Bez registrace nezískáte peníze zpět z nákupu ve výši až 15 %! Registrujte se a získejte vstupní bonus 50 Kč! »

Invia.cz

Invia.cz - Největší prodejce online zájezdů v ČR!

Přispějte na dobročinné účely až 1.5 %

Přispět pomocí nákupu
Za nákupy v tomto obchodu nezískáte na jeho přání cashback, ale přispějete na dobročinné účely.

Celkem jste již přispěli . Děkujeme!

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 15 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Invia.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Invia.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

79 nákupů
74 uživatelů vyzkoušelo
402 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
78 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Nákupem dovolené na Invia.cz přes Plnou Peněženku přispějete 1.5 % cashback z jeho ceny na dobročinné účely!

Portál Invia.cz je největší online prodejce zájezdů v České republice, který od svého vzniku roku 2002 vyslal na cesty po světě více než 1 000 000 cestujících a může se pyšnit 98 % spokojených zákazníků. Tento autorizovaný prodejce nabízí zájezdy od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří z České republiky i ze Slovenska, jako jsou Alexandria, Blue Sky Travel, Čekod, Exim Tours, Firo Tour, Fischer, Mundo, Neckermann, Canaria Travel, Eso Travel, Siam Travel a mnoho dalších.

Na svém webu Invia nabízí: Last a First minute zájezdy, zájezdy k moři i na hory, ubytování v ČR i ve světě - Egypt, Tunisko, Řecko, Turecko, Djerba, Kypr, Tunis, Španělsko, Itálie, Kanárské ostrovy, Francie, Rakousko, Bulharsko, Chorvatsko, Černá hora, Maroko, Bali, Mexiko, Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Kapverdské ostrovy, Spojení arabské emiráty a mnoho dalších.

V denní Top nabídce Invia nabízí zájezdy i s více jak 50% slevou.

Invia je členem několika vyhlášených asociací a fondů - APEK (Asociace pro elektronickou komerci), AČCKA (Asociace českých cestovních kanceláří a agentur), IATA (Mezinárodní asociace leteckých dopravců), ECTAA (The European Travel Agent´s and Tours Operators Associations), ESF (Evropský sociální fond), ACK ČR (Asociace cestovních kanceláří České republiky).Invia získala i několik velmi prestižních ocenění. V roce 2006 byla vyhlášena nejrychleji rostoucí českou technologickou firmou v kategorii Rising Stars v rámci střední Evropy dle Fast 50 společnosti Deloitte Central Europe.V roce 2012 se Invia stala absolutním vítězem kategorie Obchod a služby v soutěži Web Top 100. Webové stránky společnosti navíc získaly 1. místo v kategorii Cestovní ruch.Roku 2013 Invia získala 1. místo v kategorii nejlepší online prodejce a 3. místo v kategorii nejlepší prodejce letenek. Za rok 2014 obdržela od TTG Travel Awards také ocenění nejlepší online prodejce. V letošním ročníku soutěže Českých 100 nejlepších v kategorii Cestovní ruch a hotelnictví byla Invia také oceněna.

Podmínky

Zobrazit více

Za nákupy v tomto obchodu nezískáte na jeho přání cashback, ale PŘISPĚJETE NA DOBROČINNÉ ÚČELY.

Proklikněte se před svým nákupem přes PlnaPenezenka.cz, a zajistěte tak jen díky jednomu kliknutí navíc příspěvek na správnou věc.

DĚKUJEME!

Pro připsání příspěvku je nutné provést celou objednávku on-line přes nezávaznou objednávku a dokončit ji se stejným identifikačním číslem. Zrušení objednávky nebo vytvoření nové objednávky (nové identifikační číslo) může způsobit ztrátu spojení a nepřipsání příspěvku.

Výběr a nákup dovolené je potřeba začít proklikem přes PlnaPenezenka.cz. U objednávek začínajících přes telefon nebo email nedokážeme bohužel zajistit příspěvek (následná objednávka přes PlnaPenezenka.cz bude vyhodnocena jako duplicita k již stávající rozjednané objednávce).

Příspěvek bohužel nemůžeme garantovat při nákupu zájezdu od německých CK.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody