Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě FajnSlevy.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web FajnSlevy.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

35 nákupů
24 uživatelů vyzkoušelo
5 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
39 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 1.5 % cashback za každý nákup!

FajnSlevy.cz, internetový portál, jehož mottem je „Nejlepší slevy ve Vašem městě“. Na svých stránkách FajnSlevy.cz nabízejí unikátní zboží a akce nejrůznějších druhů, se slevou 40 - 90 %, což zajisté potěší nejen Vás osobně a Vaše blízké, ale i Vaši peněženku.Tento slevový portál nabízí zážitky, zboží, dárky a mnoho dalších. Na své webové stránce proto vyvěšují slevy z celé České republiky a ze Slovenska.

FajnSlevy.cz nabízejí také věrnostní program. Za doporučování slev kamarádům získáte kredity. Kredity jsou v podstatě virtuální peníze, které můžete uplatnit při nákupu slev a získat tak lepší cenu nebo rovnou celý poukaz zdarma. Jeden kredit se rovná jedné koruně.

Pokud Vás zaujme nějaká z  nabídek, stačí kliknout na tlačítko KOUPIT, vyplnit e-mailovou adresu a vybrat způsob platby. Jakmile se nabídka stane aktivní a pokud již budete mít objednávku zaplacenou, obdržíte na Váš email poukaz na odběr slevy.

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google