2,94 až 6 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

ProZdravi.cz - přírodní cestou ke skutečnému zdraví

Nejste zastánci chemie včetně antibiotik a chcete si nakoupit přírodní, lidmi ověřené a oblíbené produkty? Pak neváhejte a netrapte se dlouhými front ve zdravých výživách či lékárnách. Nakupte si všechny potřebné přírodní medikamenty přes internetový obchod ProZdravi.cz.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 910 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o ProZdravi.cz

E-shop ProZdravi.cz není žádná chemie

Chcete žít zdravě bez chemických farmak, nebo jste nemocní a chcete si vyléčit přírodním způsobem. Lékárna ProZdraví.cz nabízí širokou škálu produktů od léků po doplňky stravy, díky kterým nebudete své tělo zbytečně zatěžovat umělými medikamenty a doplňky stravy. Opravdu si zde vybere každý, protože ProZdraví.cz nabízí více jak 7 000 osvědčených produktů. Mimo koupě produktů budete moci na internetových stránkách lékárny využít online poradnu, kde vám pečlivě sestavený tým odborníků poradí například se správným jídelníčkem.

Jaké kategorie lékárny ProZdravi.cz nabízí?

Sortiment je opravdu obrovský. S Plnou Peněženkou vám představíme alespoň některé z kategorií, ze kterých si budete moci produkty vybírat:

 • Problematiky - kategorie pro ty z vás, co chtějí vyřešit zdravotní problém bez použití chemických léčiv. Sehnat zde můžete velké množství prostředků, díky kterém si posílíte imunitu.
 • Části těla - přípravky, které jsou vyrobeny pro problematickou část vašeho těla. Koupit si můžete prostředky nejen na končetiny, ale také ty, které budou léčit vaše orgány, krev, lymfatický systém, nehty, vlasy, oči, uši, ústa, nervy, klouby a podobně.
 • Maminka a dítě - veškerá péče pro těhotné, maminky a jejich miminka. Koupit si můžete vitamíny a kosmetiku pro těhotné a kojící, dále také dětskou zdravotní obuv.
 • Zdravá výživa - na výběr máte z potravin bezlepkových (mouky, ochucovadla, nápoje, pečivo, sladké a slané snacky, směsi na pečení či třeba těstoviny), vegetariánských a veganských (cereálie, kaše, musli, vločky, čaje, kávy, luštěniny, mouka, krupice, strouhanka, rýže, nápoje, ochucovadla, oleje, polotovary, pomazánky, másla, paštiky a podobně), dále si můžete objednat čaje a kávy.
 • Přírodní kosmetika - pro zákazníky serveru ProZdravi.cz je zde připraven i velký výběr ekodrogerie (pro tělo i domácnost, také produkty bezobalové), přírodní kosmetiky pro ženy (dárkové sady, dekorativní kosmetika, přírodní pleťová kosmetika a tělová kosmetika), či například přírodní kosmetiky pro muže (pleťová, tělová a vlasová).
 • Přístroje a pomůcky - budou se vám hodit nejen na přípravu potravin (na webu ProZdravi.cz najdete mimo jiné i odšťavňovače přístroje na vaření a pečení, rychlovarné konvice, smoothie makery a mnoho dalšího). Dále si u nich můžete objednat třeba přístroje na diagnostiku a zdravotnickou obuv.
 • Složky - přírodní přísady do jídla a pití. Dochucovadla, vitamíny, bylinky a spousta dalších, zdraví prospěšných látek, od acai berry po 4-hydroxyprolin.
 • Doporučené - sekce pro ty, kteří chtějí vsadit na jistotu a pořídit si domů zákazníky oblíbené produkty. Naleznete zde také ty největší novinky na trhu.

Jak ušetřit na ProZdravi.cz

Využijte nabídky webu Plná Peněženka a ušetřete díky cashbacku. Na váš bankovní účet se vám díky prokliknutí na web ProZdraví.cz skrze naše internetové stránky vrátí až 6 % zpět z ceny nákupu.

Dárky k nákupu

Nakupování produktů na e-shopu ProZdravi.cz s sebou nese spoustu výhod. Mimo jiné vám k objednávce určitých výrobků zašlou velké množství dárků.

Nevybrali jste si na e-shopu ProZdraví.cz?

Vyzkoušejte jiné obchody na podporu vašeho zdraví, v sekci "Lékárny" na vás čeká bohatá nabídka e-shopů. Podívejte se na bohatou nabídku lékárny Pilulka, e-shopu Lékárna.cz nebo Dr.Max online lékárnu.

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  až 6 %
 • Značka Natural medicaments - stávající zákazník
  4,2 %
 • Značka Natural medicaments - nový zákazník
  6 %
 • Značka Sefiros - stávající zákazník
  3,36 %
 • Značka Sefiros - nový zákazník
  4,8 %
 • Ostatní zboží - stávající zákazník
  2,94 %
 • Ostatní zboží - nový zákazník
  4,2 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat