mBank.cz

Peněžní bonus 250 Kč zpět z Vašeho nákupu

mBank nabízí bankovní služby bez zbytečných poplatků na českém trhu.
Peněžní odměnu získáte od Plné Peněženky za založení běžného účtu mKonto.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 637 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě mBank.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web mBank.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Peněžní bonus 250 Kč za založení běžného účtu!

Internetová banka mBank přišla u nás jako první se samoobslužným modelem, ve kterém si klienti své účty obsluhují pomocí mobilního a internetového bankovnictví. Bankovní služby, které klienti využívají nejvíce jsou zcela zdarma. Tato banka má rovněž kamenné pobočky, které však slouží především jako místo pro sjednání hypotéky nebo poradenské centrum. mBank.cz si zakládá na přátelském inovativním přístupu, flexibilitě a atraktivních cenách. Pro bankovní operace lze využít i speciální aplikaci pro mobilní telefony. K nejvyužívanějším produktům patří běžný účet bez poplatků.

Jaké účty si v mBank lze zřídit? Běžné i spořící. Nejžádanější je běžný účet zvaný mKonto, který je bez zbytečných poplatků a řadou platebních karet k dispozici. Zdarma je vedení účtu, trvalé příkazy a inkasa, příchozí a odchozí platby v ČR a případné zřízení kontokorentu mRezerva. Výběry z bankomatů jsou pro vás zdarma při výběru alespoň 1 500 Kč v ČR nebo ekvivalentu v cizí měně v zahraničí. mKonto lze založit online z pohodlí domova, smlouva je doručena kurýrem. Další variantou je založení účtu na jednom z obchodních míst. Účet je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu prostřednictvím internetového bankovnictví. Díky e-mailu a SMS zprávám máte o pohybu na účtu dokonalý přehled. Na jedno rodné číslo lze otevřít pouze jedno mKonto, ale je možné jeho sdílení, pokud je druhá osoba označena jako spolumajitel nebo disponent. Vedení platebních karet je zdarma pro aktivní zákazníky za stanovených podmínek. Účet lze sjednat i bez karty. K dalším produktům patří mKonto Business pro podnikatele, spořící účty eMax a eMax Plus, mSpoření a mVklad, výhodná nabídka půjček, hypoték a pojištění.

Internetová banka mBank funguje v České republice od roku 2007 a je součástí skupiny Commerzbank. Sklidila řadu ocenění a řadí se mezi přední finanční společnosti ve Střední Evropě. Finanční centra jsou klasické kamenné pobočky otevřené v pracovní dny, mKiosky jsou obchodní místa v nákupních centrech a otevřeno mívají denně. Pro kontaktování banky lze využít mLinku, klasickou poštu, e-mail nebo sociální sítě. Novinky a zajímavosti nejen z mBank se dočtete na mBlogu.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro mBank.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat