mBank.cz logo

mBank.cz

Jedna z nejvýznamnějších českých bank mBank vždy stavěla na tom, že dávala zákazníkům velkou samostatnost při správě svých financí. Díky mobilní aplikaci máte veškeré služby pořád po ruce. Rychle, bez jediného hovoru můžete poslat platbu nebo zablokovat kartu. Na počítači pracujete s intuitivním internetovým bankovnictvím, a protože mBank jde s dobou, platit můžete také mobilem a chytrými hodinkami. To vše s účtem mKonto, který je zcela ZDARMA.

Více o mBank.cz

Obchod je momentálně nedostupný

Obchod je dočasně pozastaven. Brzy bude opětovně spuštěn.

O mBank.cz

Jedna z nejvýznamnějších českých bank mBank vždy stavěla na tom, že dávala zákazníkům velkou samostatnost při správě svých financí. Díky mobilní aplikaci máte veškeré služby pořád po ruce. Rychle, bez jediného hovoru můžete poslat platbu nebo zablokovat kartu. Na počítači pracujete s intuitivním internetovým bankovnictvím, a protože mBank jde s dobou, platit můžete také mobilem a chytrými hodinkami. To vše s účtem mKonto, který je zcela ZDARMA.

Užívejte si doma i ve světě

Bezplatné domácí platby jsou samozřejmostí, mBank však nabízí i SEPA platby v eurech zdarma. Při platbách v zahraničních e-shopech nebo obchodech v cizině se banka postará o to, abyste měli výhodný kurz, a navíc jsou tyto platby výhodnější než u konkurence. Výběry ze všech bankomatů doma i v zahraničí jsou do 1 500 Kč úplně ZDARMA.

Jaké kategorie mBank.cz nabízí?

  • Účty - založení i vedení mKonta je zcela ZDARMA a k tomu dostanete celou řadu skvělých funkcí jako trvalé příkazy, kontokorent, nebo vklady na účet. Dále můžete například posílat peníze na telefonní číslo, pokud neznáte cílové číslo účtu, aplikace vás upozorní, pokud budete utrácet nad předem stanovenou částku a v historii plateb můžete vyhledávat podle různých parametrů. K tomu mBank nabízí speciální typy účtů pro mladé a děti.
  • Úvěry - chybí vám jen pár tisíc ke splnění vašeho snu? Potom vám možná pomůže půjčka od mBank. Kromě klasické půjčky, kde si nastavíte výši úvěru a délku splácení, nabízí banka také půjčku s nulovým úrokem. Tam zaplatíte jen drobný jednorázový poplatek a můžete si půjčit až 40 tisíc Kč. Banka také nabízí sloučení úvěrů.
  • Hypotéky - hypotéka vám otevře dveře k vlastnímu bydlení. Využijte proto možnosti, které nabízí mBanka. Financujte koupi, výstavbu nebo rekonstrukci snadno a bez zbytečných poplatků díky mHypotéce Light. Pokud si nepřejete muset dokládat účel, je tu pro vás takzvaná americká hypotéka na cokoliv.
  • Spoření - chcete posílat trvalý příkaz, raději zaokrouhlovat každou platbu či posílat procenta z každé transakce? To vše můžete. Banka mBank nabízí klientům bezpočet způsobů, jak můžou spořit na dovolenou, nákupy a koníčky. Bez poplatků, bez minimálního vkladu, se zvýhodněným úrokem. O vašich naspořených penězích si udržíte přehled díky mobilní aplikaci. Dále banka také nabízí termínovaný účet s neomezeným počtem vkladů.
  • Pojištění - ať jste doma nebo v zahraničí, je třeba se chránit, připravit se na nejhorší. U mBank se můžete pojistit pro cestování, proti zneužití karty, výpadku příjmů či krádeži online identity, a také můžete pojistit třeba vaši hypotéku, úvěry a další nákupy. Mnoho pojištění sjednáte z pohodlí domova přes internetové bankovnictví a mBank vyjednala u pojišťoven řadu výhod.

Jak ušetřit na mBank.cz?

Banka mBank nabízí klientům bezplatné vedení účtu, spoustu služeb ZDARMA včetně plateb v eurech nebo výběrů z bankomatů doma i v zahraničí. I tak ale můžete ještě něco ušetřit, respektive získat navíc, díky službě cashback v Plné Peněžence. Přejděte z naší webové stránky přímo do banky mBank.cz a nechte si na váš bankovní účet zaslat až 325 Kč při založení běžného účtu mKonto pro fyzické osoby od 18 let.

Jak založit účet u mBank?

Stačí jen přejít na stránku mBank.cz, vpravo nahoře kliknout na tlačítko Založit účet. Poté už vyplníte přehledný formulář a odešlete žádost. Účet si můžete otevřít i přes mobilní aplikaci a zvládnete to kompletně online. Stejně jednoduché je i požádání o další služby jako úvěr, hypotéka nebo spoření. Díky přehledným kalkulačkám a dalším aplikacím budete vždy vědět, na čem jste, kolik budete platit apod.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Služby a ostatní

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit