace, kdy vám dojdou nápady na hmotné dárky, nebo na poslední chvíli zjistíte, že nemáte ten správný dárek ať už k narozeninám, výročí či k Vánocům? Neberte to tak, že jste něco nezvládli. Naopak! To je ta správná příležitost splnit vašim blízkým jejich sen či přání! V dnešní době si spousta z nás nedopřeje to, po čem toužíme, protože to vlastně až tak nepotřebujeme. Právě naopak! Zážitky jsou věci, které potřebují, aby byl jejich život plný nezapomenutelných vzpomínek.

E-shop Adrop je tu pro vás 24 hodin denně a 365 dní v roce, tak proč nevyužít příležitost. Dárkový poukaz si vytisknete během chviličky a pokud nejste zrovna zruční, postačí obyčejná obálka a dárek je na světě. A jaký!

Tip na dárek

Vybíráte zážitek pro partnera, rodiče, děti, nebo snad šéfa? Adrop si pro nás přichystal hezky na jednom místě Tipy na dárky ke všemožným příležitostem! Tak na co ještě čekáte?

Jak vybrat správný dárek

Někdo má specifická přání a pořád o nich mluví. Jiný jen tak našeptává a najdeme i jedince, kteří si to nechávají sami pro sebe. Pokud si nejste jisti, jaký zážitek vybrat, doporučíme vám použít Dárkového průvodce. Ať už máte doma Hračičku, Piráta silnic, Sportovce, nebo chcete dopřát relax královně vašeho srdce, nemůžete šlápnout vedle! Pokud si však opravdu nejste jisti a nechcete riskovat, darujte Univerzální certifikát v libovolné hodnotě.

Jestli nechcete, aby obdarovaný cestoval za zážitkem na druhou stranu republiky, je dobré zohlednit výběr zážitku také podle Mapy. Na první pohled vidíte počet zážitků na  konkrétním místě v ČR, ale i v zahraničí.

Na stránce Vše o nákupu se dozvíte informace o způsobu doručení, platby, dárkovém balení a další potřebné informace. Také to, že každý pokuaz má platnost 12 měsíců a za příplatek si jej obdarovaný může v případě potřeby prodloužit až na 24 měsíců.

A jaký je trhák letošních Vánoc? No přeci Větrný tunel! Hanka si ho vyzkoušela a rozhodla se s námi podělit o svůj zážitek.

 

Simulátor volného pádu - Větrný tunel

 

  • Cena: od 1 500 Kč
  • Místo zážitku: Praha Letňany
  • Celková doba zážitku: cca 1,5 hodiny
  • Doba samotného zážitku: 3 minuty
  • Rychlost zážitku: až 270 km/hod
  • Věk: od 6 do 130  let
  • Hanky hodnocení: 5 z 5
  • Stránka zážitku: Adrop

Tak tenhle zážitek je opravdový fičááák, přesně jak se dočtete na stránkách Adrop. Mě jej nadělil Ježíšek k loňským Vánocům a protože adrenalin miluju, byla jsem nadšená a hodně nedočkavá. Když přišel den “D” už s předstihem (což není má vlastnost) jsem stepovala natěšená před arénou v Letňanech. Na místě je přilehlé parkoviště, takže nadšenci, kteří nevyužijí MHD se nemusí obávat, že nebudou mít kde zaparkovat.

Při příchodu mě na recepci mile přivítali a já měla pocit, že čekají právě na mne. Nebylo mi úplně jasné, proč je doba zážitku 1,5 hodiny když samotný zážitek trvá pouhé 6 minut. Ale brzy jsem se to dozvěděla. Instruktoři byli velice přátelští a informovali nás, že napřed projdeme krátkou instruktáží, následně si vyzvedneme vybavení, převlečeme se a jde se na to.

Instruktáž probíhala v hale, kde byl také trenažér a na něm jsme si mohli vyzkoušet správnou polohu a pohyby. Popravdě tam jsme se všichni smáli, přišlo nám zvláštní, že tak malý rozdíl sklonu hlavy, rukou či nohou může znamenat i velký problém. Realita byla jiná :)

Další důležitou věcí jsou posunky instruktorů. Jelikož se v tunelu neslyšíte díky tomu, jaký je tam fičák a navíc máte špunty v uších, je důležité opravdu “spolupracovat” a pamatovat si co který posunek instruktora znamená…..hlavu nahoru, dolů, co s rukama apod. Dozvěděli jsme se, že “létat” budeme celkem čtyřikrát po cca 1,5 minutě a šli jsme si “nafasovat” kombinézy, brýle, helmy a špunty do uší.

V naší partě nás bylo celkem 6, od 7mi let do 64 let. Při prvním vstupu jsem přemýšlela o tom, co jsem se dozvěděla na začátku….přijít ke dveřím, zůstat stát, ani krok do tunelu….jen prostě padnout :D Už jsem se viděla, jak se válím na zemi. To se však nestalo (ani by to nešlo, spíš bych si pěkně rozbila nos o stěny tunelu pokud by tam nebyl zkušený a vtipný instruktor Tomáš). Cítila jsem jak padám a najednou jsem se vznášela. Že by to bylo tak jednoduché? Ne, sice to nebylo ani cítit, ale v odrazu stěny tunelu jsem viděla sebe a nade mnou Tomáše, který si mě chytil za přidělané držáky na zádech kombinézy a už jsme se vznášeli. Přímo famózní zážitek.

A jak se z tunelu vystupuje? Jen tak si doletíte ke vstupu. Větrný vír vás odnese až mezi rám dveří a vy se postavíte….. Páráda doprovázená neskutečným adrenalinem :) 1. minutu jsem se vznášela jen díky instruktorovi, ty další už jsem měla možnost vyzkoušet si létání samostatně tváří v tvář mému současnému “hrdinovi” Tomášovi, který mi posunky naznačoval pohyby, díky nímž jsem se nadnášela a klesala, couvala a létala vpřed jak jsem chtěla….no a taky nechtěla :D

Zážitek je to téměř nepopsatelný, obzvláště v poslední minutě, kdy létáte až ke stropu takovou rychlostí, že nestíháte ani zatajit dech.  Doporučuju všem, kteří se rozhodnou pro tento zážitek dokonale zašněrovat boty a dámám pevně svázat dlouhé vlasy gumičkou. Mě při tom fičáku uletěla - nevadila mi ztráta, ale rozčesávat ten chumel byl zážitek opačný :)

Za mě 5 hvězdiček z 5 - kdyby to šlo, dala bych víc. Těm váhavým chci říct….není na co čekat, jděte do toho a čím delší let si koupíte, tím líp. Mně 6 minut nestačilo ;)

Tip Hanky na závěr: jestli je na vás či vaše blízké skok padákem už moc, tak tohle je ta “zlatá střední cesta” ;) Nyní navíc k nákupu Větrného tunelu získáte další zážitek ZDARMA!