Za nákupy v tomto obchodu nezískáte na jeho přání cashback, ale přispějete na dobročinné účely.

Celkem jste již přispěli . Děkujeme!

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 635 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Invia.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Invia.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Nákupem dovolené na Invia.cz přes Plnou Peněženku přispějete 1,25 % cashback z jeho ceny na dobročinné účely!

Portál Invia.cz je největší online prodejce zájezdů v České republice, který od svého vzniku roku 2002 vyslal na cesty po světě více než 1 000 000 cestujících a může se pyšnit 98 % spokojených zákazníků. Tento autorizovaný prodejce nabízí zájezdy od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří z České republiky i ze Slovenska, jako jsou Alexandria, Blue Sky Travel, Čekod, Exim Tours, Firo Tour, Fischer, Mundo, Neckermann, Canaria Travel, Eso Travel, Siam Travel a mnoho dalších.

Na svém webu Invia nabízí: Last a First minute zájezdy, zájezdy k moři i na hory, ubytování v ČR i ve světě - Egypt, Tunisko, Řecko, Turecko, Djerba, Kypr, Tunis, Španělsko, Itálie, Kanárské ostrovy, Francie, Rakousko, Bulharsko, Chorvatsko, Černá hora, Maroko, Bali, Mexiko, Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Kapverdské ostrovy, Spojení arabské emiráty a mnoho dalších.

V denní Top nabídce Invia nabízí zájezdy i s více jak 50% slevou.

Invia je členem několika vyhlášených asociací a fondů - APEK (Asociace pro elektronickou komerci), AČCKA (Asociace českých cestovních kanceláří a agentur), IATA (Mezinárodní asociace leteckých dopravců), ECTAA (The European Travel Agent´s and Tours Operators Associations), ESF (Evropský sociální fond), ACK ČR (Asociace cestovních kanceláří České republiky).Invia získala i několik velmi prestižních ocenění. V roce 2006 byla vyhlášena nejrychleji rostoucí českou technologickou firmou v kategorii Rising Stars v rámci střední Evropy dle Fast 50 společnosti Deloitte Central Europe.V roce 2012 se Invia stala absolutním vítězem kategorie Obchod a služby v soutěži Web Top 100. Webové stránky společnosti navíc získaly 1. místo v kategorii Cestovní ruch.Roku 2013 Invia získala 1. místo v kategorii nejlepší online prodejce a 3. místo v kategorii nejlepší prodejce letenek. Za rok 2014 obdržela od TTG Travel Awards také ocenění nejlepší online prodejce. V letošním ročníku soutěže Českých 100 nejlepších v kategorii Cestovní ruch a hotelnictví byla Invia také oceněna.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Invia.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat