GreenStore.cz

EKO & BIO výrobky – vše od přírodní kosmetiky přes drogerii, nádobí a potravinové obaly až po zdravé potraviny na jediném místě. Dejte zelenému životu zelenou. S láskou k přírodě i k sobě.

Získejte 4 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 4 % místo běžných 4 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě GreenStore.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web GreenStore.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 4 % cashback z každého nákupu!

Ekologická drogerie a domácnost, přírodní kosmetika a biopotraviny nemusí nutně patřit mezi luxusnější zboží, než je to běžné. Naopak. Cena za výrobky na GreenStore.cz se často vrátí a s tím se dostaví i dobrý pocit ze zdravého života a šetrného přístupu k přírodě. Často stačí jen jediné. Zkusit to.

Zelená inspirace

GreenStore.cz se velmi dobře orientuje v oblasti ekologických a přírodních výrobků pro rodinu a domácnost i pro firmy. Nabízí zboží od osvědčených ekologických značek a funguje také jako skvělá inspirace – najdete tu produkty, které vás překvapí a nadchnou, třeba kvalitní designové nádobí z bambusu či bioplastu, kompostovatelné sáčky i koše, rozmanitné pytlíky a tašky nejen na potraviny, kancelářské potřeby bez chemických škodlivin a další.

Péče o tělo, úklid i zdravé stravování

V e-shopu pořídíte produkty pro kompletní péči o své tělo, šetrné výrobky pro děti i dekorativní kosmetiku. Svou domácnost můžete vybavit ekologickými hygienickými prostředky na údržbu, praní prádla a mytí nádobí, a to i ve výhodných XXL baleních. Objevíte tu i nabídku bezlepkových potravin, superpotravin, pochutin, sušených plodů a čajů.

Oblíbený e-shop

GreenStore.cz garantuje ekologický přístup, netoxičnost a spokojenost z nákupu. Nabízí možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu, dopravu při objednávce nad 1 000 Kč zdarma a vyzvednutí v Praze zdarma do 24 hodin od objednání. Disponuje také 2 000 položek skladem k okamžitému odběru. Obchod jde svým zákazníkům příkladem. Zboží balí do použitých krabic a novin a své materiály tiskne na recyklovaný papír. Za vše mluví 97 % spokojených zákazníků, kteří nákup v e-shopu doporučují.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google