Suri.cz logo

Suri.cz - váš hlídač pojistných smluv

Portál Suri.cz pro své klienty vyhledává nejvýhodnější pojištění a další finanční služby. Zároveň hlídá platnost jejich smluv, každoročně je kontroluje a neustále pokukuje po dalších nabídkách, tak aby klienti měli vždy tu nejlepší pojistku na trhu. Suri je s klienty u celého pojišťovacího procesu - od výběru pojištění až po likvidaci pojistné události. A pokud klienti nejsou spokojeni s tím, jak situaci řeší pojišťovna, Suri se o to postará. Je tak skvělou volbou pro řešení rodinných financí.

Více o Suri.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O Suri.cz

Portál Suri.cz pro své klienty vyhledává nejvýhodnější pojištění a další finanční služby. Zároveň hlídá platnost jejich smluv, každoročně je kontroluje a neustále pokukuje po dalších nabídkách, tak aby klienti měli vždy tu nejlepší pojistku na trhu. Suri je s klienty u celého pojišťovacího procesu - od výběru pojištění až po likvidaci pojistné události. A pokud klienti nejsou spokojeni s tím, jak situaci řeší pojišťovna, Suri se o to postará. Je tak skvělou volbou pro řešení rodinných financí.

Nejlepší poměr cena/výkon

Suri nabídky pojištění vyhledává a porovnává pomocí vlastního algoritmu - Suri indexu. Ten bere v potaz kvalitu produktu a dodavatele, rychlost nebo situaci a požadavky klienta. Díky tomu najde vždy to nejlepší řešení pro jednotlivé zákazníky.

Jaké kategorie Suri.cz nabízí?

  • Vozidla - povinné ručení si sami můžete spočítat ve speciální kalkulačce. To samé platí i pro havarijní pojištění. V případě nehody vám Suri také pomůže vymoci maximální částku, kterou lze od pojišťovny získat. A pokud budete tak nespokojeni, že budete od pojišťovny odejít, stačí vyplnit formulář a Suri se o vše postará.

  • Domácnost - počasí i sousedé jsou nevyzpytatelní a nikdy nevíte, co se může vašemu domku, bytu, chatě nebo třeba garáži stát. Proto je potřeba mít dobré pojištění. Díky Suri.cz najdete to nejlepší na trhu, ať budete shánět pojištění domácnosti, nemovitosti nebo odpovědnosti.

  • Finance - hledáte půjčku nebo hypotéku úplně se neorientujete v pojmech jako úroková sazba, RPSN nebo anuita? Pak je tu Suri pro vás. Najde vám půjčku přesně na míru, případně upraví nebo sloučí už existující půjčky. Podobně snadné to je s hledáním hypotéky. Řekněte Suri.cz, kolik peněz můžete dát jako základ a jak dlouho můžete platit a ve vlastním budete bydlet co by dup.

  • Život - stát se může cokoliv, ale díky pojištění, které vám najde Suri, nebudete mít žádné starosti i při naplnění nejčernějších scénářů. Zabezpečte rodinu, pokryjte všechny náklady, a to vše u společnosti, která pro vás bude tou nejlepší. Úrazové i životní pojištění vám pomůže najít a vyjednat Suri.cz.

  • Cestování - zítra vyrážíte pryč a stále nemáte cestovní pojištění? Netřeba panikařit, máte dost času vše zařídit a trvá to jen pár minut. Navíc díky Suri.cz budete mít jistotu, že vyberete nabídku ušitou vám na míru. Ať pojedete po Česku, na chorvatské pláže nebo do nebezpečných hor, bude o vás postaráno.

  • Byznys - mějte klid na řízení vaší firmy a všechny možné i nemožné komplikace nechte na pojišťovně. Pojistit se dá vše. Flotila aut, podnikání v zemědělství nebo zaměstnanecká zodpovědnost. Ty nejlepší pojistky najdete na Suri.cz, stačí jen vyplnit formulář.

Jak ušetřit na Suri.cz?

Na Suri.cz jste našli ideální životní, cestovní nebo havarijní pojištění, které přesně odpovídá vašim požadavkům i finančním možnostem? I tak ale můžete ušetřit ještě více, a to díky službě cashback v Plné Peněžence. Přejděte z naší webové stránky přímo na web Suri.cz a nechte si na váš bankovní účet zaslat až 6 % z částky za služby.

Jak využít služby Suri.cz?

Web Suri.cz je přehledný, jednoduchý a responzivní. Najdete na něm přesně typ služeb, které potřebujete pro svou rodinu nebo firmu, popisky vám dodají veškeré informace a vysvětlí, co jaké pojištění obnáší. Pak už stačí jen otevřít konkrétní formulář nebo kalkulačku, zadat potřebné údaje a nechat Suri vyhledat ty nejlepší nabídky pro vás.

Pokud si chcete nechat zkontrolovat staré pojistné smlouvy, je potřeba je jen najít, vyfotit (klidně i mobilem) a poslat Suri, kde je zaměstnanci prozkoumají a poradí vám, co a jak dál.

Recenze služeb Suri.cz

  • Libor dává za zákaznický servis 5 hvězdiček:

„Výborný portál na rychlé srovnání povinného ručení. Pak si můžete vybrat tu nejvýhodnější nabídku. Zároveň bych chtěl pochválit jejich zákaznický servis, který mi s objednávkou pomohl.“

Nevybrali jste si na Suri.cz?

Podívejte se na nabídku dalších společností v kategorii “Pojišťovny” na Plné Peněžence jako Pojištění.cz, kde si zařídíte pojištění bez nervů, pojišťovnu Direct.cz, která vám umožní sjednat si vše online, nebo jednu z největších českých pojišťoven Generali.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit