Za nákupy v tomto obchodu nezískáte na jeho přání cashback, ale přispějete na dobročinné účely.

Celkem jste již přispěli . Děkujeme!

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Invia.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Invia.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

130+ nákupů
120+ uživatelů vyzkoušelo
382 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
78 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Nákupem dovolené na Invia.cz přes Plnou Peněženku přispějete 1.25 % cashback z jeho ceny na dobročinné účely!

Portál Invia.cz je největší online prodejce zájezdů v České republice, který od svého vzniku roku 2002 vyslal na cesty po světě více než 1 000 000 cestujících a může se pyšnit 98 % spokojených zákazníků. Tento autorizovaný prodejce nabízí zájezdy od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří z České republiky i ze Slovenska, jako jsou Alexandria, Blue Sky Travel, Čekod, Exim Tours, Firo Tour, Fischer, Mundo, Neckermann, Canaria Travel, Eso Travel, Siam Travel a mnoho dalších.

Na svém webu Invia nabízí: Last a First minute zájezdy, zájezdy k moři i na hory, ubytování v ČR i ve světě - Egypt, Tunisko, Řecko, Turecko, Djerba, Kypr, Tunis, Španělsko, Itálie, Kanárské ostrovy, Francie, Rakousko, Bulharsko, Chorvatsko, Černá hora, Maroko, Bali, Mexiko, Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Kapverdské ostrovy, Spojení arabské emiráty a mnoho dalších.

V denní Top nabídce Invia nabízí zájezdy i s více jak 50% slevou.

Invia je členem několika vyhlášených asociací a fondů - APEK (Asociace pro elektronickou komerci), AČCKA (Asociace českých cestovních kanceláří a agentur), IATA (Mezinárodní asociace leteckých dopravců), ECTAA (The European Travel Agent´s and Tours Operators Associations), ESF (Evropský sociální fond), ACK ČR (Asociace cestovních kanceláří České republiky).Invia získala i několik velmi prestižních ocenění. V roce 2006 byla vyhlášena nejrychleji rostoucí českou technologickou firmou v kategorii Rising Stars v rámci střední Evropy dle Fast 50 společnosti Deloitte Central Europe.V roce 2012 se Invia stala absolutním vítězem kategorie Obchod a služby v soutěži Web Top 100. Webové stránky společnosti navíc získaly 1. místo v kategorii Cestovní ruch.Roku 2013 Invia získala 1. místo v kategorii nejlepší online prodejce a 3. místo v kategorii nejlepší prodejce letenek. Za rok 2014 obdržela od TTG Travel Awards také ocenění nejlepší online prodejce. V letošním ročníku soutěže Českých 100 nejlepších v kategorii Cestovní ruch a hotelnictví byla Invia také oceněna.

Podmínky

Zobrazit více

Za nákupy v tomto obchodu nezískáte na jeho přání cashback, ale PŘISPĚJETE NA DOBROČINNÉ ÚČELY.

Proklikněte se před svým nákupem přes PlnaPenezenka.cz, a zajistěte tak jen díky jednomu kliknutí navíc příspěvek na správnou věc.

DĚKUJEME!

Pro připsání příspěvku je nutné provést celou objednávku on-line přes nezávaznou objednávku a dokončit ji se stejným identifikačním číslem. Zrušení objednávky nebo vytvoření nové objednávky (nové identifikační číslo) může způsobit ztrátu spojení a nepřipsání příspěvku.

Výběr a nákup dovolené je potřeba začít proklikem přes PlnaPenezenka.cz. U objednávek začínajících přes telefon nebo email nedokážeme bohužel zajistit příspěvek (následná objednávka přes PlnaPenezenka.cz bude vyhodnocena jako duplicita k již stávající rozjednané objednávce).

Příspěvek bohužel nemůžeme garantovat při nákupu zájezdu od německých CK.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Pro uložení nastavení zadejte své heslo

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google