E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

FiroTour.cz - cestovní kancelář, která vám zařídí bezproblémovou dovolenou

Zájezdy za skvělé ceny na jednom místě. Cítíte, že si potřebujete odpočinout a v práci si můžete vzít dovolenou? Pak přišel čas si jí vybrat a vydat se relaxovat! Dovolenou, lyžařský zájezd či poznávací víkend si můžete vybrat z pohodlí domova na webových stránkách cestovní kanceláře FiroTour.cz.

 

Obchod je dočasně pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod CK České Kormidlo.cz .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 913 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o FiroTour.cz

Cestování bez starostí

Cestování s cestovní kanceláří má jednu velkou výhodu, kterou je to, že budete cestovat bez starostí. Cestovní kancelář FiroTour.cz totiž zařídí vše od dopravy a ubytování, až po výlety při samotném pobytu za vás! Velkou výhodou jejich internetových stránek je to, že si budete moci vybrat dovolenou přesně podle vašich představ, od ceny pobytu po jeho délku a destinaci.

Je libo first minute nebo last minute?

Cestovní kancelář svým zákazníkům nabízí mnohem víc, než jen týdenní pobyty na pláži. Z čeho všeho si u nich na webu tedy můžete vybrat?

 • Last minute - rozhodli jste se pro dovolenou na poslední chvíli, nebo jenom chcete hodně ušetřit? Pak jsou právě last minute zájezdy s těmi nejvýhodnějšími cenami to pravé pro vás! Cestovní kancelář FiroTour.cz vám nabízí tyto zájezdy rozdělené podle kontinentů. Můžete se tak podívat na Kanárské ostrovy, do Itálie, Francie, Španělska, Egypta, Keni, Spojených Arabských Emirátů či na Srí Lanku nebo Kapverdy.

 • Poznávací zájezdy - právě tento druh dovolené je vhodný pro ty, kteří mají rádi spíše aktivní odpočinek a poznávání nových zemí, kultur, jazyků a jídla. S CK FiroTour.cz můžete navštívit mimo jiné i Island, Itálii, Španělsko, Portugalsko, Velkou Británii, Francii, Rakousko, Čínu, Spojené Arabské Emiráty, Egypt, Německo, Srí Lanku, Řecko, nebo třeba Kubu.

 • Plavby - právě ty jsou jeden z nejoblíbenějších druhů dovolených v posledních letech. S CK FiroTour.cz se budete moci podívat na poznávací plavby po březích Dánska, Francie, Itálie, Norska, Řecka, Španělska, Turecka, Indonésie, Malajsie, Singapuru, Thajska, Kanady nebo Spojených států amerických.

 • Lyžařské zájezdy - skvělý tip na aktivní dovolenou jsou právě lyžařské zájezdy. Vy i vaše děti si můžete zalyžovat na bílých svazích České republiky, Itálie, Francie, Rakouska a Slovenska.

 • Letecké víkendy -  ideální pro ty, kteří se chtějí vyčistit myšlenky v jedné z velkých metropolí. Jedná se o výlety do Estonska, Finska, Francie, Itálie, Lotyšska, Norska, Portugalska, Ruska, Švédska, Velké Británie, Spojených arabských emirátů nebo na Island či Maltu.

 • Exotická dovolená - to pravé pro všechny milovníky velkého tepla a vysoké vlhkosti. Nevadí vám delší cestování letadlem a dalšími dopravními prostředky? Pak byste měli právě vy využít nabídek CK FiroTour.cz a vyrazit si užít volných dní například do Keni, Senegalu, Tanzánie, Indie, Indonésie, Ománu, Spojených arabských emirátů, Thajska, Dominikánské republiky, Mexika, na Kapverdy, Reunion, Mauricius, Srí Lanku, nebo Kubu.

 • Letecké zájezdy - CK FiroTour.cz nabízí i klasické letecké zájezdy, na jaké už roky jezdíme. Vypravit se můžete například po Evropě a navštívit země jako Albánie, Bulharsko, Chorvatsko, Itálie, Portugalska, Rumunska, Španělska, Turecka, na Maltu, Kypr, Kanárské ostrovy, nebo například Řecko. A právě v Řecku si můžete vybrat dovolenou na jednom z ostrovů jako je Kos, Korfu, Kréta, Santorini, Rhodos nebo Zakynthos. Pokud byste se přeci jen podívali do vzdálenější destinace, můžete navštívit jednu z Afrických zemí, jakou je například Egypt, Kapverdy, Keňa, Mauricius, Reunion, Senegal, Tanzánie, nebo třeba Tunisko. Pro velké cestovatele jsou připraveny pobyty v Asii, například Indii, Indonésii, Izraeli, Jordánsku, na Maledivách, a Srí lance, v Ománu, Spojených arabských emirátech, nebo v Thajsku.

 • Dovolená autem - skvělý způsob cestování pro ty, kteří nejsou fanoušky létání. Cestování vlastním automobilem má výhodu v tom, že se řídíte podle sebe, takže si itinerář cesty plánujete podle vlastních potřeb. S CK FiroTour.cz se můžete podívat do Chorvatska, Itálie, Maďarska, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska, Slovinska, nebo Švýcarska. Dovolenou autem si ale můžete užít i u nás v Česku.

 • Rekreační domy a vily - pokud si chcete užít zaslouženého odpočinku v soukromí, CK FiroTour.cz nabízí pronájem rekreačních domů a vil. V nabídce si vybere opravdu každý, protože si pobyt budete moci nastavit podle svého. Je jen na vás, na kolik dní a s kolika lidmi na dovolenou pojedete, ubytování si budete moci vybrat i podle široké nabídky zemí.

Specialita cestovní kanceláře FiroTour.cz? Tématické dovolené!

Pokud si nejste jistí, jaký druh pobytu si chcete vybrat, pak má pro vás CK Firo tour pobyty rozdělené do několika kategorií. Nechce se vám jet do klasického hotelu? Využijte jeden z 33 000 rekreačních domů a vil, které má FiroTour.cz v nabídce. Bojíte se nepříjemného překvapení  podobě nespokojenosti s ubytováním? Vsaďte na jistotu a vydejte se do oblíbených hotelů CK Firo tour.

Na dovolenou se speciálními slevami pro seniory nad 55 let se díky FiroTour.cz můžete podívat i vy! Pokud jste rodina cestující s dětmi, určitě rádi využijete možnosti dovolené v hotelech tomu uzpůsobených. Vaši potomci si užijí animační programy s velkou spoustou zábavy a vy budete mít dostatek času na sebe. Pokud se naopak chcete vydat na dovolenou bez dětí, zkuste pobyt v hotelech určených pro lidi na 15 let. Určitě si zde užijete spoustu klidné atmosféry přímo určené k relaxu a romantice. Dalším speciálním druhem dovolené je ta se psem. Je určená pro ty, kteří se nemohou dovolit nechat své čtyřnohé mazlíčky doma. Hotely, které přítomnost domácích mazlíčků vítají jsou do nabídky pravidelně přidávány. CK FiroTour.cz svým zákazníkům nabízí i dovolenou pro vozíčkáře. Hotely jsou uzpůsobeny pohybu na vozíčku.

Na webových stránkách této cestovní kanceláře si budete moci vybrat i zájezdy, které nabízí exkluzivně jen FiroTour.cz. Kvůli dovolené nemusíte cestovat daleko, vypravte se tedy na nějaký wellness pobyt u nás v České republice. V každém wellness zařízení si tak budete moci užít spoustu relaxačních procedur, jako jsou například masáže, koupele či pobyt v saunách. Máte rádi koupání v bazénech, ale chtěli byste zažít něco víc? Využijte hotelů, jejichž součástí jsou aquaparky a vodní světy.

Kdo z nás nemá rád dovolené bez starostí o jídlo? CK FiroTour.cz nabízí širokou nabídku all-inclusive pobytů ze kterých si vybere opravdu každý. Pokud vám úplně nezáleží na ceně pobytu a chcete si užít trochu luxusu, vydejte se na luxusní dovolenou v těch nejlepších hotelech. Jejich cena je úměrná kvalitě hotelů, přičemž vám CK FiroTour.cz přináší jen to nejlepší ze světového ubytování, pláží a zábavy. Na druhou stranu, na dovolenou se můžete vydat i vy, co chcete co nejvíce ušetřit. CK FiroTour.cz má pro vás připravené ty nejlevnější, avšak nejkvalitnější dovolené. Právě zde najdete ten nejširší výběr těch nejkvalitnějších služeb na našem trhu, a to za velmi rozumnou cenu. Nejširší nabídku zde najdete i mezi těmi nejoblíbenějšími zájezdy - nespočet pobytů v krásných krajinách Itálie, Tuniska, Řecka, Turecka, Španělska či Chorvatska. Užijete si dovolenou plnou bílého písku, slunce a krásně čistého moře.

Jak ušetřit na FiroTour.cz

Dovolená mimo domov samozřejmě něco stojí, ale cashbackový portál Plná peněženka vám chce její platbu o něco zpříjemnit. Zkuste ušetřit například i díky cashbacku. 

FiroTour.cz s cashbackem

Proklikněte se do FiroTour.cz z cashbackového portálu Plná peněženka a vyberte si dovolenou podle vašich snů a přání. Plná Peněženka vám vrátí 1,5 % cashback z vytvořené rezervace!

Kompenzace za zpožděné lety

V případě, že jste se vydali na vaši dovolenou letecky a měli problém se zpožděním letu, firotour.cz nabízí svým zákazníkům finanční kompenzace. Kdy na ně máte nárok?

 • Když se váš let zpozdí o více jak 3 hodiny

 • Když dojde k úplnému zrušení letu

 • Když vám bude odepřen vstup na palubu

 • Když kvůli předešlým komplikacím zmeškáte navazující let

V případě, že řešíte nějaký z výše uvedených problémů, můžete kompenzace vymáhat až 3 roky zpětně. Dle evropské legislativy máte nárok na odškodnění ve výši 250€ - 600€ v závislosti na délce letu.

Vyřízení víza

CK FiroTour.cz zařídí všechna potřebná víza k cestě do států, ve kterých máte podle cestovního itineráře plán se pohybovat.

Cestovní pojištění

Zařiďte si u CK FiroTour.cz i cestovní pojištění a cestujte bez obav z rizik. Je možné zařídit si pouze pojištění léčebných výloh, ale také komplexní pojištění se stornem cestovní služby, které zahrnuje léčebné výlohy, zavazadla, úraz, odpovědnost za újmu, přerušení cesty či nevyužité cestovní služby a storno cestovní služby. Dále si můžete vybrat možnost pojištění bez storna cestovní služby nebo také komplexní balíček s AS HOLIDAY, který zahrnuje léčebné výlohy, zavazadla, úraz, odpovědnost za újmu, přerušení cesty či nevyužité cestovní služby, storno cestovní služby. Všechny tyto druhy pojištění si můžete k vašemu zájezdu přikoupit jak na webové stránce FiroTour.cz, tak v jejich kancelářích.

Recenze zájezdů firotour.cz

Jak hodnotí zákazníci dovolené, zájezdy a výlety právě u CK Firo tour na recenzecestovek.cz?

 • Pavel Dolinek jezdí s CK Firo tour na dovolené pravidelně už přes deset let:

“Jezdíme s Firo tour od r.2003 a zatím jsme měli jen jednu zkušenost s horším ubytováním, které ovšem řecký majitel vynahrazoval pravidelným podáním pivečka. Jinak vše, včetně poznávacích zájezdů do zámoří, v pořádku. Vždy vynikající průvodci cizinou.”

 • Jana Machová si Řecko díky této cestovní kanceláři zamilovala:

“Nádherná dovolená v hotelu Lindos Princess na Rhodosu. Chtěla bych velice pochválit organizaci zájezdu a hlavně animátorky! Výborný tým, děti nadšené! Určitě pojedeme příští rok znovu. Jinak velice pěkný hotel, dobré jídlo a pěkná oblast. Mohu jen doporučit.”

 • Pavla Rochová byla nadšená z dovolené v Karibiku:

“S CK Firo tour jsme cestovali již potřetí, letos do Dominikánské republiky, byli jsme maximálně spokojeni!”

 • Eva Beranová si chválí dovolenou na ledovém Islandu:

“V květnu jsme prožili krásné dny na Islandu. Firotour a jeho Islandskou pohlednici mohu všem doporučit. Zájezd jsme kupovali přes internet, všechny informace jsme dostávali včas, dotazy byly zodpovídány i o víkendu a večer. Program, ubytování i vše ostatní skvělé.”

Nevybrali jste si z nabídky cestovní kanceláře Firo tour?

Pokud vás neoslovila nabídka Firo tour, podívejte se na ostatní služby s cestováním, kde můžete ušetřit peníze z nákupu zpět. Plná Peněženka doporučuje pro výběr ubytování Booking, nákup letenky přes Kiwi a při pronájmu dopravního prostředku využít půjčovnu aut Rentalcars.

 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat