Zážitky.cz

Získejte 6 % zpět z Vašeho nákupu

Chcete darovat něco lepšího, než obligátní láhev vína nebo bonboniéru? Věnujte svým nejmilejším zážitek na celý život – vyberte si z nabídky adrenalinových, relaxačních i vzdělávacích dobrodružství.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 638 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Zážitky.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Zážitky.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 6 % cashback z každého nákupu!

Zazitky.cz přinášejí dárky těm, co věří, že v koutku lidské rozmazlené duše zůstává touha po dobrodružství, překonání sama sebe a získání radosti ze života. Členové jejich profesionálního týmu většinu zážitků vyzkoušeli na vlastní kůži a pracují jen s těmi nejlepšími zprostředkovateli. A podle ohlasů a recenzí svých zákazníků nabídku neustále vylepšují.

Přehledný web, široká nabídka

Na Zazitky.cz se rychle zorientujete. Pokud ten pravý dárek nenajdete v hlavní nabídce, přehledný katalog vás nasměruje tam, kam potřebujete. Vyberete si podle kategorie nebo typu zážitku, sezóny, příležitosti nebo místa, případně podle toho, komu chcete zážitek věnovat. V nabídce najdete 188 aktuálních zážitků na 424 místech po celé ČR. S výběrem vám pomůže i dárkový online rádce.

Kvalitní servis, maximální spokojenost

Jakmile pro své blízké vyberete zážitek, e-shop vám objednávku okamžitě potvrdí e-mailem. Poukaz na dárek obdržíte zdarma v dárkovém balení. Na rezervaci dárku máte spoustu času, celých 12 měsíců. Pokud se s dárkem přece jen netrefíte, můžete jej bezplatně vyměnit.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Zážitky.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat