GreenStore.cz

EKO & BIO výrobky – vše od přírodní kosmetiky přes drogerii, nádobí a potravinové obaly až po zdravé potraviny na jediném místě. Dejte zelenému životu zelenou. S láskou k přírodě i k sobě.

Získejte 4 % zpět z Vašeho nákupu

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 655 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě GreenStore.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web GreenStore.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 4 % cashback z každého nákupu!

Ekologická drogerie a domácnost, přírodní kosmetika a biopotraviny nemusí nutně patřit mezi luxusnější zboží, než je to běžné. Naopak. Cena za výrobky na GreenStore.cz se často vrátí a s tím se dostaví i dobrý pocit ze zdravého života a šetrného přístupu k přírodě. Často stačí jen jediné. Zkusit to.

Zelená inspirace

GreenStore.cz se velmi dobře orientuje v oblasti ekologických a přírodních výrobků pro rodinu a domácnost i pro firmy. Nabízí zboží od osvědčených ekologických značek a funguje také jako skvělá inspirace – najdete tu produkty, které vás překvapí a nadchnou, třeba kvalitní designové nádobí z bambusu či bioplastu, kompostovatelné sáčky i koše, rozmanitné pytlíky a tašky nejen na potraviny, kancelářské potřeby bez chemických škodlivin a další.

Péče o tělo, úklid i zdravé stravování

V e-shopu pořídíte produkty pro kompletní péči o své tělo, šetrné výrobky pro děti i dekorativní kosmetiku. Svou domácnost můžete vybavit ekologickými hygienickými prostředky na údržbu, praní prádla a mytí nádobí, a to i ve výhodných XXL baleních. Objevíte tu i nabídku bezlepkových potravin, superpotravin, pochutin, sušených plodů a čajů.

Oblíbený e-shop

GreenStore.cz garantuje ekologický přístup, netoxičnost a spokojenost z nákupu. Nabízí možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu, dopravu při objednávce nad 1 000 Kč zdarma a vyzvednutí v Praze zdarma do 24 hodin od objednání. Disponuje také 2 000 položek skladem k okamžitému odběru. Obchod jde svým zákazníkům příkladem. Zboží balí do použitých krabic a novin a své materiály tiskne na recyklovaný papír. Za vše mluví 97 % spokojených zákazníků, kteří nákup v e-shopu doporučují.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro GreenStore.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat