až 1,25 % zpět z nákupu Přispět pomocí nákupu

Invia.cz - dovolená snů

Plánujete si zaslouženou dovolenou? Neradi cestujete na vlastní pěst? Hledání levných letenek a ubytování je sice zábava, ale pokud patříte k lidem, kteří raději jen kliknou a jedou, čtěte dál. Invia.cz je česká cestovní agentura a zprostředkuje vám zájezd, kam si jen budete přát. Do oblíbených evropských destinací, ale i za exotikou. Cestování nikdy nebylo jednodušší.


Odměny z tohoto obchodu nejsou připisovány uživatelům, ale jsou věnovány na dobročinné účely.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 929 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Invia.cz

Jaký je rozdíl mezi agenturou a kanceláří?

Spousta turistů si tyto dva pojmy stále plete. Pojďme si tedy společně rozdíl vysvětlit:

 • Cestovní kancelář - prodává zájezdy, které si sama vytváří.
 • Cestovní agentura - přeprodává zájezdy od cestovních kanceláří. Připlatíte si sice pár korun za provizi, ale agentura za vás zařídí vše potřebné.

Výhody nákupu dovolené na Invia.cz

Oproti ostatním agenturám má Invia několik výhod, které si rozhodně nenecháme pro sebe.

 • Garance nejnižší ceny - I přesto, že jde o cestovní agenturu, neplatíte žádnou provizi a pokud cestovní kancelář nabízí slevu, na Invia.cz ji najdete taky.
 • Invia šetří váš čas - nemusíte chodit po jednotlivých pobočkách cestovních kanceláří. Zájezd si vyberete v klidu z pohodlí domova.
 • Ochotný a proškolený - personál Invia má na každou destinaci vlastní tým, který vám ochotně zodpoví všechny dotazy.

Na Invia.cz je z čeho vybírat!

Už v zimních měsících si vyberete z first minute nabídek na následující léto. Zajistíte si tak letní dovolenou za bezvadnou cenu. Pokud se naopak pro dovolenou rozhodnete z hodiny na hodinu, prohlédněte si last minute zájezdy, které se těší velké oblibě. A pokud hledáte inspiraci, tak vám s radostí představíme nejoblíbenější druhy zájezdů.

 • Rekreační zájezdy - moře, pláž, sluníčko. V létě navštivte například Itálii a ochutnejte zdejší vyhlášenou kuchyni. Pro zimní relax u moře doporučujeme Maledivy, které vás uchvátí nejen průzračným mořem.
 • Poznávací zájezdy - nemáte času na rozdávání, ale přesto byste rádi poznali nová místa? Využijte jednodenní nebo víkendové zájezdy do evropských destinací. S velkým nadšením turistů se v posledních letech setkává Budapešť.
 • Lyžařské zájezdy - jste milovníky zimních sportů? Právě pro vás je tato kategorie jako stvořená. Vyrazte lyžovat do Itálie nebo Rakouska.

Kromě zájezdů poskytuje Invia.cz také letenky. Pokud si tedy vyberete zájezd, u kterého si musíte sami zajistit dopravu, nemusíte ani hledat jinde.

Jak nakoupit na Invia.cz?

Vybrali jste si zájezd a nevíte, jak pokračovat dál? Zvolte počet osob a pokojů, které byste rádi zarezervovali. Využijte také různá pojištění. Invia vám rovnou ukáže předpokládanou cenu. Po odeslání objednávky už postupujte podle pokynů v e-mailu. Zakoupení zájezdu je hračka a není se čeho bát. V případě komplikací se nebojte obrátit na zákaznickou linku nebo online chat. Pracovníci agentury vám se vším ochotně poradí.

Platba objednaného zájezdu

Jestli si chcete zajistit místo, zaplaťte ihned. Pokud si ale nejste úplně jistí, objednejte si dovolenou nezávazně. A jaké jsou možnosti platby?

 • Bankovní převod
 • Platba na pobočce
 • Platební karta
 • Benefitní poukazy

Je jen na vás, kterou možnost platby si vyberete. Za nás ale doporučujeme online platbu, abyste mohli využít cashbackového portálu Plné Peněženky a přispět 1,25 % na dobročinné účely.

Hledáte další cestovatelské tipy?

Pokud jste si nevybrali na Invia.cz, ale přeci jen byste rádi někam vyrazili, máme řešení. Při cestování na vlastní pěst rozhodně využijete ubytování na Booking.com. Pro akční letenky navštivte Kiwi.com. Nabízíme Vám také cashback z cestovní kanceláře Firotour.

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  až 1,25 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat